PDA

Zobacz pełną wersję : iFORBET - 20 PLN za rejestracje

Adziu
28-07-2016, 12:23
Nowy Polski bukmacher działający w internecie. Za rejestracje dają 20 zł w dodatku według tego co piszą biorą na siebie podatek 12%. Ja jakoś nie mam przekonania do tej firmy, może admin się wypowie co o nich sądzi?

GraczGracz43
28-07-2016, 13:11
A ja nie zamierzam się rejestrowac w tym czymś i podawać swoje danepersonalne i bankowe na tacy kolejnemu "ziemniakowi" dla 20zł ... Nie warto. Klon Fortuny ponoć ,na której i tak przegrałem sporo. Lepiej niech dopuszcza inne zagraniczne firmy na rynek a nie jakieś kolejne wynalazki z podatkiem który finansują gracze .:mad:

Abes1
28-07-2016, 16:47
@Adziu

Na stronie głównej pojawił się już szczegółowy opis bukmachera forBet (http://www.surebety.pl/artykul/forbet). :)

paweltyper
28-07-2016, 21:19
Ja to wolę poczekać aż się rozwiną i pokażą konkretną ofertę kursową.

GraczGracz43
10-08-2016, 16:50
A jednak nie wytzrymałem... Musiałem sprawdzić to coś. I do razu pierwsze rozczarowanie na dzień dobry. Wg banera reklamowego forBet cyt"GRAJ NAWET BEZ DEPOZYTU" okazało się kłamstwem. Mogłem zagrać jak wpłaciłem przez Dotpay 10zł , faktycznie po rejestracji jest bonus 20zł ale jest zablokowany ! Ogólnie bonus przegrałem, i nic więcej tam nie wpłacam, słaba oferta jedyny plus że doliczają ten przelicznik 1.0 do stawki i wychodzi gra bez podatku. Na razie nie polecam .

Adziu
11-08-2016, 16:43
Mogłeś podejść do tego na spokojnie :) Za rejestracje przyznają bonus 20 zł i jest on do gry- wystarczyło kliknąć na zakładkę bonus u góry strony wtedy buk wie, że grasz za bonus nie za saldo z konta. Też się zarejestrowałem, wypłata przyszła na drugi dzień. Ale więcej korzystał nie będę.