PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Świata U20 Kobiet

St0pa
08-07-2016, 10:44
179 (http://ihf.info/en-us/ihfcompetitions/worldchampionships/womenjuniorworldchampionships/womensjuniorworldchampionship,rus2016.aspx)

Mecz: Węgry - Norwegia
Data i godz.: 08.07.2016, 15:00
Typ: Over 51,5
Kurs: 1,87
Buk: Tempobet
Stawka: 5/10
Wynik: 24:35

Spotkanie w grupie A. Aktualnie Węgry 1 miejsce w tabeli 3/3 zwycięstwa, Norwegia 3 miejsce 2/3 zwycięstwa. W ostatnich 5 meczach reprezentacji Węgier padło średnio 56,4 bramki. W meczach w których wystąpiła Norwegia ta średnia to 53,5 bramki na mecz. W 3 meczach Węgierki rzuciły 100, natomiast Norweżki 99 bramek. Spotykają się drużyny o bardzo zbliżonym poziomie. 5 lipca Norwegia grała już jeden zacięty pojedynek, ich rywalkami były Dunki które wygrały 30-28 suma 58 goli myślę, że w tym meczu wynik będzie zbliżony.

Inbloom
08-07-2016, 12:28
Witam, mimo, że Piłka ręczna to nie moja dziedzina to typ oraz dane które podałeś mnie zaintrygowały.

Jestem bardzo ciekaw jak potoczy się ten mecz bo mimo danych jakie podałeś, oddsmakerzy wystawili bardzo kuszącą linie.

Tak jak wspomniałem, specjalistą w tej dyscyplinie nie jestem ale tak ogólnie z doświadczenia zauważyłem, że takie "prezenty" kończą się nierzadko po myśli Bukmachera.

Mam nadzieję, że w tym przypadku udało Ci się wychwycić nieuwagę oddsmakerów, ale równie dobrze może być to również inny czynnik dla którego zdecydowali się wystawić tak niską linie.

Wg danych które przytoczyłeś linia powinna wynosić mniej więcej 53,00

W momencie rozpoczęcia spotkania będę już w pracy ale na pewno będę śledził wynik i mimo moich obaw, mam nadzieję, że będzie on wysoki ! :) Trzymam kciuki i powodzenia ! :cool:

St0pa
08-07-2016, 13:19
Jeśli chodzi o ten mecz to typowałbym też zwycięstwo Norweżek kurs 1,9 Bet365 (http://www.surebety.pl/artykul/bet365) u innych buków nawet wyżej. Widzę tutaj valuebet (http://www.surebety.pl/artykul/value-bet-valuebet). Węgierki nie grały jeszcze z żadnym silnym rywalem, a tutaj spotykają się z drużyną która grała zacięty mecz z Dunkami, które obok Rosji i Szwecji są głównymi kandydatkami do złota. Nie zagram tego typu tylko ze względu na to że typuję głównie zdarzenia dwu-drogowe, a przy tak zbliżonych ekipach jest ryzyko remisu. W tej dyscyplinie sportu remisy potrafią zaskoczyć częściej niż mogłoby się wydawać :)

P.S Piłka ręczna (http://www.surebety.pl/forum/forumdisplay.php?35-Pi%C5%82ka-r%C4%99czna) będzie moim głównym działem to zamieszczania typów. Niestety muszę czekać na wrzesień kiedy to ruszą ligi krajowe. Ewentualnie zagram coś podczas Igrzysk Olimpijskich.

Inbloom
10-07-2016, 11:39
179 (http://ihf.info/en-us/ihfcompetitions/worldchampionships/womenjuniorworldchampionships/womensjuniorworldchampionship,rus2016.aspx)

Mecz: Węgry - Norwegia
Data i godz.: 08.07.2016, 15:00
Typ: Over 51,5
Kurs: 1,87
Buk: Tempobet
Wynik: 24:35

Spotkanie w grupie A. Aktualnie Węgry 1 miejsce w tabeli 3/3 zwycięstwa, Norwegia 3 miejsce 2/3 zwycięstwa. W ostatnich 5 meczach reprezentacji Węgier padło średnio 56,4 bramki. W meczach w których wystąpiła Norwegia ta średnia to 53,5 bramki na mecz. W 3 meczach Węgierki rzuciły 100, natomiast Norweżki 99 bramek. Spotykają się drużyny o bardzo zbliżonym poziomie. 5 lipca Norwegia grała już jeden zacięty pojedynek, ich rywalkami były Dunki które wygrały 30-28 suma 58 goli myślę, że w tym meczu wynik będzie zbliżony.

Super, widać, że jednak znasz się na rzeczy ;) Podejrzewałem, że taka niska linia to celowy zabieg oddsmakerów ale jednak nie. To się częściej zdarza w bardziej popularnych wydarzeniach.

Odpowiednia wiedza i statystyki wykorzystywane w tych mniej popularnych wydarzeniach dają zarobić.
Pomysł z pograniem na Norweżki też był trafiony :D

Czekamy na następne typy!

St0pa
11-07-2016, 14:22
Aż tak wyraźnej przewagi Norweżek się jednak nie spodziewałem, widać że są w formie. Bardzo szybko odjechały Węgierką - wynik do przerwy 20-10 i później spokojnie utrzymywały przewagę.

Mecz: Dania - Francja
Data i godzina: 11.07.2016, 15:15
Typ: Dania -5,5
Kurs: 1,85
Buk: Unibet

Reprezentantki Danii pokonały już na tym turnieju lepszy zespół od Francji jakim są Węgierki różnicą aż 11 bramek. Wygrały z Norweżkami, które są w doskonałej formie. Są faworytkami do medalu. Zajęły pierwsze miejsce w trudnej grupie.
Francuski natomiast nie pokazują nic szczególnego, wygrały z drużynami, które nie za bardzo potrafią grać w piłkę ręczną, zremisowały z nieobliczalnymi Brazylijkami i przegrały z Koreą Południową różnicą 7 bramek oraz z Chorwacją 5 bramkami, czyli z drużynami które są wyraźnie słabsze od Dunek (średnio 6 bramkami). Zajęły 4 miejsce w grupie - ostatnie promowane awansem mając za rywalki przeciętne lub bardzo słabe zespoły.
Moim zdaniem po tym kursie powinno być coś pomiędzy -7,5, -9,5 na Dunki.

Mecz: Rumunia - Japonia
Data i godzina: 11.07.2016, 19:45
Typ: Rumunia -7,5
Kurs: 1,71
Buk: Bet365

Rumunki póki co idą przez turniej jak burza wygrały 4 mecze i zremisowały ostatni mecz grupowy wyraźnie oszczędzając siły. Zajęły pierwsze miejsce w grupie. Pokonały Hiszpanki, które także wyszły z grupy aż 18 bramkami!
Japonki przegrały 6 bramkami z przeciętną Holandią, mocną Szwecją 8 bramkami i aż 20 bramkami z gospodarzami turnieju Rosją. Wygrały jedynie z bardzo słabymi ekipami i zajęły 4 miejsce w grupie - ostatnie promowane awansem.
Przy tym kursie -9,5 na Rumunki wydaje mi się odpowiednią wielkością.

Dunki i Rumunki to zdecydowane faworytki, przewiduję łatwe zwycięstwa. Jeśli tylko nie odpuszczą w końcowej fazie meczu to będą spore różnice bramkowe.

Ostatecznie podwyższyłem nieco stawki bo szanse trafienia są podobne i puściłem kupony :)

St0pa
11-07-2016, 16:24
Mecz: Rosja - Argentyna
Data i godzina: 11.07.2016 godz. 17:30
Typ: Rosja -14,5
Kurs: 1,8
Buk: Betsson
Stawka 10/10

Typ: Over 53,5
Kurs: 1,92

Rosjanki miażdżą na tych mistrzostwach każdą drużynę. Często rzucają blisko 40 bramek na mecz. Nawet z tak mocną drużyną jaką jest Szwecja wygrały 10 bramkami. Zajęły zdecydowanie 1 miejsce w grupie rzucając aż 192 bramki w zaledwie 5 meczach! tracąc 97. Są gospodarzem i zdecydowanym faworytem do złota.
Argentyna 4 miejsce w swojej grupie, bramki 108-111. W fazie grupowej porażka z przeciętnymi Niemkami różnicą aż 11 bramek. Awans z grupy to już jest spory sukces dla tej reprezentacji osiągnięty tylko dlatego, że miały w grupie Kazachstan i Egipt. Myślę, że w tym meczu Rosja rzuci ok 40 bramek, a Argentyna nie przekroczy 20 raczej coś około 15-18. Dlatego też podaję 2 typy pod jedną analizę. Według moich wyliczeń powinno paść w tym meczu około 55 goli (plus, minus 1).

Inbloom
12-07-2016, 01:10
Coś dzisiaj już trochę gorzej poszło. Co prawda Dania weszła gładko, ale Rosja i Rumunia to tragedia :p

Analizowałeś już co było powodem takich wyników ? Może nieco mniejsza motywacja w walce ze słabszym rywalem lub oszczędzanie sił na następne - trudniejsze mecze?

St0pa
12-07-2016, 09:41
Typ: Rosja -14,5
Kurs: 1,8
Buk: Betsson
Stawka 10/10
Wynik: 31-20

Typ: Over 53,5
Kurs: 1,92
Wynik: 31-20

Komentarz po meczu:
W tym przypadku popełniłem duży błąd nie biorąc pod uwagę możliwości silnej rotacji składem. Rosjanki wbrew pozorom pokazały jak bardzo są silne. Po fazie grupowej były tak pewne siebie, że przez większość meczu grały rezerwowymi, pomimo tego prowadziły cały mecz i bardzo wyraźnie wygrały. :red:

Mecz: Dania - Francja
Data i godzina: 11.07.2016, 15:15
Typ: Dania -5,5
Kurs: 1,85
Wynik: 35-18

Komentarz po meczu:
Widać jak bardzo pomylili się oddsmakerzy. Dunki bardzo szybko odskoczyły rywalką na kilka bramek i całkowicie wybiły z głowy Francuską chęci do walki. Systematycznie powiększały przewagę i skończyło się pogromem. Pierwszy mecz Dunek na takim/swoim poziomie, widać że w fazie grupowej grały spokojnie a na tym etapie skończyło się luźne granie. Rozkręcają się i to dobrze dla nich wróży.

Mecz: Rumunia - Japonia
Data i godzina: 11.07.2016, 19:45
Typ: Rumunia -7,5
Buk: Bet365
Wynik: 32-31

Komentarz po meczu:
Po wynikach w fazie grupowej przeceniłem umiejętności Rumunek, a nie doceniłem waleczności zawodniczek z Japonii (kurczę przecież to Japonia! strasznie waleczny kraj! :D). Rumunia nie jest jednak tak mocna.

Jeśli chodzi o typy które nie weszły to największy błąd popełniłem grając trochę na wyrost. Początkowo obstawiałem tylko Danię, miałem czas na analizę i widać że to nie zawiodło. W przypadku Rumunek i Rosjanek po prostu szukałem argumentów, które potwierdzą moje typy i byłem zaślepiony dotychczasowymi moimi wynikami i pieniędzmi które już zarobiłem na tym turnieju. Łącznie przed dniem wczorajszy obstawiłem 14 meczów z czego nie weszły mi tylko 2. Pewność siebie i lekka ignorancja mnie zgubiły. Tym bardziej że typy do tej pory wchodziły bardzo gładko.

St0pa
15-07-2016, 13:10
Czas zdarzenia: 2016-07-15 17:00
Dyscyplina: Piłka ręczna
Zdarzenie: Dania - Rosja (-2,5)
Typ: 2
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10
Wynik: 28-28

Rosja: Zdecydowany faworyt turnieju. W zeszłym roku wygrały MŚ-U19. Fazę grupową przeszły jak burza pokonując każdą drużynę kilkoma bramkami. W fazie pucharowej Rosjanki często grały drugim składem żeby oszczędzać siły, pomimo tego kontrolowały wynik od początku do końca w każdym meczu i gładko wygrywały Do tego wszystkiego dochodzi fakt że są gospodarzem turnieju.

Dania: Do tej pory również wygrały wszystkie mecze. Podczas tego turnieju miały chwile słabości jak choćby z Norweżkami jeszcze w fazie grupowej, czy we wczorajszym półfinale z Rumunkami. Walczyć będą na pewno, handball w Danii to sport narodowy i mają go we krwi, ale uważam że na Rosjanki to nie wystarczy.

Kurs 1,71 uważam za mocno zawyżony, jeszcze wczoraj udało mi się złapać 1,75. Sądzę że mecz skończy się różnicą około 7 bramek szkoda że w ofercie Bet365 na ten mecz nie ma większych handicapów.