PDA

Zobacz pełną wersję : Liga Europejska 2016/17

Inbloom
29-06-2016, 11:03
Zapraszam do dzielenia się przemyśleniami na temat Ligi Europejskiej 2016/17.

Pierwsza runda eliminacji już 30 czerwca 2016.

Od drugiej rundy eliminacji startuje Piast Gliwice:
http://www.90minut.pl/news/263/news2636560-Europejskie-puchary-2016-2017-symulacja.html

Spotkania odbędą się 14 lipca oraz 21 lipca.

162

1rocke1
14-07-2016, 17:26
Sonderjyske - Stromsgodset

Sonderyjskie jest aktualnym wicemistrzem Danii. W 33 meczach ligowych zdobył 56 bramek i stracił 36 co daje łącznie średnią 2,8 bramki w meczu. Ogólnie aż 21 z 33 meczów z ich udziałem pokrywało over 2,5 bramki. Jeszcze lepiej wyglądają te liczby jeśli chodzi o ich występy domowe. W 16 spotkaniach strzelili 34 gole i stracili 18 co daje łącznie średnią 3,3 bramki w meczu. 75% domowych meczów z ich udziałem kończyło się over 2,5 gola! Okres przygotowawczy to 4 sparingi z czego 3 pokryły ten over, a średnia bramek to 3,5 bramki! Norweskie Stromsgodest jest w środku sezonu i ich statystyki strzeleckie wyglądają równie imponująco. Po 15 kolejkach strzelili 29 bramek, a stracili 19 co daje średnią 3,2 gola w meczu! Jak więc widać mamy do czynienia z bardzo ofensywnymi zespołami dlatego możemy spodziewać się ciekawego meczu podkreślonego kilkoma bramkami.

Typ: Over 2,5
kurs: 2,08 Oddsring

1rocke1
21-07-2016, 07:47
IFK - Piast

Mecz, którym najprawdopodobniej kolejny polski zespół pożegna się z europejskimi pucharami. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem zespołu ze Szwecji aż 3:0 więc ciężko oczekiwać, by Piast był w stanie na wyjeździe odrobić straty tym bardziej, że tamten wynik nie był przypadkiem i IFK najzwyczajniej rozbiła wicemistrza polski. Ogólnie widać, że Goteborg jest w bardzo dobrej formie, bo na 5 ostatnich spotkań o punkty, wygrał aż 4 i 1 zremisował. Piast natomiast jest totalnie rozbity. Najpierw spotkała go wyprzedaż najważniejszych zawodników podczas okresu przygotowawczego, następnie masakra w pierwszym meczu z IFK, po której do dymisji podał się trener i w końcu dobiła go Cracovia gromiąc aż 5:1 na inaugurację ekstraklasy. Tak więc zespół z Gliwic mentalnie aktualnie praktycznie nie istnieje, zapewne pogodził się już z odpadnięciem z LE i moim zdaniem IFK grając nawet na 50% spokojnie z nim wygra i to pewnie kilkoma bramkami.

IFK ah -1,5
Pinnacle: 2,28

Stromsgodset - Sonderjyske

Tydzień temu wskazywałem na over 2,5 i skończyło się 2:1 dla duńczyków. Ten wynik powinien zdeterminować przebieg rewanżu więc bardziej bezpieczny btts powinien i teraz wejść.

btts? yes
Unibet: 1,79

stoko1
21-07-2016, 17:10
ZAGŁĘBIE Lubin - PARTIZAN Belgrad typ: over 2,5
Rewanżowe spotkanie eliminacji do Ligi Europejskiej zapowiada sie bardzo ciekawie. Mój typ na to spotkanie to over 2,5 bramki. Zaglębie u siebie gra ofensywnie i po bezbramkowym remisie będzie chciało coś strzelic, aby przechylic awans na swoją stronę. W dodatku gdyby to goscie pierwsi zdobyli bramkę, wtedy już zdecydowanie trzeba zaatkowac ponieważ każdy bramkowy remis premiuje Partizana. Tak więc zapowiada się na dużą ilośc bramek ;)

1rocke1
15-09-2016, 08:10
Villarreal - Zurich
1 (-1,5)
Unibet 1,55

Villarreal jest jedną z największych marek w lidze hiszpańskiej, a zespoły z tego kraju (w przeciwieństwie do klubów angielskich) nie odpuszczają walki w lidze europejskiej (Villarreal w poprzednim sezonie doszedł do półfinału tych rozgrywek). Tym bardziej grając u siebie będą chcieli konkretnie punktować, by podczas późniejszych wyjazdów móc spokojnie rotować składem.
Zurich jest liderem... 2 ligi szwajcarskiej więc zdecydowanie nie jest to zespół dysponujący potencjałem by sprawić tu niespodziankę w normalnych warunkach.
Widzę spokojne zwycięstwo hiszpanów.

paweltyper
16-10-2016, 21:17
316
317

1rocke1
20-10-2016, 10:56
Steaua - Zurich
Steaua wygra
1,98 oddsring

Mecz 3 kolejki grupy L ligi europejskiej.
W tym sezonie Steaua radzi sobie póki co bardzo dobrze w lidze rumuńskiej i jest zdecydowanym liderem po 12 kolejkach, ale w lidze europejskiej zdobyła tylko 1 punkt w 2 meczach, chociaż statystyki pokazują, że w obu była stroną przeważającą.
Zurich tak jak wcześniej pisałem jest przedstawicielem 2 stopnia rozgrywek w Szwajcarii, ale w tym roku prawdopodobnie wywalczy awans. W lidze europejskiej natomiast wywalczył 3 punkty.
Moim zdaniem jednak Steaua jest wyraźnie lepszym zespołem i ponieważ stoi już pod ścianą to zrobi wszystko by wygrać ten mecz tym bardziej, że gra u siebie.
Myślę, że cel ten zrealizuje.

Inbloom
01-11-2016, 01:01
346

KOGUT
03-11-2016, 16:37
Anderlecht - Mainz
Typ: 1
Kurs: 2,72
Bukmacher: Oddsring

4 kolejka, w poprzedniej Anderlecht zremisował z Mainz na wyjeździe, teraz gra w domu, dlaczego nie miałby wygrać. Prawda, Anderlecht potracił trochę punktów w lidze, ale w domu zwycięża, zaróno w lidze jak i w lidze europy. Bardzo ładny kurs: 2,72. Liczę na Teodorczyka

paweltyper
22-11-2016, 12:55
381 (http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?affiliate=GM_00000281&cb=105812112924)

1rocke1
24-11-2016, 09:10
Czas zdarzenia: 2016-11-24 21:05
Dyscyplina: Piłka nożna
Zdarzenie: Dundalk - AZ
Typ: 2
Bukmacher: Marathonbet
Kurs: 2.40
Stawka:

Po 4 kolejkach fazy grupowej raczej nikt nie spodziewał się, że wiceliderem grupy D będzie półamatorski Dundalk, a murowany kandydat do awansu z Holandii będzie plasował się na ostatniej pozycji. Grupa ta jest jednak bardzo nietypowa, bo Zenit ma już pewny awans, a pozostałe zespoły dzielą tylko 2 punkty i każdy może jeszcze spokojnie awansować.
Moim zdaniem AZ Alkmaar nie jest zespołem, który mógłby odpuścić grę w LE i zagra w tym spotkaniu na 100%, by o ten awans powalczyć.Nie mam też wątpliwości, że Holendrzy mają dużo lepszą drużynę od półamatorskiego Dundalk. Oczywiście pierwszy mecz między nimi zakończył się remisem 1:1, ale statystyki z tego spotkania pokazują zdecydowaną przewagę Holendrów i widocznie zawiodła wtedy skuteczność.
Podsumowując myślę, że Alkmaar zagra tutaj na maksa i tym razem skutecznie udokumentuje swoją wyższość. Moim zdaniem bukmacherzy też zdecydowanie nie docenili Holendrów (dla mnie kursy powyżej 2.0 na nich byłby już przesadą) przez co tym bardziej warto brać bardzo dobry kurs w ich stronę.

Lesio13
07-12-2016, 17:57
08-12-2016
godz. 21:05
Piłka Nożna

Standard Liege - Ajax Amsterdam (1) 1,83 Bet365

W ostatniej rundzie grupowej zagrają 2 pierwsze zespoły, Ajax z zapewnionym już wcześniej I miejscem w tabeli, bez porażki jakdotychczas, teraz aż do wiosny priorytet to liga, w której idzie rewelacyjnie, ostatnie 3 spotkania wygrane bez straty gola, idą łeb w łeb z Feyenoordem, tyle samo punktów, zwycięstw.
W meczu bez stawki Ajax z przebudowanym składem nie jest faworytem, bukmacherzy wystawiają kursy 1.75-1.83, przed meczem z pewnością jeszcze nieco spadną.
Standard przed dużą szansą, wygrywając może awansować, choć i zwycięstwo nie daje gwarancji, bo Celta ma identyczny dorobek punktowy i oba mecze bezpośrednie zakończone po 1:1, Standard ma bilans o 1 bramkę lepszy od Celty.
W lidze Standard Liege jest w formie, w ostatnim spotkaniu wygrali z liderem Waregem aż 4:1, nie mają kontuzji wszyscy są do dyspozycji trenera Jankovica. W Lidze Europy też bardzo dobrze pod koniec, zwycięstwo 3:0 w Panathinaikosie i remis na wyjeździe z Celtą Vigo.
W pierwszym meczu tych drużyn Ajax skromnie wygrał w domu tylko 1:0.