PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z czatem.

St0pa
06-07-2016, 08:37
1. Podczas korzystania z czatu mam problemy z wysyłaniem wiadomości. Po wciśnięciu "wyślij wiadomość" nic się nie dzieje. Może brakuje mi jakiejś wtyczki do przeglądarki?
2. Miałem problemy przy dodawaniu typu na czacie. Nie wyskoczyło żadne potwierdzenie że dodało - a okienko dodawania typu nie znikło. Kliknąłem kilka razy i nic a po zamknięciu dodało typ wiele razy i zaspamowało czata. Przepraszam - to z powodu problemów technicznych. Proszę usunąć ten spam i ewentualnie zostawić jeden wpis.
3. Podobne problemy z wysłaniem wiadomości miałem wczoraj kiedy napisał do mnie prywatnie admin przez czat - nie mogłem wysłać wiadomości - po kilku minutach odświeżając kilka razy stronę w końcu się udało.

admin
10-07-2016, 11:45
Przyjąłem. Cały czas pracujemy nad poprawieniem czatu. Zajmiemy się tym kiedy czas na to pozwoli.

Błędy wynikają najczęściej z błędów po stronie użytkownika - chodzi o przeglądarkę i javascripty.
Zwykle odświeżenie strony pomaga.

Inbloom
30-01-2017, 05:33
Witam.
Jak moge dolaczyc do czatu?

Witamy, czat masz na samym dole forum lub na stronie głównej serwisu Surebety.pl (http://www.surebety.pl/) w zakładce czat (musisz być zalogowany)

niebokomara
31-01-2017, 11:53
Dlaczego nie mogę napisać nic na czacie, mimo, że jestem zalogowany ?

579582
31-01-2017, 15:11
Czat na smartfonie nie działa.

gostek365
31-01-2017, 16:04
Sprawdź pozycję z pionowo na poziomo u mnie w pionie jest (ale jest bezużyteczny )natomiast poziomo działa już normalnie .

579582
31-01-2017, 17:21
U mnie i tak i tak nie działa, ale dzięki za odpowiedź ;)

planza
31-01-2017, 19:09
U mnie tez na telefonie nie działa. Wyświetla tylko kawałek okna chat. Szkoda.

marek86
31-01-2017, 19:21
Planza włącz w chrome wersja na komputer ☺️ pozdrawiam

planza
01-02-2017, 01:28
marek86 dzięki. Po przestawieniu chrome czat działa.

GraczGracz43
11-02-2017, 13:44
na FF nie wbija mi słów na czat

krom
11-02-2017, 17:37
na FF nie wbija mi słów na czat

Mi też czasami tak się dzieje. Po odświeżeniu strony problem znika.

admin
13-02-2017, 14:28
Problem z enterem na czacie wygląda na poważniejszy.

Inbloom mi powtórzył, że znów się pojawił - przekazaliśmy ponownie do IT. Naprawią.

Nie wiem na ile skutecznie, bo widzę, że problem wraca jak bumerang.
Ale piszcie jak tylko coś jest nie tak - będę ich gonił żeby było ok :)

Zleciłem na ten tydzień aby poprawili kwestię suwaka. Gdy chcę się zobaczyć na górze historię konwersacji przesuwa się z suwakiem to jeśli ktoś coś napiszę suwak jest przesuwane na sam dół.To bardzo utrudnia oczywiście sprawdzenie historii konwersacji. Napisałem żeby suwak przestał się zsuwać na dół, jeśli ktoś coś napisze.

Grubszą sprawą będzie poszerzenie czatu. Inbloom zgłosił mi, że jest taka pilna potrzeba i będziemy ją realizować być może jeszcze w lutym. Myślę, że koło marca pojawią się osobne pokoje na czacie. Mamy już taką funkcjonalność, jednakże została dezaktywowana z uwagi na małą ilość osób. Myślę, że przywrócimy ją niedługo, gdy zacznie się robić ciasno.

Zasubskrybowałem temat ;)

asurbanipal
03-03-2017, 19:15
hej czesto ma miejsce sytaucji iz sam kasuje sie tekst jaki napisze sie w czacie (tym na dole)

czasem caly tekst, czasem zdania tak to wyglada.

Inbloom
04-03-2017, 01:27
Już jakiś czas temu zgłaszałem ten problem do IT więc pewnie nad tym pracują. Ale jeszcze im przypomnę :)

Przepraszamy za niedogodności.

muzyk
05-04-2017, 15:38
Nie moge pisac na czacie, "ucielo" mi pole gdzie wpisuje sie tekst wiadomosci. Ma ktos podobny problem? Korzystam z chrome.

paweltyper
05-04-2017, 16:34
Nie moge pisac na czacie, "ucielo" mi pole gdzie wpisuje sie tekst wiadomosci. Ma ktos podobny problem? Korzystam z chrome.
Pierwszy raz słyszę o tym problemie. Próbowałeś może na innych przeglądarkach?