PDA

Zobacz pełną wersję : Olimpiada 2016 - transmisje video

paweltyper
29-07-2016, 17:17
Zapraszam do dzielenia się informacjami jakie dyscypliny i w jakiej telewizji można oglądać podczas olimpiady w Rio.
Na chwilę obecną najbardziej interesuje mnie tenis. Jakby ktoś miał info na temat transmisji będę wdzięczny.
Może warto gdzieś wykupić pakiety transmisji na Olimpiadę?

GraczGracz43
29-07-2016, 21:43
Tenis na olimpiadzie ,nie wiem czy w tym graja na poważnie. Ja czekam głownie na 2 dyscypliny zespołowe - koszykówkę i piłkę ręczną , a przy okazji siatkówkę popatrze ale nie przepadam za nią mocno .Koszem interesowałem się od 1995 roku, i głównie kibicowałem legendarnej Jugosławii wtedy. Poza tym hokej jeszcze ale to za 2 lata w Korei:D

GraczGracz43
08-08-2016, 16:38
Witam. Kto ma dostęp do czeskiego multiplexu to polecam, dużo więcej transmisji gier zespołowych niż w polskiej publicznej TV. Mianowicie Czesi pokazują Rio głownie na 2 kanałach ,CT4 Sport i CT 2. Na tym 2 jest sporo koszykówki, siatkówki , nawet trafiłem na piłkę wodna która też mnie mocno interesuje. Olimpiada jest raczej w otwartej TV, nie potrzebne żadne wykupywanie pakietów. TVP powinna utworzyć 2 program sportowy bo do tej pory jest zdumiewające jest że nie potrafia do konca nawet jednej dyscypliny pokazac tylko "przeskakują " gdzie coś sie dzieje ważnego i urywają czasami interesujący mnie sport, podobne doświadzcenie miałem w LOndynie 2012 , gdzie zdecydowali pokazac Radwańska zamiast meczu koszykówki co wywołalo u mnie frustrację , na szczęście Radwańskiej już nie ma w Rio więc odetchnąłem z ulgą...

niegramwsts
08-08-2016, 22:37
W Polsce na stronie http://sport.tvp.pl/rio/ są wszystkie streamy z Igrzysk.