PDA

Zobacz pełną wersję : FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY FRANCJA 2016

DzikDzik
07-07-2016, 23:19
21:00 Niemcy/Francja - Portugalia 1 Kursu na ten mecz jeszcze nie ma.

Właśnie trwa półfinał ME Francja - Niemcy i na ten moment jest 1-0 w 52 minucie meczu. Nieważne która z drużyn awansuje do wielkiego finału bo jedno jest pewne. Mistrzem Europy będą Francuzi bądź Niemcy. Portugalczycy dość długo ślizgali się od meczu do meczu i wygrali tylko jeden mecz dochodząc do finału. Szok! Przedwczesny Finał który właśnie leci (oglądam i skupić się nie mogę ;P) jest wyrównany z lekką przewagą Mistrzów Świata ale myślę ze dojdzie do dogrywki w której Niemcy przypieczętują awans do Finału, a przynajmniej tak mi się wydaje. Finał ME Niemcy - Portugalia , Stawiam na naszych sąsiadów. W ostateczności na Francuzów, jeżeli to oni jednak awansują.

Abes1
08-07-2016, 00:09
Jednak to Francuzi awansowali, wygrywając 0:2. Myślę, że decyzja o karnym będzie szeroko komentowana - wg mnie sędzia niezwykle aptekarsko potraktował przepisy, równie dobrze Niemcy mogli otrzymać w 1. połowie "jedenastkę" za przytrzymywanie za koszulkę przy różnorakich dośrodkowaniach.

Co do ostatniego meczu, jest takie powiedzenie "finały nie są do obstawiania, finały są do oglądania" - osobiście nic nie typuję w meczu Francja - Portugalia, po 1. ze względu na powyższą zasadę, a po 2. te ME są na tyle nieprzewidywalne, że naprawdę trudno cokolwiek przewidzieć. Zapewne wszyscy będą mówić to samo, że Portugalia prześlizgnęła się przez turniej, a Francuzi to gospodarze, więc są faworytami i powinni w finale przypieczętować turniej. Ale...tak wcale być nie musi. :P

krom
08-07-2016, 16:50
Portugalia - Francja 2
Kurs - 2,06

Kurs na zdecydowanego faworyta grającego u siebie jest bardzo wysoki. Podejrzewam, że do meczu spadnie, może nawet do 1,8. Dlatego warto postawić na Francję. Wszystko przemawia za gospodarzami. Ilość wybitnych graczy nie tylko w podstawowej jedenastce, ale także na ławce rezerwowych. Forma kluczowych zawodników na Euro. Publiczność, która w 90% będzie za nimi żywiołowo ich dopingując. Z kolei Portugalia kompletnie mnie nie przekonuje. Pierwsze 5 spotkań zremisowała w 90 minutach. Dopiero półfinał udało się wygrać 2:0. Oczywiście mają w składzie Ronaldo. Ale nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. W meczu z Polską miał kilka bardzo dobrych sytuacji, ale bramki nie strzelił. Na tych mistrzostwach oddaje bardzo dużo strzałów, które jednak nie stanowią wielkiego zagrożenia. Dopiero teraz w finale przeciwko sobie będzie miał klasowych zawodników i podejrzewam, że nic specjalnego nie pokaże. Teoretycznie na korzyść Portugalii przemawia fakt, że będzie miała 24 godziny odpoczynku więcej od Francji. Ale to za mało żeby myśleć o wygraniu finału.

1rocke1
08-07-2016, 17:26
Unibet
Posiadanie piłki przez Francję - poniżej 56,5%
kurs: 1,8

Moim zdaniem Francja nie jest typem dominatora, który nie pozwala grać piłką rywalom. Oczywiście w większości poprzednich spotkań miała przewagę w posiadaniu, ale z Niemcami pod tym względem nie istniała, a nawet w meczu z Szwajcarią została pod tym względem zdominowana (42%-58%). Portugalczykom natomiast piłka nie przeszkadza i w większości spotkań dominowali pod tym względem nad rywalami. Myślę, że nie pozwolą się w tym meczu aż tak stłamsić, by nie pokryć powyższej linii.

dzob9
08-07-2016, 17:51
Pinnacle
France to win EURO 2016
kurs 1.49

Dwa zespoły. Oba moim zdaniem nie grają zespołowej piłki. Portugalia słaba oparta na paru graczach. Francja napakowana gwiazdami i tylko jedna błyszczy. Kadrowo Francuzi są lepsi o wiele od portugalczyków. Nie tylko podstawowa jedenastka ale i ławka rezerwowych. Ale. No właśnie ale.. portugalia ma 24h wiecej. A to jest finał. Ja opieram swoj typ na historii Francja gospodarz = wygrana turnieju:) Resztę opisał kolega dwa posty wyżej;)

baku19317
08-07-2016, 22:46
Franja-Portugalia
Typ: 1
kurs 2.05
Buk Bet 365

Francja przede wszystkim grała będzie na swoim terenie gdzie po 2 wojnie światowej nie przegrała ani jednego turnieju tutaj dla mnie również jest faworytem do zdobycia trofeum , gospodarze mają niezwykle silną drużynę , mają mocny atak w postaci Griezmana, Giroud oraz Payeta i Pogby mogą sporo zdziałać, w Portugalii natomiast jest nieoceniony Cristiano Ronaldo, który sam czasami potrafił wygrywać spotkania, moim zdaniem jednak tu będzie miał niezwykle cięzko żeby cokolwiek zdziałać bowiem Francja nie traci za dużo bramek, w dniu wczorajszym bramkarza ekipy gospodarzy nie była w stanie ani razu pokonać reprezentacja Niemiec , która przecież w dalszym ciągu jest panującym mistrzem świata sprzed dwóch lat. Stawiam na kilka bramek w tym finale i liczę iż nie będzie tutaj kalkulacji a mój typ to wynik 2:1 dla gospodarzy po 90 minutach tego meczu, myślę że nie dojdzie tutaj do dogrywki,ani do rzutów karnych bowiem Francja ma środki żeby wszystko rozstrzygnać bardzo szybko,myślę iż w 90 minutach.

leczeslaw
09-07-2016, 10:27
Franjca-Portugalia typ 1
Francuzi jako gospodarze mają przewagę i czują się pewnie po Niemcach. Ronaldo nie chce się biegać, poprzewracało mu się we łbie a to bardzo oddziałuje na drużynę. Francja w podstawowym czasie gry wygra 2-0 lub wyżej.

Crubon
09-07-2016, 10:27
Francja- Portugalia
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bet365

Portugalia niespodziewanie (w mojej i większości ocenie) dotarła do finału pokonując w półfinale reprezentację Walii 2:0. Francuzi dotarli do finału pokonując Mistrzów Świata również 2:0. Jednakże wystarczy spojrzeć na grę obu zespołów i od razu widać różnice. Francuzi grają znakomicie zarówno w ofensywie jak i defensywie, na pewno na + wyszło Francji wejście w grę obronną Samuel Umtiti'ego. Zachwycił sobą całą publiczność i zebrał dobre noty. Portugalczycy nie zachwycają na tym turnieju, wygrali dopiero swój pierwszy mecz w 90'.
Według mnie mecz będzie prowadzony od samego początku do końca przez Francuzów, pytanie tylko czy Francuzi dadzą radę wygrać w regulaminowym czasie gry; według mnie jak najbardziej.

Bilbao
09-07-2016, 11:43
Portugalia - Francja
Typ:2
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle

W finale typuję zwycięstwo gości, a jednym z ich głównych atutów będzie to, że są gospodarzami :)
Deschamps ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w przeciwieństwie do Santosa, który nie może skorzystać z Pepe, a przeciwko rywalowi takiemu jak Francja będzie to szalenie istotne w grze defensywnej Portugalczyków. Poza tym Ronaldo z niewiadomych przyczyn gra przeciętnie.
I jeszcze jedna ważna sprawa - Portugalczycy w zasadzie po raz drugi (Polska) dopiero w tym turnieju zagrają z bardzo silnym zespołem, tak się ułożyła szczęśliwie dla nich drabinka dzięki czemu są w finale, ale tytułu nie zdobędą.

kkonrad
09-07-2016, 15:08
Francja-Portugalia typ 1, 2.10 w Unibet

Nie będę oryginalny, również uważam że Francja wygra w 90 minutach. Wiadomo gospodarze, faworyci, Griezman, brak Pepe w Portugalii, ale najważniejsza jest przewaga psychologiczna - po pokonaniu mistrzów świata Niemców i to nie grając lepiej od nich. Wręcz odwrotnie Portugalia - dużo remisów, awanse po dogrywce, po karnych, grając gorzej od przeciwników, krytyka taktyki, to wszystko zawodnicy mają w głowach.

Lesio13
09-07-2016, 15:52
Finał PORTUGALIA - FRANCJA
Typ- 2
Kurs- 2.10 (kilka firm m.in. Oddsring, Bet365, Unibet)

Francja jest zdecydowanym faworytem, wszystko za nimi przemawia, ale czy wygra tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast że kurs 2.10 na Francję jest bardzo wysoki. Ja oceniam na 1.80, dla mnie to valuebet. Najprawdopodobniej kursy na Francję polecą w dół i można będzie wtedy skontrować na remis i Portugalię i będzie pewny zysk.

paweltyper
11-07-2016, 23:10
Wszyscy zawiedli się na Francji tak niewiele brakowało zwłaszcza ten strzał w słupek pod koniec regulaminowych 90 minut.