PDA

Zobacz pełną wersję : Polska Lotto Ekstraklasa 2017/2018

leczeslaw
14-07-2016, 19:11
Sobota 16.07.2016
20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, typ 1

Ostatnio Legia zremisowała na wyjeździe w kwalifikacjach, ale z golem, czyli bramki strzelają. Byli zmęczeni przejazdem. U siebie zawsze grają lepiej. Sam Boniek pokazuje L, czyli coś już jest ustawione z nowym sponsorem.

DzikDzik
14-07-2016, 20:48
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 2,63 bet365
Początek sezonu zawsze przynosi jakieś niespodzianki. W zeszłym sezonie Lech przegrał u siebie jako świeży Mistrz Polski 1-2 i od tego meczu zaczęła się zła passa. Nosili na sobie "ciężar" Mistrza z czym mimo wszystko wiąże się ogromna presja której Lechici niewytrzymali. Ten sezon będzie inny. Solidne wzmocnienia (Radosław Majewski chociażby), wygrana o Superpuchar z Legią na Łazienkowskiej, i co najważniejsze Lech w tym sezonie nie musi, Lech może. I wiem jako rodowity Poznaniak, że nie ma innej opcji jak efektowna inauguracja. Stawiam na Lecha!

kkonrad
15-07-2016, 08:05
Czas zdarzenia: 2016-07-15 18:00
Dyscyplina: Piłka nożna
Zdarzenie: Zwycięzca meczu
Typ: 1
Bukmacher: Oddsring
Kurs: 3.52
Stawka: Tyle ile nie żal ci stracić :)

1 kolejka Extraklasy WISŁA PŁOCK - LECHIA GDAŃSK typ:1

Ciężko typować pierwsze kolejki, a jeszcze ciężej pisać analizy, bo na podstawie czego? poprzedniego sezonu? wyników sparingów? transferów?
Faworytem wg bukmacherów Lechia, ale jak to w pierwszych kolejkach jeszcze brak zgrania, wysokiej formy, zawsze to sprzyja na korzyć drużyny słabszej, czyli w tym wypadku Wisły. Najmocniejszy argument dla mojego typu to według mnie to że Wisła jest beniaminkiem więc pierwszy mecz i przed własną publicznością. Typuję minimalne ale jednak zwycięstwo Wisły Płock.

krom
15-07-2016, 11:34
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
Kurs: 2.31 Pinnacle

Lechia od kilku sezonów jest jednym z faworytów ligi. Do tej pory jednak zajmowała miejsca poniżej potencjału składu. W przeciwieństwie do kilku ostatnich okienek transferowych tym razem nie doszło do dużych zmian co powinno wpłynąć dobrze na zgranie zawodników. Lechia praktycznie na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Wisła co prawda gra u siebie, ale wątpię żeby była w stanie przynajmniej zremisować to spotkanie. Stawiam na Lechię.

waldek93
15-07-2016, 15:14
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
Kurs: 2.31 Pinnacle

Lechia od kilku sezonów jest jednym z faworytów ligi. Do tej pory jednak zajmowała miejsca poniżej potencjału składu. W przeciwieństwie do kilku ostatnich okienek transferowych tym razem nie doszło do dużych zmian co powinno wpłynąć dobrze na zgranie zawodników. Lechia praktycznie na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Wisła co prawda gra u siebie, ale wątpię żeby była w stanie przynajmniej zremisować to spotkanie. Stawiam na Lechię.

Przyglądałem się dzisiaj temu spotkaniu. Na Wisłę bym uważał, jak dla mnie może być czarnym koniem tego sezonu. Jestem pod wrażeniem wzmocnień Nafciarzy. Sprowadzenie Krivetsa, Sylwestrzaka i Furmana wygląda bardzo solidnie. Dodatkowo w klubie pozostali najważniejsi zawodnicy m.in. Reca, Rogalski czy Lebedyński. Czuję remis w tym meczu szczególnie, że Wisła u siebie grała w zeszłym sezonie bardzo skutecznie.

stoko1
15-07-2016, 16:35
CRACOVIA Kraków - PIAST Gliwice Typ 1
Cracovia w pierwszej kolejce podejmie u siebie Piasta Gliwice, który przystąpi do tego spotkania po czwartkowej, wysokiej przegranej z IFK Goeteborg w eliminacjach Ligi Europejskiej. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy będą chcieli zaprezentowac się z jak najlepszej strony przed swoimi kibicami, po tym jak sami doznali blamażu w eliminacyjnym dwumeczu w zeszły czwartek. Według mnie gospodarze pewnie zwyciężą w tym pojedynku.

Florek94
15-07-2016, 17:42
Czas zdarzenia: 2016-07-15 18:00
Zdarzenie: Wisła Płock vs Lechia Gdańsk
Typ: Handicap Azjatycki 1 (+0,5)
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.757
Stawka: 10zł

Pierwszy sezon gdzie zamierzam pisać cokolwiek o rodzimej ekstraklasie. Początki dla faworytów bywają trudne a takim faworytem niewątpliwie jest Lechia w tym sezonie. Personalnie wyglądają na podium ekstraklasy ale boisko wszystko zwerfikuje. Solidny zespół u siebie po tym jak na ławce zasiadł trener Nowak, natomiast na wyjazdach nie wyglądali najlepiej. W pierwszej kolejce trafia sie im wyjazd chyba jeden z najgorszych bo Beniaminek. Na przestrzeni ostatnich lat zespoły które awansowały do wyższej klasy rozgrywkowej początki sezonu mają świetne. Pierwsza kolejka u siebie, mocny sponsor. Jasne Lechia może ich rozbić w pył, ale ja upatruje niezły value na Wisłę z remisem.
Powodzenia!

Florek94
15-07-2016, 19:14
Czas zdarzenia: 2016-07-15 20:30
Zdarzenie: Śląsk Wrocław vs Lech Poznań
Typ: Handicap Azjatycki Over 2.0 gola
Kurs: 1.666
Stawka: 10zł ( nie stawiam na kuponie, w exelu mam budżet 1000zł )

W Wrocławiu spotkają się drużyny które nie zaliczą poprzedniego sezonu do udanych, podobał mi sie Śląsk pod wodzą trenera Rumaka, myślę, że jak poradzą sobie z okiełznaniem Morioki, zadomowi się w naszej lidze to będzie gwarantem wielu sytuacji bramkowych. Lech w budowie, kilka interesujących nazwisk, chęć potwierdzenia dobrej dyspozycji po wygraniu Superpucharu, oraz zmazanie z pamięci ostatniego sezonu. Wydaje mi się, że bd to otwarty mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gram over 2.0 gola w meczu.

Baskonia
15-07-2016, 20:05
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Czas zdarzenia: 2016-07-15 20:30
Typ: 2
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2.90
Stawka: -

Bardzo ciekawe spotkanie już w pierwszej kolejce. W prawdzie wszystko jest możliwe w tym meczu, to najbardziej prawdopodobny wynik wg mnie to zwycięstwo Lecha. Lech zaprezentował się bardzo dobrze w Superpucharze, po wzmocnieniach które zrobił powinien uporać się ze Śląskiem. Wrocławianie bardzo słabo w sparingach, dwie wysokie porażki, remis i tylko skromne zwycięstwo z Pogonią Szczecin.

Marko
16-07-2016, 06:19
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Czas zdarzenia: 2016-07-16 18:00
Zdarzenie: Liczba goli
Typ: Powyżej 2.5 gola
Bukmacher: Leonbet
Kurs: 2.40

I Kolejka Extraklasy, Wisłą podejmuje Pogoń. Mój typ na to spotkanie to powyżej 2.5 gola, Wisłę stać na strzelenie Pogoni 2-3 goli, a i Pogoń może coś strzelić. W meczach przedsezonowych Wisła dosyć skuteczna, w 2 meczach ze Śląskiem i Zagłębiem Sosnowiec strzelili po 3 bramki.

wojtekk
16-07-2016, 16:24
Legia - Jagiellonia

Czas zdarzenia: 2016-07-16 20:30
Bukmacher: Marathon
Kurs: 1.69

Mistrz kraju kontra 11 zespół poprzednich rozgrywek. Legia jest już nieco bardziej w trybie meczowym niż Jagiellonia, dla której to pierwszy mecz sezonu, a Legia ma już za sobą superpuchar i pierwszy mecz eliminacyjny do ligi mistrzów. Widać dobre przygotowanie Legii do sezonu i nie zaczną ligi od falstartu, tym bardziej że przeciwnikiem jest przeciętna Jagiellonia.

HugoSanchez
16-07-2016, 16:36
CRACOVIA - PIAST GLIWICE typ 1; kurs: 1.95; Buk: Unibet

W I kolejce zagrają ze sobą nasze "wizytówki", nasi reprezentanci w Lidze Europy, a właściwie jeden były i jeden już prawie były, choć dopóki piłka w grze to Piast ma jeszcze szanse.
Dwie wyrównane drużyny, ale mój typ na Cracovię argumentuję zmęczeniem Piasta w meczu pucharowym i własnym boiskiem Cracovii i to powinno wystarczyć do skromnego zwycięstwa.

Bilbao
16-07-2016, 20:58
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
typ- 1/1 wynik do przerwy/wynik końcowy
kurs- 2.85
bukmacher- betsson

Zagłębie bardzo dobrze prezentuje się europejskich rozgrywkach, po zwycięstwie 3:0 nad Sofią i cennym remisem z Partizanem.
Może to świadczyć że Zagłębie od początku sezonu będzie w czołówce, w czym dopomoże zwycięstwo w 1 kolejce z Koroną, która raczej jest skazana na porażkę w tym meczu. We wszystkich meczach sparingi+euro puchary w których Zagłębie zdobywało bramki, w każdym z tych meczy minimum jedną strzelali w pierwszej połowie.

Dawid147
16-07-2016, 23:37
Cracovia - Piast Gliwice 1
1,95 unibet

Dla obu zespołów będzie to pierwsze spotkanie w nowym sezonie, także nie ma co patrzyć na żadne statystyki. Wydaje się, że gospodarze zagrają otwarcie i ofensywnie co może przynieść sporą liczbę bramek. Stawiam na Cracovie ze względu na to, że gra u siebie. Pasy powinny zgarnąć 3 pkt.

FokusTBG
18-07-2016, 17:07
Czas zdarzenia: Dziś g. 18:00
Zdarzenie: Termalika - Arka
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2:40

Analiza: W meczu kończącym pierwszą kolejke Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica na włąsnym stadionie podejmie Arke Gdynia.
Jak słusznie kolega z góry zauważył, jest to pierwsza kolejka, dlatego znalezienie faktów przemawiających za typem jest dosyć ciężkie. Scenariusz może być różny. Termalica na pewno chce zacząć sezon od 3 punktów, trafia sie do tego znakomita okazja, no bo z kim jak nie z beniaminkiem, ktory swoj okres przygotowawczy zakończył przeciętnie. Ale czy na pewno? Zobaczymy.

stoko1
21-07-2016, 17:17
ARKA Gdynia - WISŁA Kraków typ:2
W drugiej serii spotkań typuję Wisłę do odniesienia drugiego zwycięstwa w tym sezonie. Arka w pierwszym meczu po powrocie do ekstraklasy przegrała w Niecieczy nie pokazując nic wielkiego. Wisła z kolei wydaje mi się, że będzie się rozkręcac z każdym spotkaniem i jutrzejszego rywala skromnie bo skromnie , ale zwycięży. Może o tym świadczyc historia spotkań pomiędzy tymi drużynami, która zdecydowanie przemawia za Krakowianami. W pięciu ostatnich spotkaniach Wisła 3 razy wygrywała, a 2 mecze konczyły się bezbramkowo. Stawiam skromne 0:1 dla Białej Gwiazdy.

Bilbao
21-07-2016, 18:15
Mecz: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Data: 24.07.2016 godz. 18:00
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.11

Druga kolejka Ekstraklasy Lech zagra z Zagłębiem, obie drużyny prezentują otwarty futbol, Lech może wykorzystać zmęczenie pucharowe Zagłębia. Zagłębie natomiast już w pierwszej kolejce pokazało skuteczność i stać ich na gole w Poznaniu. Typuję ponad 2,5 gola w tym meczu.

Dawid147
21-07-2016, 20:35
Arka Gdynia - Wisła Kraków 2
2,70 bet365

Obie drużyny podejdą do tego meczu w odmiennych nastrojach. Drużyna znad morza w pierwszej kolejce przegrała w Niecieczy dwoma golami natomiast Wisła swój mecz wygrała. Liczę na krakowian, choć nie będzie to dla nich łatwy mecz.

dzob9
21-07-2016, 22:35
Jagielonia - Ruch
Btts Tak
1.82 Betsafe

W ostatnich meczach jagielonia pokazała że potrafi generować sytuacje bramkowe nawet bez posiadania piłki. Za to ruch z ostatnich 5 meczy na wyjeździe nie trafił do bramki przeciwnika tylko raz. Wszystko wskazuje na to że będzie co oglądać. Raczej faworytem jest Jaga ale to ekstraklasa wiec wszystko się może zdarzyć. Polecam btts, dla odważniejszych over 2.5

krom
22-07-2016, 07:16
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1
Kurs 1,94 Pinnacle

Zagłębie w czwartek dopiero po rzutach karnych pokonało Partizan. Lecha od meczu ze Śląskiem będzie dzieliło aż 9 dni. Trener Stokowiec może postawić na zmienników. Jednak oni nie gwarantują takiej jakości jak podstawowa jedenastka. Z kolei Urban w niedzielę będzie miał do dyspozycji Makuszewskiego, Linetty i być może Nielsena, którzy nie grali w poprzednik spotkaniu. Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Nie tylko ja tak uważam, bo kursy na Kolejorza dość mocno spadają.

Carol
22-07-2016, 09:09
Pogoń - Korona (22.07 g.18:00) typ 1; 1.56 Oddsring

Pogoń zdecydowany faworyt tego spotkania, w pierwszej kolejce minimalna porażka 1:2 z Wisłą i gol stracony w ostatnich minutach. Korona gra bardzo słabo, a rezultat widać do pierwszym meczu z Zagłębiem 0:4, w meczach kontrolnych też bardzo słabo, jedyne zwycięstwo to z Siarką Tarnobrzeg 3:1. Typuję zwycięstwo Pogoni Szczecin różnicą 2 goli.

DBoniem
22-07-2016, 17:52
Pogoń - Korona @ 1 @ 1,67 @ Bet365

Goście w meczu z Zagłębiem zagrali bardzo słabo, totalnie nic nie kleiło się w formacji zwłaszcza defensywnej, gdzie praktycznie co parę minut Lubinianie stwarzali sytuacje podbramkowe, w tydzień nie da się poskładać drużyny do tego stopnia by powalczyli o korzystny rezultat z silną ekipą ze Szczecina - w podstawowym składzie m.in. Zwoliński, Gyurcso oraz mózg zespołu Rafał Murawski, Scenariusz na ten mecz zapowiada się w ten sposób, że Portowcy będą atakować i prowadzić grę, a Kielce bronić się i od czasu do czasu kontratakować

kkonrad
22-07-2016, 19:46
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
typ: 2
kurs: 2.00
bukmacher: WillHill

W I kolejce Lechia zanotowała falstart, bo jak inaczej nazwać porażkę z beniaminkiem Wisłą Płock. W tej kolejce nie mogą już sobie na to pozwolić, skład zespołu po wzmocnieniach stawia ich w roli faworyta, tym bardziej że rywal gra nieprzekonywająco przegrywając pierwszy mecz. Typuję zwycięstwo gości, kusi kurs 2.00

Crubon
23-07-2016, 10:08
Lech Poznań- Zagłębie Lubin
Typ: Lech/obie strzelą @4,33
Bet365

Zagłębie po awansie do następnej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy jedzie na wyjazd do Poznania aby rozegrać ligowy mecz z Lechem. Kolejorz zagrał całkiem nieźle w meczu ze Śląskiem, brakowało tylko bramek. Zagłębie natomiast przejechało się po Koronie Kielce wygrywając na własnym terenie aż 4:0. Oba zespoły grają dobry, otwarty football więc szanse są 50/50, lecz według mnie Lech na własnym stadionie pokona Lubinian.

Janas132
24-07-2016, 14:05
Poniżej 2.5 bramki kurs 1.74 Pinnacle
Zagłebie może być zmęczone długim czwartkowym spotkaniem rewanżowym z Partizanem, które zakończyło się rzutami karnymi, ale pokazało ono, że lubinianom trudno strzelić gola. Lech nie zaprezentował się dobrze w pierwszym spotkaniu, a po za tym ma problemy ze zdrowiem czołowych graczy, a inni pauzują jeszcze po Euro 2016. To wszystko sprawia, że w meczu może nie paść wiele bramek

stoko1
17-08-2016, 21:38
Mecz: CRACOVIA - RUCH Typ:1
Ruch przyjedzie do Krakowa po raz drugi w ciąg tygodnia. O ile wygrana z trapioną różnymi problemami Wisłą była zadaniem nie trudnym, to uważam że tym razem już tak łatwo o punkty nie będzie i pełna pula zostanie w Krakowie. Cracovia u siebie gra nieźle, a patrząc na statystyki to Pasy wygrały z Chorzowianami trzy ostatnie spotkania z rzędu. Ostatni punkt na Błoniach udało się zdobyc Niebieskim w 2012 roku, kiedy to zremisowali 1:1. Kurs na to spotkanie wynosi około 1,65 na zwycięstwo gospodarzy i tak też stawiam. Dla mnie pewna jedynka.

Carol
19-08-2016, 13:51
LEGIA - ARKA
Typ: under 2.5g
Kurs: 1.91
Buk: SBOBet

Legia jedną nogą w Lidze Mistrzów, ale jeszcze trzeba dopilnować rewanżu, więc tak kolejka ligowa jeszcze nie na 100%. Zwycięstwa Legii nie jestem pewny, choć jest zdecydowanym faworytem.
Mój typ to poniżej 2.5 gola po kursie 1,91 w SBOBet.
Legia zagra zachowawczo, a w lidze 4 gole w 5 meczach. Nawet 0:0 bardzo możliwe.

8pavel9
19-08-2016, 16:51
Śląsk- Wisła Płock 1X

zaskakiwać może wysoki kurs na piłkarzy ze stolicy Dolnego Śląska, który wynosi 2,25. Beniaminek z Płocka w Ekstraklasie radzi sobie całkiem nieźle, w 5 spotkaniach odnotował 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Śląsk jednak grając u siebie nie przegrał w Ekstraklasie od marca, myślę więc, że 1x to dośc bezpieczny typ o kursie 1.37 w Oddsring.

Dawid147
21-08-2016, 13:13
Jagiellonia - Lechia 1
2,75 bet365

Po ostatnim słabszym meczu i porażce w Płocku drużyna z Białegostoku wraca na swoje śmieci gdzie zanotowała jak do tej pory dwa bardzo przekonujące zwycięstwa w stosunku 4-1 z Arką oraz Ruchem. Dziwić, więc może nieco fakt, że minimalnym faworytem według bukmachera jest drużyna gości.

Janas132
21-08-2016, 20:44
Korona Kielce - Wisła Kraków

(under 2.5) kurs 1.97 Pinnacle Wygrana Korony z Ruchem dała drużynie Ryszarda Tarasiewicza dużo optymizmu przed spotkaniem z Wisłą, która tradycyjnie jest jednym z ważniejszych rywali Kielczan. Drużyna Franciszka Smudy dysponuje dużym potencjałem w ataku, ale Korona jak dotąd przeciwko tym lepszym drużynom grała bardziej defensywnie i tak powinno być i tym razem.

Inbloom
25-08-2016, 00:48
Kursy na 7 kolejkę ekstraklasy w bet365 (http://www.surebety.pl/artykul/bet365) przedstawiają się następująco:

221

Dawid147
25-08-2016, 22:26
Ruch - Legia 1
5,50 bet365

Legia będzie chciała zmazać plamę z poprzedniej kolejki kiedy to dała wbić sobie 3 bramki. Moim zdaniem euforia z awansu do upragnionej LM nie sprawi, że Wojskowi nagle podniosą poziom swojej gry i odniosą w Chorzowie zwycięstwo. Ruch powinien zrobić swoje i z problemami ale jednak zwyciężyć.

St0pa
26-08-2016, 14:13
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Kurs: 2,0
Buk: Bet365

Każda zła seria musi się kiedyś skończyć, a ta kolejka wydaję się być tego początkiem. W Wiśle nastąpiła kolejna zmiana w zarządzie, czy "dobra zmiana"? myślę że tak. Wisła ma nową Panią prezes i wiceprezesa, każda zmiana powinna zaczynać się od góry i tak właśnie się stało. Sami piłkarze i trener wydają się być bardzo zmotywowani na to spotkanie, a zmiana w zarządzie powinna dodatkowo zmotywować i podnieść morale całego zespołu- zadziałać pozytywnie. Pomimo kontuzji Jakuba Bartosza i Zdenka Ondraska Krakowanie powinni w końcu wygrać i odbić się od dna tabeli. Uważam, że tak właśnie się stanie. Śląsk dysponuje dobrą obroną, ale też słabym atakiem czego dowodem są aż cztery remisy po 0-0 dlatego obstawiam skromne zwycięstwo gospodarzy 1-0.

Carol
26-08-2016, 14:16
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
TYP: 1
KURS: 2.10
BUKM.:Pinnacle

Pogoń po kiepskim starcie załapała rytm - 2:0 z Piastem, 5:0 z Termalica, 4:0 z Kaliszem w pucharze, teraz przed własną publicznością pokuszą się o drugie zwycięstwo ligowe. Przeciwnikiem Cracovia, której bilans wyjazdów to 2 porażki i remis. Mój typ - Pogoń.

krom
26-08-2016, 18:17
Lechia - Termalica 1
Kurs 1,617 Pinnacle

Absolutnym faworytem jest Lechia. Lider ekstraklasy, który u siebie miażdży przeciwników. Lechia ma bardzo dobry skład. Prawie wszyscy są gotowi na niedzielny mecz. Jeśli chodzi o gości to czeka ich bardzo długa podróż prawie przez całą Polskę. Personalnie właściwie na każdej pozycji Lechia ma lepszych zawodników. Kurs 1,6 jest dość zachęcający, dlatego warto postawić na zespół z Gdańska.

Inbloom
28-08-2016, 12:58
Kursy pojawią się gdy będą dostępne.

Janas132
28-08-2016, 15:23
Obie drużyny strzelą (both to score) - NIE kurs 1.91 Bez grającego ostatnio dobrze Peszki Lechia może być słabsza w ofensywie, ale też solidniejsza w defensywie za sprawą występu takich graczy jak Kovacevic czy Stolarski. Zespół Czesława Michniewicza na wyjeździe nie strzelił jeszcze ani jednej bramki.

Dzodzo
11-09-2016, 11:29
11.09.2016 15:30
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: X2
Bukmacher: bet365
Kurs 2.05
Stawka: 5j

To pierwszy mecze Lecha z nowym trenerem, a takich meczy Poznaniacy nie wygrywają nawet u siebie. Według mnie będzie remis, ale dla bezbieczeństwa daję X2. Nowy trener Lecha nie wprowadził żadnych zmian na murawie, a opaska kapitana została u Łukasz Trałki. Kolejorz bardzo chce wygrać (jak zawsze), ale pózniej wychodzi (jak zawsze :D), czyli kiepsko. Podsumowując Lech gra ostatnio bardzo poniżej oczekiwań i w pierwszym meczu z nowym trenerem raczej się to nie zmieni. Kurs na remis 3,40

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Wynik 3:1
To mnie zaskoczyli

Inbloom
14-09-2016, 20:10
247

Carol
16-09-2016, 23:22
Lechia - Lech
typ: 1
kurs: 2.33
buk: pinnacle

Typować Polską ligę w tym sezonie to naprawdę trudna sztuka, w tej kolejce na przykład która z drużyn grająca w domu wydaje się być pewnym faworytem do zwycięstwa - żadna, Legia jest największym faworytem, ale czy pozbiera się po meczu z Borussią? po tym całym szumie medialnym? a w ogóle o gra słabo i w dodatku przyjeżdzą Zagłębie.
Największym faworytem do zwycięstwa wydaje się być Lechia, która z każdym meczem powinna grać lepiej, z większym zgraniem, z Lechem powinni wygrać. Mój typ 1 z kursem 2.33

Janas132
18-09-2016, 16:05
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Obie drużyny są obecnie w dużym dołku: o Legii nawet nie ma co pisać natomiast Zagłębie po dobrym początku nie wygrało żadnego z ostatnich pięciu meczów. W spotkaniu raczej nie padnie wiele bramek.

1.88 unibet

Dawid147
19-09-2016, 06:26
Arka Gdynia - Cracovia
typ: Arka
2,15 bet365

Arka bez porażki u siebie w 4 ostatnich meczach, Cracovia bez zwycięstwa. Gdyby to nie była polska liga o wynik byłbym spokojny. Przewiduję zacięty mecz zakończony pozytywnym wynikiem.

1rocke1
23-09-2016, 07:10
Lech - Arka
Lech wygra po 1,74 w Marathonbet

Lech po słabiutkim początku sezonu, ostatnio zdecydowanie "odpalił". Od początku sierpnia rozegrał 7 spotkań z czego 5 wygrał (3 w lidze i 2 w pucharze polski), zremisował z Termalicą na wyjeździe i nawet minimalna porażka w Gdańsku wstydu im nie przynosi, bo po pierwsze Lechia jest strasznie mocna u siebie, a po drugie Lech był w tym meczu i tak lepszy. Arka natomiast jest groźnym rywalem, ale tylko grając przed własną publicznością, a na wyjazdach co prawda pokonała Legię, ale ta wtedy sięgnęła dna i wszyscy ją bili). Z pozostałych 3 wyjazdów gdynianie nie przywieźli już nawet punktu. Widzę spokojne zwycięstwo grajków z miasta koziołków.

krom
23-09-2016, 12:47
Wisła Kraków - Legia Warszawa X
3,47 oddsring

Wisła wygrała w ostatniej kolejce po serii porażek. Morale trochę się poprawiły, ale wciąż okupują ostatnie miejsce. Legia mimo gry w Lidze Mistrzów jest w sporym kryzysie. Zwolniono trenera z Albanii. Z powodu przyjścia nowych zawodników, którzy dostali pensje nawet kilka razy większe od graczy, którzy dali Legii mistrzostwo w zeszłym sezonie, mają miejsce kłótnie w zespole. Legia na papierze ma zdecydowanie lepszy skład. Ale biorąc pod uwagę słabszą formę sportową stawiam na remis w prestiżowym meczu z Wisłą.

Dzodzo
23-09-2016, 17:27
Uważam, że może paść równie dobrze remis, ponieważ to mecz przyjaźni, oraz 20lecie zgody pomiędzy Lechem i Arką. Lech bardziej potrzebuje punktów, ale zdobędzie je sobie w innych meczach. Remis będzie najbardziej sprawiedliwy

Lech Poznań - Arka Gdynia
Wynik 0:0
Dziękuję i pozdrawiam

Carol
25-09-2016, 08:31
Piast - Śląsk X
3,29 Pinnacle

Kto by się spodziewał przed sezonem, że po 9 kolejkach będzie to pojedynek 13 z 15 drużyną. Ale taka jest już nasza liga w tym sezonie. W tym meczu upatruję remisu, jako że oba zespoły mają ich sporo, bo po 4, po prostu nie potrafią wygrywać, albo podjąć większego ryzyka o 3 punkty.

Dawid147
25-09-2016, 11:38
Korona - Jagiellonia 2
2,20 bet365

Korona po 3 zwycięstwach zanotowała ostatnio porażkę, natomiast Jagiellonia wróciła na zwycięską ścieżkę (3 wygrane z rzędu). Jaga walczy o fotel lidera, który w przypadku dobrego wyniku stanie się faktem. Przesądzić w tym meczu może znakomita postawa w całym sezonie pewnego Estończyka grającego w Białymstoku.

Inbloom
29-09-2016, 23:40
274

1rocke1
30-09-2016, 07:21
Arka - Piast
Arka wygra po 1,91 w oddsring

Beniaminek z Gdyni jest zdecydowanie zespołem swojego boiska i faktycznie w domu osiąga rewelacyjne wyniki.
Do tej pory Arka wygrała u siebie 4 spotkania (z Wisłą Kraków, Śląskiem, Ruchem i Cracovią), w których nawet nie straciła bramki (!) i zremisowała z Zagłębiem. Taki bilans sprawia, że jest aktualnie najlepiej grającą u siebie drużyną w kraju.
Piast ciągle nie przypomina wicemistrza z ubiegłego sezonu.
W całych rozgrywkach ma bilans 1-5-4 i z 8 punktami jest przedostatni w tabeli.
Patrząc tylko na wyjazdy, jest jeszcze gorzej, 2 remisy i 3 porażki.
Wywiezienie punktów przez Piast będzie dla mnie niespodzianką.

Dzodzo
30-09-2016, 11:27
Górnik Łęczna - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 2,18 OddsRing

Lech co prawda zmęczony podróżowaniem po polsce i w drużynie brakuje świeżości (o czym mówi sam trener), ale poznaniacy po zamianie szkoleniowca potrafią dobrze grać, co pokazali (co prawda po przegranym meczu) w Gdańsku, 2 kolejki temu. Z Arką remis ale tak być już musiało- mecz przyjaźni ;) no i Lech musi w końcu zacząć zbierać punkty, a z zespołem z Łęcznej nie przegrał od 12 lat!!!

krom
30-09-2016, 13:34
Górnik Łęczna - Lech Poznań 2
kurs: 2,24 oddsring

W każdym z 3 ostatnich meczów w lidze po przyjściu nowego trenera Lech był lepszy od przeciwnika, ale zdobył tylko 4 punkty. Lech gra ofensywnie, dominuje, ale ma spore problemy ze skutecznością. Teraz jedzie do Lublina na mecz z Górnikiem Łęczna i na 99% wszyscy wiedzą jak ten mecz będzie wyglądać. Lech będzie atakować pozycyjnie, a gospodarze prawie całą drużyną będą się bronić licząc na kontry i stałe fragmenty gry. Tak właśnie grała Arka z Lechem w Poznaniu i wywalczyła bezbramkowy remis. Jednak Górnik nie ma aż tak dobrej organizacji gry w obronie dlatego uważam, że Lech stworzy sobie sporo więcej bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki dzięki czemu wygra ten mecz. Kurs 2,24 jest bardzo zachęcający dlatego warto postawić na Lecha.

DzikDzik
30-09-2016, 16:08
20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1 1,91 bet365

Warszawiacy sprawiają wrażenie jakby liga w ogóle ich nie obchodziła. Prawie w każdym meczu tracą bramki ze stałych fragmentów gry. Zdyszani ligą rozpoczęli przygodę (choć ciężko to nazwać przygodą po 2 meczach bilans 0-8) z Ligą Mistrzów, gdzie tak naprawdę nie mają czego tam szukać, chyba jedynie doświadczenia na arenie najwyższej, mistrzowskiej. Lecz mimo wszystko zauważyłem światełko w tunelu po meczu ze Sportingiem. Myślę , że trener Magiera wpoi swoim zawodnikom, że Liga w tym sezonie jest zdecydowanie ważniejsza od Ligi Mistrzów. Muszą odrabiać straty i gonić czołówkę.. Z Lechią przewiduje przebudzenie po bardzo ciężkim i twardym spotkaniu. Wynik Końcowy 2-1

Dawid147
30-09-2016, 21:32
Jagiellonia - Pogoń 1
1,85 bet365

Jagiellonia po 4 kolejnych zwycięstwach tym razem podejmuje u siebie drużynę Pogoni. Faworyt w tym meczu jest tylko jeden.
Niewątpliwie jest nim zespół gospodarzy który po tym meczu spokojnie powinien dopisać sobie 3 punkty.

calkilove
30-09-2016, 21:45
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
Kurs: 1.94 OddsRing

Jagiellonia mimo porażki 4-1 z Pognią w pucharze w tym tygodniu nadal jest faworytem, tym razem grają u siebie gdzie radzą sobie lepiej, a Pogoń na wyjeździe, gdzie radzi sobie gorzej. Pojedynki tych zespołów również są na korzyść zespołu z Białegostoku. Wysoka porażka w tygodniu może dać do myślenia, ale myślę, że umiejętności trenerskie trenera Probierza nie pozwolą Jadze na powtórzenie ostatniego meczu i wygrają to spotkanie.

Janas132
01-10-2016, 11:55
Legia prezentuje się nieco lepiej w obronie, największy jednak problem ma z atakiem, w którym ciężko znaleźć zawodnika, który byłby w formie.
Mimo kryzysu Warszawian Lechia z pewnością nie będzie mocno atakowała, zagra ostrożnie dlatego według mnie w meczu nie padnie zbyt wiele bramek. Mój typ under 2.5 kurs 1.88 UNIBET

paweltyper
12-10-2016, 13:38
308

Carol
14-10-2016, 13:00
Pogoń - Legia
Typ:1
Kurs: 4.08 /Pinnacle/

Piłkarsko Legia na pewno dużo Lepsza od Pogoni, ale co w głowach Legionistów teraz się dzieje - mecz w Madrycie za 4 dni!!! Raczej nie sądzą że tam jakieś punkty będą, ale jakby się dało przegrać 1-2 bramkami to by na pewno trochę zmazali tą kompromitację z Borussią. A wracając do meczu z Pogonią, gwarancji zwycięstwa że Pogón wygra - nie daję, ale kurs na pewno jest przewartościowany i warto zaryzykować.

Janas132
17-10-2016, 15:45
kurs 1.69 oddsring (under 2.5) Korona Kielce vs Śląsk Wrocław Poniżej Śląsk Wrocław jest jedną z najbardziej underowych drużyn w ekstraklasie do tego, obie drużyny są ostatnio w słabej formie i po ostatnich wpadkach z pewnością będą chciały zagrać ostrożnie, ponieważ kolejna porażka może oznaczać wpadnięcie w większy dołek albo nawet duże zmiany w drużynie.

paweltyper
20-10-2016, 13:40
318

DzikDzik
21-10-2016, 17:28
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2 3,6 bet365

Arka - W poprzedniej kolejce ledwie punkt po bezbarwnym i nudnym meczu w Łęcznej. Dziś Arka to będzie inna Arka niż ta z Łęcznej, gdyż jak wiadomo w tym sezonie mecze u siebie wychodzą im najlepiej, lecz czy to wystarczy na Pogoń, która wygrała 3-2 z Legią? Polegli z Piastem i sądzę, że ich pozycja w lidze będzie coraz niższa. Pogoń - Drużyna, która w ostatnich 5 meczach na wyjeździe wygrała tylko raz w Gliwicach ale mimo wszystko przewiduje że będą górą w dzisiejszym meczu. Arka - Pogoń 2

Dzodzo
22-10-2016, 13:07
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 18:00
Typ: X
Kurs: 3,22
Oddsring

Obie drużyny podobnie wyglądają jeżeli chodzi o zwycięztwa, remisy i porażki. Śląsk nie wygrał u siebie żadnego meczu (3 porażki i 3 remisy), natomiast Cracovia nie wygrała wyjazdu (również 3 porażki i 3 remisy). W 6 meczach u siebie wrocławianie strzelili zaledwie 2 gole. Cracovia strzela trochę więcej, ale raczej nie w roli gościa.

Dawid147
22-10-2016, 14:55
Śląsk - Cracovia 1
2,63 bet365

Typowy mecz na przełamanie niemocy w meczach u siebie dla Śląska, po trzech bezbramkowych remisach, przyszły trzy porażki - chyba najwyższy czas na 3 kolejne zwycięstwa! Z kim rozpocząć zwycięską serię jeśli nie z Cracovią, która legitymuje się najgorszym wyjazdowym bilansem z całej ligi (3 punkty w 6 meczach).

paweltyper
26-10-2016, 18:38
334

Janas132
28-10-2016, 14:32
Legia wygra kurs 1.67 ODDSRING. Korona jest ostatnio prawdopodobnie najgorszą drużyną w Ekstraklasie i zwolnienie trenera od razu pewnie nie poprawi sytuacji. Legia na wyjeździe gra w kratkę, ale Wojskowi w tym tygodniu nie grają w europejskich pucharach i powinni podejść do tego spotkania zmobilizowani, bo ich sytuacja w tabeli nadal nie jest pewna.

Adziu
28-10-2016, 16:36
Piast- Termalica 1 @2.50 bet365

Typ przeciwko Termalice bardziej. Może i podopieczni Michniewicza zdobywają punkty, z przodu dobrze spisuje się Gutkowskis, w ostatnich 5 meczach- 2-2-1 ale od dwóch spotkań nie potrafią zdobyć bramki (0-2 z Wisłą i 0-0 z Jagiellonią) Podejrzewam, że dziś się przełamią w ofensywie- jednak meczu nie wygrają. Piast obecnie na 14 miejscu w lidze, ale ostatnie mecze napawają optymizmem. Dwie wygrane 2-1 z Arką i Ruchem, tydzień temu pechowa porażka z Lechią 2-3 mimo prowadzenia 2-1. Jeśli miałbym typować DW to widziałbym jakieś 2-1 dla Gliwiczan.

DBoniem
28-10-2016, 17:12
Korona - Legia @ 2 @ 1,45 Bet365

Czysto piłkarsko Legia jest zdecydowanie lepszą drużyną od Korony, również forma obydwu zespołów przemawia na korzyść mistrza Polski.
Muszą w końcu doskoczyć do czołówki tabeli ekstraklasy, więc mimo bardzo ważnego starcia z Realem 2 listopada, dzisiaj zapewne zagrają w najsilniejszym składzie.
W teorii wszystko przemawia na korzyść Legionistów, z wyjątkiem miejsca rozgrywania meczu. Stawiam na Legie

Dzodzo
29-10-2016, 20:03
Lech Poznań - Wisła Płock
Typ: X
Buk: oddsring
Kurs: 3,77

Większość przypisała już 3 pkt Lechowi, dlaczego? Obie drużyny mają podobną ilośc pkt oraz bilans bramkowy. Grają bardzo nie regularnie. Na rzecz Kolejorza przemaiwa atut własnego boiska, ale zabiera im z kolei brak pomysłu na grę, oraz to że zawodnicy nie utożsamiają się z klubem. Wynik X jest moim zdaniem tak samo prawdopodobny jak zwycięztwo Lecha ;)

Carol
30-10-2016, 12:17
Arka - Lechia
Typ: 2 (przy remisie zwrot zakładu)
Kurs: 1.88
Bukmacher: SBOBET

Derby trójmiasta w tym sezonie bardzo interesujące, bo obie drużyny grają powyżej oczekiwań. Stawiam na Lechię, w końcu to lider który w 6 ostatnich kolejkach wygrał 5 meczy a przegrał jedynie z Legią. Dodatkowo do słuszności tego typu przekonuje mnie słabsza obecnie forma Arki - w lidze od 4 kolejek bez zwycięstwa i nawet porażka z Bytovią w pucharze.Remisu nie wykluczam więc się zabezpieczam.

Dawid147
30-10-2016, 15:48
Arka - Lechia 2
2.38 bet365

Arka po zdobyciu 13 pkt w pierwszych pięciu meczach u siebie ostatnio wyraźnie spuściła z tonu notując dwie porażki w tym ostatnio bardzo dotkliwą 3-0 z Pogonią. Lechia - wyraźny lider ekstraklasy (4 pkt przewagi nad drugą w tabeli Jagiellonią), który chciałby potwierdzić mistrzowskie aspiracje w derbach Trójmiasta.

Makumba
30-10-2016, 18:39
Zagłębie - Wisła Kraków
Typ: +2.5 gola
Kurs: 2.02
Buknacher: Pinnacle

W tym meczu trudno wskazać faworyta, wszystko się moze zdarzyć, myśle że oba zespoły zagrają ofensywnie, a to że mają potencjał w ataku może poskutkować bramkami, ja sądzi że będzie ich 3 lub więcej. Mój typ to 2:1 lub 2:2

paweltyper
02-11-2016, 13:31
352 (http://www.surebety.pl/forum/forum.php)

Zapraszam do dyskusji.

krom
03-11-2016, 13:51
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2
Kurs: 1,91 Oddsring

Lech jeśli poważnie myśli o podium takie mecze jak piątkowy z Ruchem musi wygrywać. Kolejorz na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Z podstawowych zawodników nie zagra tylko Tetteh, ale można zakładać, że Trałka godnie go zastąpi. W ostatnim czasie w Lechu w końcu napastnicy strzelają gole. A Robak jest nawet na 2 miejscu w klasyfikacji strzelców. Prawdopodobnie Ruch przez cały mecz będzie się bronić, ale uważam, że Lech mając w pomocy takich zawodników jak Jevtic, Pawłowski, Makuszewski, Majewski czy Gajos stworzy sobie sporą liczbę bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki i wyjedzie z Chorzowa bogatszy o 3 punkty. Kurs w okolicach 1,9 jest bardzo zachęcający.

DzikDzik
04-11-2016, 12:36
Wisła Płock - Arka Gdynia 1. 2,38 bet365
Wisła po porażce u siebie z Łęczna 1-2 i to w dodatku w 90 minucie na pewno będzie chciała się odegrać i zdobyć 3 punkty u siebie. Bo gdzie indziej zdobywa się punkty jak nie przed własną publicznością? Arka jak to Arka raz jest niezatapialna, a raz nie potrafi utrzymywać się na wodzie a tym bardziej grając na wyjazdach. Minimalnie bo minimalne ale stawiam na gospodarzy. Typuje 2-1

Carol
06-11-2016, 13:47
Wisła - Górnik 1
Pinnacle po 1,95

Wisła już zapomniała co się działo na początku sezonu, co widać po wynikach, wprawdzie dużo remisów ale nie przegrywają, nie przegrali w poprzednich 8 meczach ligi i pucharu. A w Łęcznej coś nie za bardzo, bo przegrać ze Śląskiem w domu 0:3 to może coś znaczyć. dziś z Wisłą wyko może być podobny.

paweltyper
12-11-2016, 20:13
366

Zapraszam do dyskusji.

579582
16-11-2016, 17:25
18.11.2016r 20:30
Wygrana Legii
Kurs : 2.28
Bukmacher : Oddsring

Legia jest na fali po zwycienskim remisie z Realem w Lm. Mimo ze grają z liderem grupy i to jeszcze na wyjeździe to daje jej większe szanse na zwycięstwo. Najbardziej może nie pokoic to ze Legionisci moga być już myslami w Dortmundzie gdzie zmienia sie z Borussia Dortmund w LM.

krom
17-11-2016, 14:37
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
Kurs: 1,77 Oddsring

Lech jest zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu ze Śląskiem mimo, że w tabeli ma tylko 1 punkt przewagi. Na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Wszyscy podstawowi zawodnicy są już zdrowi i gotowi do gry. Przyczyny, które mogą sprawić, że Lech tego meczu nie wygra są dwie:
- bardzo zły stan murawy w Poznaniu, która ułatwia zadanie zespołom broniącym się przez cały mecz,
- 9 zawodników Lecha ostatnie dni spędziło na zgrupowaniach reprezentacji.
Jednak byli to głównie gracze formacji obronnej, a ofensywni z wyjątkiem Kownackiego zostali w Poznaniu.
Stawiam na zwycięstwo Lecha po dość dobrym kursie 1,77.

Adziu
18-11-2016, 12:57
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X @3.32 Oddsring

Hit tej kolejki naszej ekstraklasy. Do Białystoku przyjeżdza Legia Warszawa, zmotywowana trzema zwycięstwami z rzędu w ekstraklasie i podbudowana remisem z Realem w Lidze Mistrzów. Białostoczanie z dorobkiem 30 punktów mają pozycje lidera ekstraklasy, podpieczni Magiery tracą 8 oczek. Osobiście widzę mecz na remis z delikatnym wskazaniem na Jagiellonie. Mecz na pewno będzie gorący zarówno na murawie jak i trybunach, zazwyczaj jednak w piłce nożnej hitowe spotkanie kończy się na szumnych zapowiedziach i nudnym remisem, na to dziś licze.

DzikDzik
18-11-2016, 16:30
Jagiellonia - Legia X 3,32 bet365

Kto by pomyślał jeszcze parę sezonów temu, że mecz w Białymstoku pomiędzy Jagą i Legią będzie hitem kolejki? A jednak. Bardzo ciekawy mecz i bardzo ciężki dla typerów.. W tym meczu może paść każdy wynik i nie ma tutaj faworyta. Przynajmniej według mnie. Jagiellonia, która fantastycznie rozpoczęła sezon przewodzi w Tabeli będzie chciała 3 raz z rzędu wygrać i potwierdzić, że na poważnie biorą walkę o Mistrzostwo Polski.. Natomiast Legia, która traci już tylko 8 pkt do lidera będzie chciała udowodnić całej Polsce, że fantastyczny mecz z Królewskimi to nie przypadek i pójdą na całość bo teraz już nie ma co kalkulować. A tam gdzie dwóch się bije, tam REMIS korzysta ;P Stawiam na X

Carol
19-11-2016, 14:13
Lechia - Wisła 1 1.73 WillHill

Walka o mistrzostwo moim zdaniem rozegra się między Lechią a Legią, obie z każdym meczem stają się mocniejsze. Lechia po 2 remisach z zespołami z pomorza bedzie chciała wreszcie zainkasować 3 punkty i w meczu z przeciwnikiem takim jak Płock to doskonały moment, myślę że nawet 2 bramkowe zwycięstwo osiągną.

Baskonia
20-11-2016, 15:14
Lech - Śląsk - powyżej 2,5 gola w meczu - 2,12 - Pinnacle

Zarówno Lech jak i Śląsk grają ciekawy futbol, ofensywny z dużą ilością bramek co pokazują zresztą ostatnie wyniki, oba zespoły prawie zawsze kończą mecze z linią powyżej 2,5 gola ma mecz. I z pewnością w tym meczu Śląsk nie cofnie się do defensywy broniąc remisu. Na tą linie kurs aż 2,12.

Dawid147
20-11-2016, 16:41
Lech - Śląsk 1
1,73 oddsring

Liczę na ostatnią zwyżkę formy, którą prezentuje Lech, dwie wygrane do zera, zwłaszcza ostatni pogrom w Chorzowie robi wrażenie, powinni narzucić swój styl gry i nie pozwolić rozwinąć skrzydeł drużynie z Wrocławia. Moim zdaniem będzie 2-0 dla Poznania.

Lesio13
21-11-2016, 00:12
Korona - Zagłębie
(2) 2,15 SBOBET

Korona ma na koncie 6 kolejnych porażek, w czterech z nich stracili po minimum 4 bramki. Wprawdzie wygrali w ostatniej kolejce z Termalica, ale czy to koniec kryzysu? Chyba nie, i w tej kolejce przyjeżdża silne Zagłębie, które bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach

paweltyper
21-11-2016, 11:31
375

Zapraszam do dyskusji

krom
25-11-2016, 07:05
Zagłębie - Lech 2
Kurs: 2,40 Unibet

Lech Poznań jest na fali. Wygrał 3 ostatnie mecze notując bilans bramkowy 10:0. Z drugiej strony Zagłębie w 3 ostatnich meczach zdobyło tylko 1 punkt. U siebie ostatni raz wygrali w lipcu. Na papierze na większości pozycji lepszych piłkarzy ma Lech. Murawa w Lubinie jest jedną z lepszych w Polsce więc Lech będzie mógł sobie pograć szybko piłką w przeciwieństwie do domowych meczów na Bułgarskiej w Poznaniu. Do Lubina wybiera się bardzo liczna grupa kibiców Kolejorza. Biorąc to wszystko pod uwagę stawiam na zwycięstwo Lecha z kursem 2,4. Ewentualnie można postawić -0,25 z kursem powyżej 2,0.

stoko1
25-11-2016, 17:05
LECHIA Gdańsk - GÓRNIK Łęczna typ:1

Poniedziałkowy mecz dla lidera naszej Ekstraklasy - Lechii z ostatnią drużyną w tabeli - Górnikiem Łęczna zapowiada się bardzo ciekawie. Lechia z pewnością zdaje sobie sprawę, że z outsiderami gra się o wiele trudniej, bo goście zdecydowanie nastawią się pewnie na defensywę i zamurują dostęp do bramki. Ja mimo to stawiam na wygrana gospodarzy, którzy są w "gazie" i co jak co, ale z drużynami pokroju Górnika, u siebie muszą punktowac, jeśli poważnie myślą o wygraniu ligi. Statystyka z poprzednich spotkań pomiedzy zainteresowanymi drużynami, również zdecydowanie przemawia za gospodarzami. Ostatni raz Górnikom udało się zdobyc punkt w Gdańsku w 2000 roku, tak więc zdecydowanie stawiam na zwycięstwo Lechii. 1:0 lub 2:0.

Janas132
26-11-2016, 12:18
Czas zdarzenia: 2016-11-27 18:00
Zdarzenie: Śląsk - Legia
Typ: over
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs: 2.05
Stawka: 10

Jeśli chodzi o Legię, to we Wrocławiu powinni sobie poradzić ze Śląskiem jak to miało miejsce w ostatnich latach. Duże błędy w obronie, oraz brak Malarza zdecydowały o stracie ośmiu bramek w Dortmundzie. Myślę, że Cierzniak już na długo zakotwiczy na ławce rezerwowych, bo był najsłabszym ogniwem, obok Czerwińskiego w LM. Mimo tych mankamentów, w lidze Legia oraz Lech grają teraz najładniejszą oraz najskuteczniejszą piłkę. W genialnej formie znajduje się Odidja oraz Radovic, dobrze spisuje się również Guilherme oraz na boku obrony Bereszyński i to powinno wystarczyć na średniaka polskiej ligi. Do bramki wróci Malarz, nie wiadomo co z Hlouskiem i Moulinem, ale mimo tych braków Legia jest zdecydowanie mocniejszym teamem, coa pokazała ostatnio w Białymstoku. Dla mnie ciekawie wygląda również kurs na over bramkowy, bo Śląsk może również postraszyć Wojskowych i coś ustrzelić, o potencjale ofensywnym Warszawiaków nie ma co pisać, bo ostatnio strzelają minimum 3 bramki, więc ponownie powinniśmy zobaczyć parę bramek w meczu, bo nie sądzę, że Śląsk przed własną publicznością zagra tylko i wyłącznie defensywny futbol.

Dawid147
27-11-2016, 17:40
Śląsk - Legia 2
1,75 bet365

Legia z meczu na mecz gra coraz lepiej i dość szybko pnie się w górę ligowej tabeli. Wrocławianie nie mają według mnie żadnych argumentów, by postawić się Wojskowym.

paweltyper
28-11-2016, 11:55
384 (http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?affiliate=GM_00000281&cb=105812112924)
(http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?affiliate=GM_00000281&cb=105812112924)

Zapraszam do dyskusji.

Adziu
30-11-2016, 16:00
Legia Warszawa - Wisła Płock X2 @3.50 Bet365

Klasyczny typ "na przełamanie". Do Warszawy przyjezdza Wisła Płock- zespół, który od 7 kolejek nie potrafi wygrać meczu, notując przy tym zaledwie trzy remisy. Z dorobkiem 17 punktów są na 14.miejscu w tabeli. Na zupełnie przeciwległym biegunie jest Legia. 5 zwycięstw z rzędu w lidze, interesujące mecze w Champions League i ogólna dobra opinia pracy, którą wykonuje z zespołem Jacek Magiera. Prawidziwe el dorado, niektórzy już zawczasu koronują warszawski zespół. Tyle, że to jest futbol, w którym wszystko jest możliwe. Jeden błąd indywidualny w defensywie i trzeba gonić wynik. Mam wrażenie, że passa Legii się w ten piątkowy wieczór skończy. Wisła Płock startuje w tym meczu z pozycji absolutnego outsidera co może im tylko pomóc w osiągnięciu dobrego wyniku, już w poprzednim meczu było widać zalążki lepszej gry, Płocczanie mieli kapitalną sytuacje do zdobycia gola jednak nie zdołali pokonać Piasta- mecz zakończony wynikiem 0-0. Latem w Płocku mecz pomiedzy Legią a Wisłą zakończył się wynikiem 3-2 dla Legii- po 10 minutach było już 2-0 dla Wisły, ale nie zdołali utrzymać tempa. Okaże się już w piątek czy mam dobrego nosa.

1rocke1
01-12-2016, 07:08
Jagiellonia - Lech
Jaga DNB po 1,95 w betolimp
Jaga wygra po 2,95 w bwin

Jeden z hitów 18 kolejki ekstraklasy.
Dla mnie fundamentem dla tego typu jest środowy mecz Lecha w pucharze polski. W mojej opinii polskie zespoły (może aktualnie poza Legią) nie potrafią grać co 3 dni. Bardzo wyraźnie widać to choćby latem gdy albo szybko odpadają z europejskich pucharów albo w lidze szorują doły. Tutaj mamy sytuację gdzie Lech w środku tygodnia jedzie przez całą Polskę na arcyważny mecz z Wisłą, który rozgrywany jest dodatkowo w bardzo trudnych warunkach. Natomiast 3 dni później musi jechać na inny koniec kraju by zagrać mecz ligowy. Nie ma opcji by nie odbiło się to na ich przygotowaniu do meczu.
Poza tym będzie grał z nie byle kim tylko zasłużonym wiceliderem naszej ekstraklasy na boisku, którego przegrał 3 ostatnie mecze.
Oczywiście Lech od pewnego czasu jest w bardzo dobrej formie, ale przy takiej kumulacji różnych czynników, nie daję mu większych szans na sukces i zdecydowanie skłaniam się w stronę gospodarzy, którzy będą zdecydowanie bardziej świeży i lepiej przygotowani do tego starcia.

mrcrab
02-12-2016, 09:58
Lech Poznań jest na fali. Wygrał 3 ostatnie mecze notując bilans bramkowy 10:0. Z drugiej strony Zagłębie w 3 ostatnich meczach zdobyło tylko 1 punkt. U siebie ostatni raz wygrali w lipcu. Na papierze na większości pozycji lepszych piłkarzy ma Lech.

Dawid147
03-12-2016, 18:32
Wisła - Lechia 2
2,60 bet365

Lider kontra drużyna grająca ostatnio bardzo w kratkę - Wisła, której ostatnie mecze to istne kanonady strzeleckie odpowiednio 8 goli, 6 i w środku tygodnia w Pucharze Polski 6 bramek. Liczę tu na otwarty i obfitujący w emocje i bramki mecz zakończony zwycięstwem Lechii.

krom
04-12-2016, 16:38
Jagiellonia - Lech 2

Przewidywane składy:
Jagiellonia: Kelemen – Grzyb, Runje, Guti, Straus – Góralski, Romanchuk – Frankowski, Vassiljev, Khomchenovsky – Cernych.
KKS Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Trałka – Makuszewski, Majewski, Jevtić – Kownacki.

Za Lechem świetny okres. 5 zwycięstw z rzędu i bilans bramkowy 17:2 musi robić wrażenie na każdym. Jeśli Lech wygra wskoczy na 3 miejsce ze stratą 2 punktów do Jagi i 5 do Lechii. 4 ostatnie starcia między Jagą a Lechem wygrał zespół z Podlasia. Ale każda seria kiedyś się kończy. Lech zagra w najsilniejszym składzie i spodziewam się, że odniesie łatwe zwycięstwo nad Jagą jak Legia całkiem niedawno.

paweltyper
06-12-2016, 13:56
391

Zapraszam do dyskusji.

579582
06-12-2016, 20:50
Łęczna vs Termalica
Wygrana Termalci
K:2.65 Expekt
10.12.16 r 15:30

Zaskakująco wysoki kurs na zwycięstwo Termalicy, która prezentuję się znacznie lepiej od Łęcznej, która jak narazie jest chyba najsłabszą drużyną w Ekstraklasie. Ugrali w ostatniej kolejce punkt z Cracovią, która też jest w kryzysie, dzięki samobójczej bramce, ostatnich meczy nawet nie warto komentować. Termalica zaś, ostatnio przegrała u siebie z Zagłębiem Lubin 0:1 po wyrównanym meczu, meczu walki. Termalica prezentuję nie wątpliwie lepszy poziom, dlatego warto na nich postawić

Adziu
07-12-2016, 13:50
WIsła Kraków - Cracovia 1 @2.30 bet365

W sobotni wieczór Kraków podzieli się na dwa obozy- Wisły i Cracovii. Derby Krakowa zapowiadają się jak zwykle interesująco choć forma obu drużyn jest daleka od idealnej. O ile dyspozycja Wisły to rollercoaster- od porażki 2-6 w Szczecinie po zwycięstwo 5-1 z Arką w Krakowie i Lechią 3-0. W międzyczasie po dziwnym meczu Wisła odpada z Lechem- a kto wie jak mecz by się potoczył gdyby Brożek wykorzystał niefrasobliwe wyjście Buricia z bramki. Wisła mecz przegrała 2-4 mimo, że przegrywała już 0-3 a dwie bramki strzeliła w grając w 10. Zespół prowadzony przez Radka Sobolewskiego i Kmiecika ma z pewnością charakter. W tej chwili z dorobkiem 24 punktów są w czołowej 8 tabeli ale jak wiadomo sytuacja w ekstraklasie zmienia się dynamicznie wystarczą dwa dobre mecze i drużyna z prędkością rakiety winduje w góre tabeli. W Wiśle w ostatnim czasie kluczową rolę pełni Rafał Boguski. 32 letni napastnik strzelił gola Lechii i zanotował hat tricka przeciwko Arce. To tyle o Wiśle. Cracovia natomiast gra źle. Od 22 pazdziernika przez 6 kolejnych spotkań nie potrafi wygrać meczu. Ostatnie spotkanie z Łęczną to apogeum niemocy. Przez cały mecz atakowali, wyszli nawet na prowadzenie by kilka minut później stracić bramkę po przypadkowej akcji i samobójczej bramce Covilo. Notowania trenera Zielińskiego mocno spadły, kto wie czy po porażce w derbach cierpliwość prezesa Filipaka się skończy. Niby ma pełne popracie zarządu trener Zieliński po udanym zeszłym sezonie ale w tym wiele wskazuje na to, że nie załapią się do czolowej ósemki - z taką grą jest to mało realne aczkolwiek kryzys może minąć i znów będą punktować. W pierwszym meczu rozegranym 5 sierpnia górą była Cracovia - 2:1. Generalnie w ostatnich trzech meczach derbowych dwukrotnie wygrywała Cracovia raz był remis. Ostatnia wygrana Wisły to marrzec 2015 roku kiedy przy Reymonta wygrali 2:1. Liczę na zwycięstwo Wisły w sobotnim meczu.

Dawid147
08-12-2016, 16:03
Wisła - Cracovia 1
2.30 bet365

W zupełnie odmiennych nastrojach przystąpią do tego meczu obie drużyny. Wisła - opromieniona ostatnim przekonującym zwycięstwem z liderującą Lechią, Cracovia po rozczarowującym meczu u siebie i remisie z Górnikami z Łęcznej. Forma jednoznacznie wskazuje na wiktorię drużyny z Reymonta dlatego też skłaniam się ku gospodarzom, choć jak wiadomo nie od dziś derby rządzą się swoimi prawami.

Czarny10
08-12-2016, 22:05
Czas zdarzenia: 2016-12-09 20:30
Zdarzenie: Lechia Gdańsk vs Sląsk Wrocław (over2,5)
Typ: over
Bukmacher: OddsRing
Kurs: 1.98
Stawka: 5

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym się dobrze przedstawić i myślę, że najlepszą formą zaprezentowania się, będzie poprawny typ z rzeczową analizą :)

Pod lupę wziąłem starcie z piątku. Wieczorem w Gdańsku spotkają się tutejsza Lechia ze Sląskiem Wrocław. Stawką tego starcia będą 3 punkty. Faworytem w tym meczu z pewnością jest ekipa gospodarzy. Ja jednak odradzałbym stawianie na te ekipę. Myślę, że kursy prawidłowo odzwierciedlają szanse tych ekip na zwycięstwo. Nie ma value w kursie na żaden z tych zespołów, tak więc poszukałem czegoś innego. Myślę, że najlepszym typem na to starcie będzie over 2,5 po bardzo atrakcyjnym kursie 1,98, jaki oferuje nam bukmacher OddsRing. Myślę, że będziemy świadkami otwartego starcia z duża ilością goli.
Po pierwsze, obie ekipy w tym sezonie ligowym częściej notowały over proponowanej przeze mnie linii aniżeli jej under. Rozegrano już 18 serii spotkań. W meczach z udziałem gospodarzy w aż 13 padły minimum 3 gole, a w przypadku przyjezdnych 10. Widzimy zatem, że zarówno u jednych jak i u drugich ponad połowa meczów to overy.
Po drugie, ostatnie wyniki obu ekip. Spójrzmy na 5 kolejek do tyłu. Lechia zanotowała dwa remisy 1:1 - z Arką Gdynia, a także Pogonią Szczecin, następnie wygrane 2:1 z Wisłą Płock, z Górnikiem Łęczna 3:0, a tydzień temu porażka 3:0 z Wisła Kraków. Z koeli goście w tym czasie wygrali 0:3 z Łęczną, 2:1 z Zagłębiem Lubin, przegrali 3:0 z Lechem Poznań, 0:4 z Legią Warszawa i zremisowali z Pogonią 1:1. Tak więc na 5 ostatnich starć Lechia zanotowała 3 overy, a Sląsk 4.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem, jest fakt że stadion Lechii jest obiektem na którym pada najwięcej goli w całej Ekstraklasie. Gdańszczanie zdobyli na nim 20 goli, a stracili 11. Daje to średnią 3,4 bramki na mecz. To bardzo wysoki wynik.
Warto również wspomnieć o dobrej formie graczy ofensywnych Lechii. Sławomir Peszko, bracia Paixao, Kuświk czy Wolski w tym sezonie stanowią duże zagrożenie dla zespołów Ekstraklasy. W mojej opinii wrocławianie nie będą w stanie zachować czystego konta.
Sądzę, że jeśli jedna z drużyn strzeli gola to posypią się i następne.

krom
11-12-2016, 09:03
NIedziela, 11 grudnia, godzina 15:30
Lech Poznań - Korona Kielce 1(-1,5)
Kurs: 2,4 Unibet

Przewidywane składy:
Lech: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Kadar - Tetteh, Gajos - Pawłowski, Majewski, Jevtic - Kownacki
Korona: Małkowski - Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Grzelak - Markovic, Mozdżeń - Abalo, Aankur, Pylypchuk - Przybyła

Domowa forma gospodarzy: 5-2-2, 13:7
Wyjazdowa forma gości: 2-1-6, 8:25

Przewidywana frekwencja: 15000
Przewidywana pogoda: +7, pochmurno

Nieobecni(Lech): Nicki Bille Nielsen, Makuszewski
Nieobecni(Korona): Palanca, Sekulski

Ostatni w tym roku mecz Lecha na Bułgarskiej w Poznaniu. Jeśli Kolejorz myśli o przezimowaniu na podium musi zdobyć 3 punkty w starciu z Koroną. Po przyjściu Bjelicy forma gospodarzy zdecydowanie zwyżkuje. W ostatnim meczu z Jagiellonią Białystok w zimowych warunkach Lech przegrał. Jednak wiele wskazuje na to, że był to wypadek przy pracy. Korona na wyjazdach gra bardzo słabo. Do tego straciła najwięcej bramek w lidze i prawdopodobnie przyjedzie do Poznania z myślą o tym by nie przegrać murując dostęp do własnej bramki.

W dzisiejszym meczu z podstawowych zawodników w Lechu nie zagra zdobywca największej liczby asyst w zespole Makuszewski. Z kolei w Koronie lider ofensywy gości Palanca. Do tego Sekulski i prawdopodobnie Kiełb.

Nie ukrywam, że jestem kibicem Lecha. Dla mnie mecz z Koroną jest pierwszym meczem Kolejorza od bardzo dawna w którym jestem pewny zwycięstwa mojej drużyny. Lech jest na fali. Na każdej pozycji ma lepszych piłkarzy niż przeciwnik. Dlatego twierdzę, że Lech spokojnie wygra dzisiejszy mecz różnicą przynajmniej 2 bramek.

Inbloom
13-12-2016, 00:16
407

Zapraszamy do dyskusji

Czarny10
16-12-2016, 16:15
Termalica vs Pogoń Szczecin
over 2.5 @ 2.3 Oddsring

Spotkaniem rozpoczynającym zmagania w 20. kolejce Ekstraklasy będzie starcie pomiędzy Niecieczą i Pogonią. Uważam, że ten mecz będzie wyrównany. Nie ma on zdecydowanego faworyta. Stawiam tutaj na over 2,5 bramek po bardzo atrakcyjnym kursie, który oferuje nam Oddsring.

1. Historia ostatniego bezpośredniego starcia pomiędzy tymi drużynami. Obie ekipy zmierzyły się już w tym sezonie, w lidze, w 5. kolejce. Wtedy to szczecinianie na własnym obiekcie rozgromili swych rywali aż 5-0. Bramki dla Portowców zdobywali Matras, Nunes, Drygas oraz dwie Murawski. Mało prawdopodobne jest aby dzisiejsze starcie potoczyło się podobnie. Pogoń traci głupie bramki w ostatnim czasie i w tej kolejce również nie ustrzeże się błędów w defensywie.

2. Słaba defensywa gospodarzy. Zespół z Niecieczy w ostatnim czasie nie najlepiej gra w obronie. Pomimo tego, że Termalica była na podium teraz jest na 5. miejscu w Ekstraklasie. Ekipa ta traciła bramkę w 7 kolejnych meczach. Ostatni raz zachowała czyste konto 2 miesiące temu w starciu z Jagiellonią. Dość zaskakująco zakończyło się ostatni mecz Termaliki w lidze. W poprzedniej kolejce ulegli oni aż 3:0 fatalnemu Górnikowi Łęczna.

3. Siła ofensywna gości. W mojej opinii szczecinianie posiadają solidnych zawodników ofensywnych jak na polskie warunki. Najlepszym ich strzelcem jest Frączczak. Trochę szkoda, że trener Portowców rzadko korzysta z dwóch napastników jednocześnie. Myślę ,że w niektórych meczach jakby postawiłby z przodu na parę Frączczak - Zwoliński, to przyniosłoby wymierne efekty. W ostatnich meczach Pogoni padały remisy 1:1, jednak ekipa ta miała sytuacje i w tamtych starciach mogła sama Pogoń zdobyć 3 gole.

krom
17-12-2016, 08:23
Sobota, 17 grudnia, godz. 20:30
MKS Cracovia Kraków - KKS Lech Poznań 2
Kurs: 2,50 Unibet

Przewidywana frekwencja: 9000
Prognozowana pogoda: -1, pogodnie

Przewidywane składy:
Cracovia: Sandomierski - Deleu, Wołąkiewicz, Polczak, Brzyski - Covilo, Steblecki - Wójcicki, Budziński, Szczepaniak - Piątek
Lech: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Lasse Nielsen, Kadar - Tetteh, Gajos - Pawłowski, Majewski, Jevtic - Kownacki
Sędzia: Szymon Marciniak

Nieobecni:
Cracovia: Dąbrowski, Malarczyk, Pyrdek
Lech: Arajuuri, Nielsen, Trałka, Jóźwiak, Wilusz, Makuszewski

W ostatniej kolejce w tym roku w meczu przyjaźni obie drużyny będą chciały wygrać. Cracovia ma bardzo silną ofensywę. Oddaje najwięcej strzałów w ekstraklasie. Podobnie Lech, który nie ma problemów ze stwarzaniem sobie bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki. Dużo gorzej jest ze skutecznością. Jeśli chodzi o obronę to gospodarze w tym elemencie gry są bardzo słabi. Z kolei goście mają jedną z najsilniejszych linii defensywnych w całej lidze. Lech jedzie do Krakowa dość mocno osłabiony. Jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę nie ma większego problemu. Ale ławka rezerwowych będzie najsłabiej obsadzoną ławką w całym sezonie. Spodziewam się otwartego spotkania, obfitującego w dużą ilość sytuacji bramkowych zakończonego zwycięstwem gości. Dobrym typem na ten mecz będzie także over 2,5 lub nawet over 3,5.

Dawid147
18-12-2016, 15:36
Legia - Górnik
Legia -2
2.02 bet365

Legia powinna gładko i wyraźnie wygrać z drużyną w której na ławce trenerskiej zadebiutuje Franciszek Smuda. Dodatkową mobilizacją dla Wojskowych powinny być potknięcia liderującej dwójki: Jagielloni oraz Lechii, a także remis Lecha.

Inbloom
09-02-2017, 22:57
Po zimowej przerwie, rozgrywki wznawia piłkarska Ekstraklasa.

535

Zapraszamy do Komentarzy

1rocke1
10-02-2017, 07:35
Lech - Bruk-Bet

Wreszcie z zimowego snu wybudza się najlepsza piłkarska liga świata.
Patrząc na terminarz 1 kolejki w tym roku, spotkanie w Poznaniu wydaje się najbardziej przewidywalne.
Druga część jesieni w wykonaniu kolejorza była bardzo dobra (od listopada wygrał 5 meczów w lidze, po 1 zremisował i przegrał) dzięki czemu prawie dobił do czołówki co jest bardzo dobrym osiągnięciem mając w pamięci fatalny start sezonu. Zimą z ważniejszych graczy odszedł tylko Arajuuri, a przyszli ciekawi Radut i Kostewycz. W sparingach Lech wypadał dobrze więc raczej forma z końca roku powinna być co najmniej podtrzymana.
Bruk-Bet jest lekkim przeciwieństwem Lecha w lidze. Początek sezonu bardzo dobry (nawet pozycja lidera w pewnych momentach), ale pod koniec roku forma dołująca. Zimą z klubu odeszło też 2 ważnych zawodników (Juhar i Stano), a w ich miejsce nikt nie został sprowadzony i na pewno nie pozostanie to bez wpływu na postawę niecieczan.
Wydaje się, że Lech jest największym faworytem 1 kolejki w tym roku. Jednak bardziej (od kursu na zwycięstwo, który został już mocno wyśrubowany), zachęca moim zdaniem lekko zawyżony na 1/1 bo myślę, że Lech może rzucić się od początku i już do połowy rozstrzygnąć mecz.

1/1 po 2,5 w b365

paweltyper
14-02-2017, 12:41
556

krom
16-02-2017, 17:26
Piast Gliwice - Lech Poznań 2(-1,5 bramki)

Zdecydowanym faworytem jest Lech Poznań, który powinien wygrać minimum 2 bramkami. W ostatniej kolejce pokonał zespół z Niecieczy 3:0, a mógł i powinien wyżej. Piast z kolei jest jednym z kandydatów do spadku. Do tego z powodu kartek nie zagra 2 podstawowych obrońców Piasta. Stawiam na spokojne zwycięstwo Lecha.

wojtekk
18-02-2017, 19:26
Piast - Lech (2) 1,67 Bet365

Mój typ to zwyciestwo Lecha, wprawdzie kurs nie jest rewelacyjny, ale argumenty za Lechem są mocne,
Lech bardzo dobrze zakończył rundę jesienną, dobrze spisał się w meczach kontrolnych, i dobrze wszedł zwyciestwem w rundę wiosenną,po zwyciestwie nad Termalica, wprawdzie wszystkie gole z karnych ale miał dużo sytuacji, aż 21 przy 8 gości.
Natomiast Piast rundę jesienną zakończył2 porazkami, w meczach kontrolnych przegrał 3 spotkania i przegrał pierwszy mecz na wiosnę. W domu w I rundzie Lech też bez problemu wygrał z Piastem.

paweltyper
21-02-2017, 10:03
572

krom
23-02-2017, 16:47
Pogoń Szczecin - Lech Poznań over 2,5 - 2,15 w bet365

Pogoń u siebie na pewno zagra ofensywnie i zakładam, że strzeli minimum 1 bramkę. Gospodarze mają słabą obronę. Za to Lech jest w gazie. W ostatnich 2 meczach strzelił po 3 bramki tworząc sobie sporo doskonałych okazji. Spodziewam się przynajmniej 2 goli dla gości. Dlatego stawiam over 2,5 w tym meczu.

paweltyper
01-03-2017, 10:49
587

krom
02-03-2017, 15:30
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1x
1,86 w unibet

Legia jest w bardzo słabej formie. Atak w porównaniu z końcówką jesienie praktycznie nie funkcjonuje. Legia skład ma gorszy niż kilka miesięcy temu. Odeszło 2 najlepszych napastników. Do tego prawdopodobnie Magiera źle przygotował zespół na obozach. Zagłębie z kolei zimą nikogo nie straciło. A personalnie ma skład na 4-5 miejsce w ekstraklasie. Grając u siebie z Legią może i nie jest faworytem, ale kurs w okolicach 1,9 w moim odczuciu jest sporym value.

Czarny10
06-03-2017, 17:49
Pogoń Szczecin vs Wisła Płock
over 2,5 @ 2.1
Oddsring

Spotkaniem zamykającym zmagania w 24. kolejce polskiej Ekstraklasy będzie starcie pomiędzy Pogonią Szczecin oraz Wisłą Płock. Faworytem w tym starciu wydają się być gospodarze. Ja jednak wolę jeszcze inny typ zagrać. Ostatnio dobrze typuje mi się overy i undery bramkowe. Na ten mecz przewiduję, że padnie w nim minimum 3 gole.
W zespole przyjezdnych największą gwiazdą jest Furman. To on ciągnie grę Nafciarzy. Zawodnik ten potrafi ładnie obsłużyć swoich piłkarzy. Ostatnio w gazie jest Merebashvili. Zdobył przepiękną bramkę w starciu Zagłębiem. Jego gol w końcówce był na wagę zwycięstwa. Wlazło gra solidnie. Kante się ostatnio poprawił i płocczanie już nie narzekają tak na brak dobrego napastnika. Wisła jednak cierpi na wyjazdach. Nie potrafi na nich wygrywać. Dzisiaj myślę, że padnie grad goli.
Pogoń ma Frączczaka. To jeden z lepszych strzelców w lidze. Ostatnio dużo tracili goli. Po przerwie zimowej w każdym starciu tracili gole. Myślę, że nie inaczej będzie w tym meczu. Pogoń jednak pokazała, że na własnym obiekcie potrafi też zdobywać gole. Po wznowieniu rozgrywek, a więc wtedy kiedy można narzekać na zgranie, zdobyli 2 gole przeciwko Piastowi.

paweltyper
07-03-2017, 14:08
598

krom
09-03-2017, 15:45
Arka Gdynia - Lech Poznań 2
1,96 w Pinnacle

Kolejorz jest w gazie i ciężko sobie wyobrazić, żeby Arka zdołała przynajmniej zremisować. Można się spodziewać, że gospodarze będą bronić się cały mecz licząc na kontry i stałe fragmenty gry. Do tego murawa jest w złym stanie. Ale Lech na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Dlatego stawiam na zwycięstwo gości.

Dawid147
11-03-2017, 14:43
Jagiellonia - Korona
Jagiellonia -1.25
2,20 bet365

Białostoczanie na wiosnę grają w kratkę - wysoka wygrana u siebie, a zaraz potem klęska na wyjeździe. W roli gospodarza 5-0 z Łęczną i 4-1 ze Śląskiem. Korona na wyjazdach jest najgorsza w całej lidze - ostatnio porażki z Arką 4-1 i Wisłą Kraków 2-0. We wszystkich podanych przeze mnie przypadkach handicap zostałby pokryty.

krom
18-03-2017, 09:34
Lech Poznań - Górnik Łęczna (-2,5) 1
2,90 w Unibet

Lech grający przy komplecie ponad 41 tysięcy widzów powinien rozgromić zespół gości. Gospodarze są w kapitalnej formie. Strzelają dużo bramek, a obrona praktycznie nie popełnia błędów - tylko 1 stracona bramka w 6 meczach. Z kolei goście to najgorsza drużyna w lidze. Dodatkowo osłabiona brakiem najlepszego stopera Gersona. Spodziewam się łatwego zwycięstwa Lecha minimum 3 bramkami.

Dawid147
18-03-2017, 15:22
Lech - Górnik Łęczna
Lech -2
2,25 bet365

Lechici w niesamowitym gazie, niektórzy już przyznają Poznaniakom majstra i dodatkowo Puchar Polski, choć moim zdaniem to jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wracając do meczu to najprawdopodobniejszy wynik to 5-0 ze względu na porażki Górnika w takich rozmiarach z Legią i Jagiellonią. Nic więcej chyba nie trzeba pisać. Można spróbować zagrać wyższy handicap, choć ten jest moim zdaniem bardzo pewny.

Dzodzo
18-03-2017, 15:25
Lech Poznań - Górnik Łęczna
19/03/2017 15:30
Typ: DW 4:0 i 5:0
Kurs: 4:0 - 11,00 / 5:0 - 21,00
Buk: Bet365

Jeżeli napisał bym, że w tym meczu będzie remis, albo jeszcze lepiej, że Łęczna wygra, to zapewne został bym wyśmiany. Zatem skoro ustaliliśmy już zwycięstwo KKS-u to pozostaje tylko pytanie ile, oraz ile do zera? :) Myślę że sami kibice strzelą ze 2 bramki. Od kilku dni wszystkie bilety są sprzedane, w dodatku jest 95-cio lecie klubu, nie ulegając wątpliwością - oni po prostu po nich przejadą. Od początku rundy stracili zaledwie 1 bramkę, aplikując jednocześnie oponentom po 3 bramki w czterech meczach z rzędu. Myślę że mogli by wystawić na ten mecz rezerwę i nie mieli by problemu ze zwycięstwem. Trener Nenad Bjielica: "Niczego jeszcze nie wygraliśmy": fakt, wygrali dopiero parę meczy po przerwie zimowej, ale te słowa świadczą o tym że ich plan to zdobyć mistrza Polski i z taką grą i ekipą mogą tego dokonać więc wyjdą na mecz pierwszym składem, naładowani i zmotywowani na 200%. Lech jutro nie bierze jeńców, o 15:30 zapraszam na masakrę przy Bułgarskiej. DW 4:0 lub 5:0 :)

Kamil123
04-04-2017, 22:16
Cracovia - Śląsk Wrocław
07/04/2017 18:00
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,87
Buk: bet-at-home

Śląsk po ostatnich udanych meczach będzie chciał podtrzymać dobrą passę. W przypadku Cracovii nastroje są słabe i będą chcieli przełamać się u siebie. Z uwagi na to, że obie drużyny w ostatnich 5 meczach aż 4 -krotnie zaliczały BTS, spodziewam się goli z obu stron i wyniku over 2,5. Również w ostatnich 3 meczach między tymi drużynami padało dużo goli, za każdym razem over 2,5.

Jest to też chyba taki moment, w którym Jacek Zieliński, który zostaje w Cracovii musi spróbować zmobilizować zespół. To kolejny argument, że będzie granie w piłkę a nie szachy.

Kamil123
04-04-2017, 22:22
Zagłebie Lubin - Jagiellonia Białystok
07/04/2017 20:30
Typ 1X2: X
Kurs: 3,18
Buk: bet-at-home

Jeśli popatrzymy na ostatnie mecze między drużynami, to nie było tam remisów. Nie można też powiedzieć, żeby remisy tym drużynom w ogóle ostatnio często się zdarzały. Skąd więc ten remis. Wydaje mi się, że Zagłębie nie przegra, Jagiellonia wciąż ciężko wyrywa zwycięstwa na wyjeździe a Zagłębie powinno uzyskać u siebie bramkowy remis.

typerex
07-04-2017, 11:06
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek

Jestem coraz bardziej zadowolony z moich przenosin do Totolotka, a dzisiaj jest świetna okazja do grubszego zagrania, ponieważ w piątki Totolotek w ogóle nie liczy podatku. Patrząc na Mega Kursy zdecydowałem się na Cracovie i widzę w tym spore value, zwłaszcza że kurs jest o 0.16 wyższy niż w Unibecie na takie zdarzenie. "Pasy" nie rozgrywają dobrego sezonu i znajdują się w strefie spadkowej, lecz pojedynek ze Śląskiem jest świetną okazją do przełamania. Goście z Wrocławia po prostu nie są na tyle dobrym zespołem, żeby wygrać trzeci raz z rzędu. Dla Cracovii to idealna okazja do przełamania i zainkasowania istotnych trzech oczek. W poprzednim sezonie na swoim stadionie "Pasy" wygrały 4:1 i skłaniam się do tego, że teraz też będą drużyną lepszą od przyjezdnych. Do tego ciekawie wygląda też ewentualna wygrana Zagłębia z Jagiellonią po 2.75 w Totolotku.

typerex
09-04-2017, 11:31
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech - Legia
Kurs: 2.70

Dziś oczy całej piłkarskiej polski zwrócone będą na pojedynek między Lechem oraz Legią. Warto też przyjrzeć się wcześniej ofertom na te spotkanie, a ja zwróciłem uwagę przede wszystkim na 2.70 wystawione na Lecha przez Totolotek. Po zagraniu z apki mobilnej kurs okazuje się nawet wyższy niż choćby w Unibecie czy Betssonie. Gospodarze świetnie weszli w tę rundę rozgrywek i w tym roku kalendarzowym jeszcze nie przegrali. Zanotowali zaledwie dwa remisy, a w pozostałych potyczkach okazywali się lepsi od rywali. Zapewnili sobie też udział w finale Pucharu Polski. Rywalizacja między tymi klubami od wielu lat budzi wielkie emocje, a w ostatnich sezonach to po prostu najlepsze kluby w kraju. Stawiam tu na gospodarzy, którzy wspierani przez fantastyczną publiczność zapewnią sobie trzy oczka i wyprzedzą Legię w ligowej tabeli. Po tak wysokim kursie zdecydowanie warto.

typerex
28-04-2017, 16:49
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lech - Korona
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 1.75

Dziś zaczynamy zmagania w fazie finałowej polskiej Ekstraklasy. Ciekawie będzie w Poznaniu, gdzie Lech ma rozpocząć marsz po podwójną koronę od wygrania z Koroną właśnie. Totolotek wystawił te spotkanie w swej ofercie Mega Kursów, a z okazji piątku warto zagrać w Totolotku, bo dziś nie ma tam podatku. Ja stawiam na "Kolejorza" z handicapem, bo Korona to rywal po prostu o wiele gorszy. Ich sukcesem jest wejście do fazy mistrzowskiej i zapewnienie sobie utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dla Lecha to ostatni sprawdzian przed finałem Pucharu Polski i efektowna wygrana przed własną publicznością z pewnością dobrze wpłynie na morale. Kontuzje leczą Bednarek i Kokalovic, ale to nie powinno przeszkodzić gospodarzom.

typerex
05-05-2017, 15:39
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Spotkanie: Ruch - Zagłębie
Kurs: 2.5

Zapowiada się ciekawy piątek z polską Ekstraklasą w Totolotku. Tradycyjnie już w piątki nie ma podatku, a kurs na Zagłębie wygląda naprawdę świetnie. 2.50 na gości w Chorzowie to moim zdaniem oferta dnia, bo Zagłębie powinno być najlepszym zespołem w grupie spadkowej. Ten sezon to dla nich spore rozczarowanie, zwłaszcza po świetnych poprzednich rozgrywkach. Stawiam jednak na ich przełamanie się przeciwko Ruchowi, który wydaje się być głównym kandydatem do spadku z ligi. W Chorzowie tradycyjnie są już problemy z płatnościami i zawodnikom może zabraknąć motywacji w tej części sezonu, a Zagłębie jest zbyt silne na kontynuowanie tej swojej serii meczów bez wygranej. W fazie zasadnicznej drużyna z Lubina zwyciężyła w Chorzowie 2:1, a dziś Ruch może być zmuszony do gry bez Patryka Lipskiego, swego kluczowego zawodnika. Totolotek wystawił w Mega Kursach kurs o wiele wyższy niż choćby Unibet i warto z tego skorzystać.

typerex
05-05-2017, 16:28
Spotkanie: Korona - Jagiellonia
Kurs: 2.15

W drugim z dzisiejszych spotkań Ekstraklasy znów idę w stronę gości, a dzięki wystawieniu meczu w Mega Kursach Totolotka znów wygląda to bardzo korzystnie. Tym razem moim zdaniem warto postawić na aktualnego lidera ligi, Jagiellonię. Drużyna z Białegostoku gra świetny sezon i staje przed ogromną szansą na zdobycie mistrzostwa kraju. Na tym etapie nie może pozwolić sobie na wpadki przeciwko drużynie takiej jak Korona. Kielczanie zresztą swój cel już osiągnęli i w grupie mistrzowskiej pewnie będą po prostu chłopcem do bicia. W Poznaniu walczyli dzielnie, ale ostatecznie polegli i moim zdaniem tak samo będzie też teraz. Jagiellonia jest zbyt blisko tytułu, żeby zaliczać wtopy przeciwko Koronie. Oba mecze tego sezonu zostały przez Jagę pewnie wygrane, a Korona nie pokonała Jagielloni od blisko dwóch lat. W dodatku podopieczni Probierza są po prost w gazie i od lutego nie przegrali, a w tym czasie zanotowali tylko dwa remisy. Totolotek znów pozytywnie wyróżnia się tu kursem w porównaniu z innymi bukmacherami i naprawdę polecam dziś postawić na przyjezdnych.

typerex
06-05-2017, 12:09
Spotkanie: Wisła - Lechia
Kurs: 2.9

Dziś ponownie ciekawie będzie w polskiej Ekstraklasie. Totolotek znów postanowił wystawić w Mega Kursach pojedynki z rodzimej ligi, a interesująco będzie na pewno w Krakowie. Dojdzie tu do pojedynku byłych już zaprzyjaźnionych drużyn, a więc Wisły oraz Lechii. Oba zespoły grają w fazie mistrzowskiej z innymi celami, bo Lechia to drużyna z realnymi szansami na mistrzostwo kraju, a po wczorajszym remisie Jagiellonii Lechiści mają dziś szansę na zbliżenie się do lidera z Białegostoku na zaledwie jeden punkt. Takiej szansy zmarnować nie powinni, a Wisła to drużyna po prostugorsza co pokazuje różnica siedmiu punktów między tymi zespołami, mimo dzielenia ich po fazie zasadniczej. W fazie zasadniczej oba zespoły pewnie wygrały na własnym obiekcie, ale dziś mający wielką szansę na zmniejszenie strat do Jagiellonii goście powinni zwyciężyć. Dziś naprawdę warto zagrać w Totolotku, bo ten przygotował też Bonus King związany właśnie z Ekstraklasą.

typerex
08-05-2017, 12:44
Spotkanie: Cracovia - Arka
Typ: x2
Kurs: 1.79

W Totolotku dziś kontynuacja promowania polskiej Ekstraklasy. Do Mega Kursów trafiło jedyne spotkanie rodzimej ligi, które zostanie rozegrane w Krakowie, a emocji w nim nie zabraknie. Zarówno Cracovia jak i Arka to zespoły zaprzyjaźnione, które nie mają łatwej sytuacji w tabeli. Po podziale punktów ścisk w grupie spadkowej jest niesamowity i tu jeszcze każdy może zarówno spaść, jak i uchronić się przed relegacją. Moim zdaniem te spotkanie zakończy się remisem, ponieważ ze względu na dobre kontakty między drużynami nikt nie będzie chciał tu utrudniać sobie wzajemnie życia. Dla bezpieczeństwa proponuję typ Arka lub remis, bo kurs nadal zachęca, a jest to pewnie zabezpieczenie przed zwycięstwem gości, którzy w majowy weekend zdobyli Puchar Polski. W Totolotku oczywiście najkorzystniej obstawić to z poziomu mobilnej aplikacji, która zmniejsza podatek o połowę.

typerex
14-05-2017, 11:36
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Lech - Pogoń
Kurs: 2.1

Dziś z pewnością nie zabraknie emocji w polskiej Ekstraklasie, ponieważ dojdzie do spotkań z udziałem trzech zespołów goniących Jagiellonię w wyścigu po mistrzostwo kraju. Mi podoba się przede wszystkim spotkanie Lecha z Pogonią, gdzie przewiduję pewne i efektowne zwycięstwo gospodarzy. "Kolejorz" to moim zdaniem główny faworyt do zdobycia tytułu, a porażka z Pucharze Polski podziałała na nich jeszcze bardziej mobilizująco. Dziś stawiam na Lecha z handicapem, a w Mega Kursach Totolotka wynosi on bardzo sympatyczne 2.10. Do tego obowiązuje promocja Bonus King zwiększająca wygraną przy AKO z E-klasą, a dzięki mobilnej apce tylko połowa podatku, więc naprawdę jest to zachęcające. Lech wygrywał w tym sezonie z Pogonią za każdym razem, a tylko raz nie pokrył handicapu, gdy miał już pewny awans w rewanżowym starciu pucharowym.

typerex
16-05-2017, 15:43
Spotkanie: Łęczna - Cracovia
Kurs: 2.8

Początkowo nie miałem pomysłu na dzisiejsze mecze, ale postanowiłem przejrzeć zapowiedź koleki w Ekstrastats i do głowy wpadł mi typ na Górnik Łęczna. Spotkanie zostało wystawione w Mega Kursach Totolotka i kurs wynoszący 2.8 na gospodarzy wygląda bardzo zachęcająco, bo Cracovia w tym sezonie na 17 wyjazdowych spotkań wygrała zaledwie raz. Bilans bramkowy -12 też nie robi wrażenia, a Łęczna jest u siebie solidnym zespołem i w tej walce o utrzymanie na pewno będzie chciała wykorzystać atut własnej murawy. Do tego kontuzjowani są ważni zawodnicy zespołu z Krakowa, w tym Covilo czy Wójcicki. Cracovia nie zachwyca i czeka ją trudna walka o utrzymanie, a chcący uniknąć degradacji Górnik po prostu musi zwyciężyć u siebie po ostatnich dwóch przegranych meczach. Totolotek na dziś promuje też granie Ekstraklasy i za zagranie naszej ligi za stówę oferuje też freebet, więc warto spróbować.

typerex
17-05-2017, 15:31
Spotkanie: Legia - Lech
Kurs: 3.55

Ligi Mistrzów nie ma, ale i tak będzie to bardzo ciekawa środa. Totolotek z okazji niezwykle ważnej kolejki Ekstraklasy przygotował bonus zwiększający wygraną kuponu o 20% jeśli znajdzie się na nim mecz Ekstraklasy, więc warto skorzystać. Ja na dziś wybrałem oczywiście hit tej rundy w polskiej lidze, czyli starcie Lecha z Legią. To jedno z najważniejszych spotkan w kontekście tego kto zostanie mistrzem Polski w tym sezonie i emocji w Warszawie na pewno nie zabraknie. W czołówce ścisk jest olbrzymi, ale ja dziś nie skreślałbym Lecha, bo ten na wyjeździe grać potrafi. Do analizy polecam generalnie Ekstrastats, bo fajnie to przedstawiają w Ekstraklasie. Lech ma bilans 30:13 na obcych boiskach, przegrał tylko 4 spotkania i generalnie ma bilans korzystniejszy niż Legia na swoim boisku. W dodatku "Kolejorz" gra naprawdę dobrze, a jak nie udało zdobyć im się Pucharu Polski to na pewno zrobią wszysto, żeby siegnąć po "majstra". Kurs wynoszący 3.55 to moim zdaniem po prostu value i warto spróbować, a grając z apki mobilnej z połową podatku i tym możliwym bonusem wygląda to bardzo korzystnie. W starciu tak wyrównanych drużyn nie grałbym Legii ze względu na kurs.

typerex
19-05-2017, 11:52
Spotkanie: Cracovia - Ruch
Kurs: 2.4

Walka w obu grupach polskiej Ekstraklasy zbliża się już do fazy końcowej, a drużyny będące najbliżej mistrzostwa oraz spadku narażone są na coraz to większą presję. Niezwykle ciekawie, może wręcz dramatycznie może być dziś w Cracovie, gdzie gospodarze mogą dać sobie dużo spokoju wygrywając z Ruchem. Cracovia będzie podejmowała będący w jeszcze gorszej sytuacji Ruch, ale Chorzowianie to moim zdaniem główny faworyt do spadku, bo drużynie mającej takie problemy finansowo ciężko jest się zmobilizować. Polecam przyjrzeć się też statystykom z Ekstrastats, które wskazują na to, że gospodarze powinni zwyciężać, w pojedynkach obu zespołów w ostatnim czasie zwyciężał zespół grający u siebie. W piątki Totolotek tradycyjnie już pozwala zagrać bez podatku z czego polecam skorzystać, a te spotkanie trafiło do Mega Kursów. Moim zdaniem Cracovia dziś pewnie wygra i wykona duży krok w kierunku utrzymania, więc polecam granie ich z handicapem.

typerex
21-05-2017, 11:29
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Kurs: 3.9

Emocji w Ekstraklasie dziś z pewnością nie zabraknie, bo w bezpośrednich starciach rywalizować będzie cała czołowa czwórka ligowej tabeli. Przeglądając Mega Kursy w Totolotku zwróciłem uwagę przede wszystkm na value jakim jest dziś Jagiellonia. Tak wysoki kurs na gospodarzy sprawia, że moim zdaniem warto na nich postawić, bo drużyna z Białegostoku na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zrobi wszystko, żeby osiągnąć historyczny wynik w tym sezonie. Jak widać w zapowiedzi przygotowej przez serwis Ekstrastats podopieczni Michała Probierza bardzo dobrze czują się w spotkaniach na własnym boisku i wygrali 11 z 17 takich potyczek w tym sezonie, a bilans bramkowy 34:15 robi wrażenie. Od 436 minut kibice Jagi nie oglądali już bramki zdobytej przez zespół gości. Ostatnia porażka na pewno wpłynie na nich motywująco, a starcia z Legią to dla gospodarzy zawsze dodatkowe emocje. W bezpośrednich starciach ostatnio sobie nie radzili, czasami nie brakowało w tym sędziowskich kontrowersji, ale 3.90 na tak grającą w tym sezonie Jagę i to przed własną publicznością jest świetną ofertą i głupio wręcz nie skorzystać. Grając z aplikacji mobilnej Totolotka obniżycie podatek o połowę i o tym też warto pamiętać. Pewną ciekawostką jest, że kibice gospodarzy starali się w nocy jak najbardziej pomóc swym ulubieńcom i dość głośno zachowywali się pod hotelem, w którym zameldowali się Legioniści.

typerex
22-05-2017, 11:10
Spotkanie: Nieciecza - Korona
Kurs: 2.8

Poniedziałkowe spotkanie Ekstraklasy ciężko nazwać hitem, bo choć to grupa mistrzowska to grające dziś zespoły do ligowych potentatów nie należą. W Niecieczy stawiam jednak na zwycięstwo gości, a Totolotek wystawił te spotkanie w swych Mega Kursach i oferuje 2.80 na wygraną Korony. Biorąc pod uwagę grę obu drużyn w tej fazie sezonu jest to ciekawa propozycja. Biorąc pod uwagę zapowiedź na Ekstrastats typ ten wydaje się dość ryzykowny, bo Korona nie radzi sobie na obcych boiskach, a Nieciecza u siebie prezentuje się bardzo solidnie. W fazie mistrzowskiej gospodarzom jednak kompletnie nie idzie i są typowym chłopcem do bicia, a popularne "Scyzoryki" zdobyły jż pięć punktów i utrudniały życie Lechii czy Jagielonii. Kielczanie mają okazję wyprzedzić w tabeli krakowską Wisłę co byłoby ich dużym sukcesem. Warto oczywiście skorzystać z aplikacji mobilnej przygotowej przez Totolotek, ponieważ wtedy opodatkowanie zostanie zmniejszone o połowę.

typerex
27-05-2017, 12:14
Spotkanie: Arka - Ruch
Kurs: 1.72

Coraz bliżej do końca sezonu w polskiej Ekstraklasie. Dziś na boiska wyjdą zawodnicy klubów występujących w grupie spadkowej, którym zostały już tylko dwie kolejki na walkę o utrzymanie statusu ekstraklasowicza. Wszystkie spotkania trafiły do Mega Kursów Totolotka, a bukmacher ten przygotował specjalny bonus zwiększający wygraną o 20% przy kuponie AKO z choćby jednym meczem polskiej najwyższej ligi. Moim zdaniem najpewniejszym zagraniem na dzisiaj jest postawienie na Arkę, która przed własną publicznością po prostu musi zdobyć komplet punktów. Wygrana w Pucharze Polski dała mnóstwo radości związanym z trójmiejskim zespołem, ale w rozgrywkach ligowych Arka ostatnio mocno zawodzi. Dziś gra jednak z jeszcze gorszym Ruchem. W Chorzowie atmosfera jest fatalna, kibice mają pretensje do zawodników o brak zaangażowania, ale ciężko biegać na całego, gdy od roku nie widziało się pensji. Ruch wreszcie powinien polecieć niżej dla dobra polskiej piłki i dla dobra samego siebie, może to pozwoli im przywrócić normalność i granie na możliwości budżetowe. Jeśli Arka dziś zwycięży Chorzowianie spadną na pewno. Warto postawić to oczywiście z aplikacji mobilnej, bo wówczas Totolotek naliczy o połowę podatku mniej.

typerex
28-05-2017, 12:05
Spotkanie: Korona - Legia
Typ: 1x
Kurs: 2.51

Dziś czekają nas emocje związane z Ekstraklasą i jej grupą mistrzowską, więc zapowiada się gorąco. Oby tym razem bez sędziowskich kontrowersji. Totolotek ponownie przygotował swój Bonus King umożliwiający zwiększenie wygranej do 20% przy kuponie AKO. Ja na dziś wybrałem niespodziankę w meczu rozgrywanym w Kielcach, a spory wpływ na ten typ miała zapowiedź kolejki przygotowana przez Ekstrastats. Korona u siebie gra naprawdę świetnie, wygrała 8 z 10 ostatnich potyczek, a bilans 11-2-4 robi wrażenie. Do tego Kielczanie są w formie i potrafili w grupie mistrzowskiej sporo już namieszać. W jedynym bezpośrednim meczu między trenerami Magierą a Bartoszkiem padł bezbramkowy remis. Legia oczywiście potrafi grać na obcych stadionach i ma o wiele większy potencjał sportowy, ale wierzę tu dziś w gospodarzy z Kielc, bo ci przy wsparciu swych fanów z pewnością mogą tu namieszać.

typerex
02-06-2017, 17:46
Spotkanie: Zagłębie - Arka
Kurs: 1.8

Piątkowy wieczór z pewnością przyniesie sporo emocji fanom Ekstraklasy. Na zakończenie sezonu w grupie mistrzowskiej można skorzystać z tradycyjnej już promocji Totolotka na piątki, czyli Gram Grubo i nie płacić opodatkowania. Moim wyborem na dziś jest starcie w Lubinie, gdzie o utrzymanie walczyć będzie gdyńska Arka. Gdynianie zgromadzili identyczną ilość punktów co Górnik Łęczna, ale są w o tyle komfortowej sytuacji, że lepiej szło im w rundzie zasadniczej i dzięki temu wyprzedzają zespół z Lubelszczyzny w tabeli. Wszystko zależy od nich i do pełni szczęścia brakuje im tylko wygranej, nie muszą patrzeć na wyniki bezpośredniego konkurenta w walce o utrzymanie. Zagłębie swoje już zrobiło, jest zwycięzcą fazy spadkowej i nie ma już na sobie presji. Dziś z pewnością Lubinianie nie będą umierać na boisku za Górnika, a w pełni zmotywowana Arka zrobi wszystko, żeby uniknąć relegacji. Wygrana w Pucharze Polski jest ich wielkim sukcesem, ale wszystko mogłoby popsuć jednoczesne zesłanie się do Pierwszej Ligi.

typerex
04-06-2017, 11:44
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Kurs: 2.75

Dziś oficjalnie zakończone zostaną zmagania Ekstraklasy w tym sezonie, poznamy też mistrza Polski, a więc zespół walczący o awans do Ligi Mistrzów. Totolotek przygotował na ten wyjątkowy dzień Bonus King pozwalający zwiększyć wygraną o 20%. Najwięcej emocji z pewnością będzie w Białymstoku oraz Warszawie, bo to na tych stadionach rozstrzygnie się kwestia mistrzowskiego tytułu. Moim zdaniem gospodarze z Podlasia nie wytrzymają presji i ulegną przed własną publicznością Lechitom. Nie wiem czy da to Poznaniakom tytuł, ale z pewnością zagwarantuje im grę w europejskich pucharach. Podopieczni Bjelicy na pewno mają czego żałować jeśli chodzi o Puchar Polski, ale Serb pozytywnie wpłynął na ich grę i generalnie "Kolejorz" może się podobać. Jagiellonia chyba trochę za mocno odczuwa już trudy sezonu, a przez doświadczenie stawiałbym też na Lecha. Kurs 2.75 wygląda naprawdę solidnie.

ANCUS
04-06-2017, 14:54
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Kurs: 2.75

Dziś oficjalnie zakończone zostaną zmagania Ekstraklasy w tym sezonie, poznamy też mistrza Polski, a więc zespół walczący o awans do Ligi Mistrzów. Totolotek przygotował na ten wyjątkowy dzień Bonus King pozwalający zwiększyć wygraną o 20%. Najwięcej emocji z pewnością będzie w Białymstoku oraz Warszawie, bo to na tych stadionach rozstrzygnie się kwestia mistrzowskiego tytułu. Moim zdaniem gospodarze z Podlasia nie wytrzymają presji i ulegną przed własną publicznością Lechitom. Nie wiem czy da to Poznaniakom tytuł, ale z pewnością zagwarantuje im grę w europejskich pucharach. Podopieczni Bjelicy na pewno mają czego żałować jeśli chodzi o Puchar Polski, ale Serb pozytywnie wpłynął na ich grę i generalnie "Kolejorz" może się podobać. Jagiellonia chyba trochę za mocno odczuwa już trudy sezonu, a przez doświadczenie stawiałbym też na Lecha. Kurs 2.75 wygląda naprawdę solidnie.
Trudno się z Tobą zgodzić. Wymienię 3 powody:

- statystyki domowe Jagielloni - bardzo dobre, nawet Legia nie poradziła sobie w Białymstoku,
- Lech od kilku spotkań nie potrafi zdobyć nawet punktu w meczach z Jagiellonią, ani u siebie, ani na wyjeździe,
- niepokoje w szatni Lecha, kwestionowanie pozycji trenera przez kilku kluczowych dotąd zawodników, zabranie funkcji kapitańskiej Trałce, to wszystko nie przemawia za Lechem.

W moim przekonaniu sukcesem Lecha będzie remis, ale i ten wydaje mi się mniej prawdopodobny niż przekonujące zwycięstwo Jagi.

paweltyper
04-06-2017, 21:30
Trudno się z Tobą zgodzić. Wymienię 3 powody:

- statystyki domowe Jagielloni - bardzo dobre, nawet Legia nie poradziła sobie w Białymstoku,
- Lech od kilku spotkań nie potrafi zdobyć nawet punktu w meczach z Jagiellonią, ani u siebie, ani na wyjeździe,
- niepokoje w szatni Lecha, kwestionowanie pozycji trenera przez kilku kluczowych dotąd zawodników, zabranie funkcji kapitańskiej Trałce, to wszystko nie przemawia za Lechem.

W moim przekonaniu sukcesem Lecha będzie remis, ale i ten wydaje mi się mniej prawdopodobny niż przekonujące zwycięstwo Jagi.

Padł remis ale zdumiewające są statystyki tego meczu 21 sytuacji bramkowych dla Jagielloni oraz 61% posiadania piłki.

emilian22
05-06-2017, 13:42
Cześć. Proszę o wypełnienie ankiety, która zajmie 10-15 minut. Jest to część mojej pracy licencjackiej. Potrzebuje jeszcze sporo badanych. Ankieta jest skierowana do osób, które grają lub kiedykolwiek grały w zakładach bukmacherskich. Będą nagrody! Proszę o wypełnianie ankiet DO KOŃCA i uważne czytanie oraz wypełnianie. Tylko takie ankiety biorą udział w losowaniu. Dziękuję za wypełnianie

http://ankiety.ekonomia.umcs.lublin....789357?lang=pl