PDA

Zobacz pełną wersję : LOTTO EKSTRAKLASA-1 kolejka 15-18.07.2016

leczeslaw
14-07-2016, 20:11
Sobota 16.07.2016
20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, typ 1

Ostatnio Legia zremisowała na wyjeździe w kwalifikacjach, ale z golem, czyli bramki strzelają. Byli zmęczeni przejazdem. U siebie zawsze grają lepiej. Sam Boniek pokazuje L, czyli coś już jest ustawione z nowym sponsorem.

DzikDzik
14-07-2016, 21:48
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 2,63 bet365
Początek sezonu zawsze przynosi jakieś niespodzianki. W zeszłym sezonie Lech przegrał u siebie jako świeży Mistrz Polski 1-2 i od tego meczu zaczęła się zła passa. Nosili na sobie "ciężar" Mistrza z czym mimo wszystko wiąże się ogromna presja której Lechici niewytrzymali. Ten sezon będzie inny. Solidne wzmocnienia (Radosław Majewski chociażby), wygrana o Superpuchar z Legią na Łazienkowskiej, i co najważniejsze Lech w tym sezonie nie musi, Lech może. I wiem jako rodowity Poznaniak, że nie ma innej opcji jak efektowna inauguracja. Stawiam na Lecha!

kkonrad
15-07-2016, 09:05
Czas zdarzenia: 2016-07-15 18:00
Dyscyplina: Piłka nożna
Zdarzenie: Zwycięzca meczu
Typ: 1
Bukmacher: Oddsring
Kurs: 3.52
Stawka: Tyle ile nie żal ci stracić :)

1 kolejka Extraklasy WISŁA PŁOCK - LECHIA GDAŃSK typ:1

Ciężko typować pierwsze kolejki, a jeszcze ciężej pisać analizy, bo na podstawie czego? poprzedniego sezonu? wyników sparingów? transferów?
Faworytem wg bukmacherów Lechia, ale jak to w pierwszych kolejkach jeszcze brak zgrania, wysokiej formy, zawsze to sprzyja na korzyć drużyny słabszej, czyli w tym wypadku Wisły. Najmocniejszy argument dla mojego typu to według mnie to że Wisła jest beniaminkiem więc pierwszy mecz i przed własną publicznością. Typuję minimalne ale jednak zwycięstwo Wisły Płock.

krom
15-07-2016, 12:34
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
Kurs: 2.31 Pinnacle

Lechia od kilku sezonów jest jednym z faworytów ligi. Do tej pory jednak zajmowała miejsca poniżej potencjału składu. W przeciwieństwie do kilku ostatnich okienek transferowych tym razem nie doszło do dużych zmian co powinno wpłynąć dobrze na zgranie zawodników. Lechia praktycznie na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Wisła co prawda gra u siebie, ale wątpię żeby była w stanie przynajmniej zremisować to spotkanie. Stawiam na Lechię.

waldek93
15-07-2016, 16:14
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
Kurs: 2.31 Pinnacle

Lechia od kilku sezonów jest jednym z faworytów ligi. Do tej pory jednak zajmowała miejsca poniżej potencjału składu. W przeciwieństwie do kilku ostatnich okienek transferowych tym razem nie doszło do dużych zmian co powinno wpłynąć dobrze na zgranie zawodników. Lechia praktycznie na każdej pozycji ma lepszych zawodników. Wisła co prawda gra u siebie, ale wątpię żeby była w stanie przynajmniej zremisować to spotkanie. Stawiam na Lechię.

Przyglądałem się dzisiaj temu spotkaniu. Na Wisłę bym uważał, jak dla mnie może być czarnym koniem tego sezonu. Jestem pod wrażeniem wzmocnień Nafciarzy. Sprowadzenie Krivetsa, Sylwestrzaka i Furmana wygląda bardzo solidnie. Dodatkowo w klubie pozostali najważniejsi zawodnicy m.in. Reca, Rogalski czy Lebedyński. Czuję remis w tym meczu szczególnie, że Wisła u siebie grała w zeszłym sezonie bardzo skutecznie.

stoko1
15-07-2016, 17:35
CRACOVIA Kraków - PIAST Gliwice Typ 1
Cracovia w pierwszej kolejce podejmie u siebie Piasta Gliwice, który przystąpi do tego spotkania po czwartkowej, wysokiej przegranej z IFK Goeteborg w eliminacjach Ligi Europejskiej. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy będą chcieli zaprezentowac się z jak najlepszej strony przed swoimi kibicami, po tym jak sami doznali blamażu w eliminacyjnym dwumeczu w zeszły czwartek. Według mnie gospodarze pewnie zwyciężą w tym pojedynku.

Florek94
15-07-2016, 18:42
Czas zdarzenia: 2016-07-15 18:00
Zdarzenie: Wisła Płock vs Lechia Gdańsk
Typ: Handicap Azjatycki 1 (+0,5)
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.757
Stawka: 10zł

Pierwszy sezon gdzie zamierzam pisać cokolwiek o rodzimej ekstraklasie. Początki dla faworytów bywają trudne a takim faworytem niewątpliwie jest Lechia w tym sezonie. Personalnie wyglądają na podium ekstraklasy ale boisko wszystko zwerfikuje. Solidny zespół u siebie po tym jak na ławce zasiadł trener Nowak, natomiast na wyjazdach nie wyglądali najlepiej. W pierwszej kolejce trafia sie im wyjazd chyba jeden z najgorszych bo Beniaminek. Na przestrzeni ostatnich lat zespoły które awansowały do wyższej klasy rozgrywkowej początki sezonu mają świetne. Pierwsza kolejka u siebie, mocny sponsor. Jasne Lechia może ich rozbić w pył, ale ja upatruje niezły value na Wisłę z remisem.
Powodzenia!

Florek94
15-07-2016, 20:14
Czas zdarzenia: 2016-07-15 20:30
Zdarzenie: Śląsk Wrocław vs Lech Poznań
Typ: Handicap Azjatycki Over 2.0 gola
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.666
Stawka: 10zł ( nie stawiam na kuponie, w exelu mam budżet 1000zł )

W Wrocławiu spotkają się drużyny które nie zaliczą poprzedniego sezonu do udanych, podobał mi sie Śląsk pod wodzą trenera Rumaka, myślę, że jak poradzą sobie z okiełznaniem Morioki, zadomowi się w naszej lidze to będzie gwarantem wielu sytuacji bramkowych. Lech w budowie, kilka interesujących nazwisk, chęć potwierdzenia dobrej dyspozycji po wygraniu Superpucharu, oraz zmazanie z pamięci ostatniego sezonu. Wydaje mi się, że bd to otwarty mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gram over 2.0 gola w meczu.

Baskonia
15-07-2016, 21:05
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Czas zdarzenia: 2016-07-15 20:30
Typ: 2
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2.90
Stawka: -

Bardzo ciekawe spotkanie już w pierwszej kolejce. W prawdzie wszystko jest możliwe w tym meczu, to najbardziej prawdopodobny wynik wg mnie to zwycięstwo Lecha. Lech zaprezentował się bardzo dobrze w Superpucharze, po wzmocnieniach które zrobił powinien uporać się ze Śląskiem. Wrocławianie bardzo słabo w sparingach, dwie wysokie porażki, remis i tylko skromne zwycięstwo z Pogonią Szczecin.

Marko
16-07-2016, 07:19
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Czas zdarzenia: 2016-07-16 18:00
Zdarzenie: Liczba goli
Typ: Powyżej 2.5 gola
Bukmacher: Leonbet
Kurs: 2.40

I Kolejka Extraklasy, Wisłą podejmuje Pogoń. Mój typ na to spotkanie to powyżej 2.5 gola, Wisłę stać na strzelenie Pogoni 2-3 goli, a i Pogoń może coś strzelić. W meczach przedsezonowych Wisła dosyć skuteczna, w 2 meczach ze Śląskiem i Zagłębiem Sosnowiec strzelili po 3 bramki.

wojtekk
16-07-2016, 17:24
Legia - Jagiellonia

Czas zdarzenia: 2016-07-16 20:30
Bukmacher: Marathon
Kurs: 1.69

Mistrz kraju kontra 11 zespół poprzednich rozgrywek. Legia jest już nieco bardziej w trybie meczowym niż Jagiellonia, dla której to pierwszy mecz sezonu, a Legia ma już za sobą superpuchar i pierwszy mecz eliminacyjny do ligi mistrzów. Widać dobre przygotowanie Legii do sezonu i nie zaczną ligi od falstartu, tym bardziej że przeciwnikiem jest przeciętna Jagiellonia.

HugoSanchez
16-07-2016, 17:36
CRACOVIA - PIAST GLIWICE typ 1; kurs: 1.95; Buk: Unibet

W I kolejce zagrają ze sobą nasze "wizytówki", nasi reprezentanci w Lidze Europy, a właściwie jeden były i jeden już prawie były, choć dopóki piłka w grze to Piast ma jeszcze szanse.
Dwie wyrównane drużyny, ale mój typ na Cracovię argumentuję zmęczeniem Piasta w meczu pucharowym i własnym boiskiem Cracovii i to powinno wystarczyć do skromnego zwycięstwa.

Bilbao
16-07-2016, 21:58
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
typ- 1/1 wynik do przerwy/wynik końcowy
kurs- 2.85
bukmacher- betsson

Zagłębie bardzo dobrze prezentuje się europejskich rozgrywkach, po zwycięstwie 3:0 nad Sofią i cennym remisem z Partizanem.
Może to świadczyć że Zagłębie od początku sezonu będzie w czołówce, w czym dopomoże zwycięstwo w 1 kolejce z Koroną, która raczej jest skazana na porażkę w tym meczu. We wszystkich meczach sparingi+euro puchary w których Zagłębie zdobywało bramki, w każdym z tych meczy minimum jedną strzelali w pierwszej połowie.

Dawid147
17-07-2016, 00:37
Cracovia - Piast Gliwice 1
1,95 unibet

Dla obu zespołów będzie to pierwsze spotkanie w nowym sezonie, także nie ma co patrzyć na żadne statystyki. Wydaje się, że gospodarze zagrają otwarcie i ofensywnie co może przynieść sporą liczbę bramek. Stawiam na Cracovie ze względu na to, że gra u siebie. Pasy powinny zgarnąć 3 pkt.

FokusTBG
18-07-2016, 18:07
Czas zdarzenia: Dziś g. 18:00
Zdarzenie: Termalika - Arka
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2:40

Analiza: W meczu kończącym pierwszą kolejke Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica na włąsnym stadionie podejmie Arke Gdynia.
Jak słusznie kolega z góry zauważył, jest to pierwsza kolejka, dlatego znalezienie faktów przemawiających za typem jest dosyć ciężkie. Scenariusz może być różny. Termalica na pewno chce zacząć sezon od 3 punktów, trafia sie do tego znakomita okazja, no bo z kim jak nie z beniaminkiem, ktory swoj okres przygotowawczy zakończył przeciętnie. Ale czy na pewno? Zobaczymy.