PDA

Zobacz pełną wersję : Typy HAdrenaline - komentarze

HAdrenaline
13-07-2016, 16:15
wątek do komentowania, pytań, wątpliwości etc.

Inbloom
16-07-2016, 10:32
Witam i gratuluje odwagi oraz konsekwencji w takim typowaniu :cool:
Również jestem fanem wysokich kursów ale może nie aż "tak wysokich" jak Twoje.

Moje pytanie brzmi: czy zdarza Ci się wchodzić na live w celu złapanie nawet wyższego kursu lub zastosowania "kontry" ?
Czy preferujesz tylko i wyłącznie pre match ?

Powodzenia :)

HAdrenaline
16-07-2016, 11:31
Witam i gratuluje odwagi oraz konsekwencji w takim typowaniu :cool:
Również jestem fanem wysokich kursów ale może nie aż "tak wysokich" jak Twoje.

Moje pytanie brzmi: czy zdarza Ci się wchodzić na live w celu złapanie nawet wyższego kursu lub zastosowania "kontry" ?
Czy preferujesz tylko i wyłącznie pre match ?

Powodzenia :)

To nie ma nic wspólnego z odwagą. To efekt długich przemyśleń i pracy nad takim konkretnie sposobem grania.
Kiedyś stosowałem kontry na live, od dłuższego czasu praktycznie wcale. Szkoda czasu i nerwów. Zdaję sobie sprawę, że korzystając z kontr miałbym prawie na pewno lepsze wyniki, ale nie można siedzieć non stop przy komputerze i "pilnować" każdego meczu. Zdrowie psychiczne jest ważniejsze ;)
Tylko i wyłącznie pre match , wieczorem lub następnego dnia sprawdzenie wyników i księgowość :)

GraczGracz43
17-07-2016, 17:01
Hadrenaline , ty naprawdę wszystko jedziesz tak jak podajesz bez zadnej modyfikacji? Wydaje mi się ze z tej strategii mozna być lekko na plus ale fartem .Mnie byłoby szkoda tak ryzykować , na tym nie zbuduje sie kapitału normalnie. Tak jak czytałem w twoim opisie "trzeba byc gotowym na długie serie porażek" , dla mnie to nonsens taki sposób gry:D Ale przyznaje że też lubie wysokie kursy i chyba spróbuje ale nie do końca w ten sposób .

Mam pytanie poza Pinnacle i B365 grasz jeszcze gdzieś ?Np jakiś bukmacher typu Marathon, ew giełda. Pozdro:)

HAdrenaline
18-07-2016, 08:26
Hadrenaline , ty naprawdę wszystko jedziesz tak jak podajesz bez zadnej modyfikacji?

jeśli są modyfikacje, to kosmetyczne

Wydaje mi się ze z tej strategii mozna być lekko na plus ale fartem.Mnie byłoby szkoda tak ryzykować , na tym nie zbuduje sie kapitału normalnie. Tak jak czytałem w twoim opisie "trzeba byc gotowym na długie serie porażek" , dla mnie to nonsens taki sposób gry:D Ale przyznaje że też lubie wysokie kursy i chyba spróbuje ale nie do końca w ten sposób .

zdaję sobie sprawę, że na pierwszy rzut oka może tak to wyglądać. Takie serie były, są i bedą. Dlatego tak ważne jest stawkowanie.
Swoją drogą, stosuję taki system gry od dłuższego czasu i znam jego blaski i cienie. Zaimplementowałem też takie pewnego rodzaju zabezpieczenia, które spowodują, że wyniki będą bardziej stabilne - co wcale nie znaczy, że takie weekendy jak ten ostatni(nie wszedł żaden typ za 10j) nie będą się zdarzać - otóż będą. Ale też będą się zdarzać takie, że z typów zagranych za 10j wejdzie30-40%. Jestem tego pewny.

Mam pytanie poza Pinnacle i B365 grasz jeszcze gdzieś ?Np jakiś bukmacher typu Marathon, ew giełda. Pozdro:)
tylko czasami giełda. Sporadycznie Oddsring.
Marathon - przy odrobinie szczęścia można tam trochę pograć przy takim sposobie gry - gdzie przez szczęście rozumiem, że przez jakiś czas przegrywasz w Marathonie a wygrywasz w Pinnacle....ale jak trafisz wysoki kurs i jeszcze za trochę wyższą stawkę, to dostaniesz dożywotni limit 1E/1$ (kwestia czasu). To samo dotyczy innych buków w których wyszukiwarki pokazują najwyższe kursy ;)