PDA

Zobacz pełną wersję : Premier League - 1 Kolejka 13.08-15.08.2016

paweltyper
10-08-2016, 11:31
Temat do dyskusji na temat pierwszej kolejki.

GraczGracz43
10-08-2016, 17:30
Paweltyper. siedzisz w temacie angielskiej ligi, co byś mi podpowiedział w 1 kolejce dostałem freebet od Betssona 15zł .Ja już dawno piłki nożnej ligowej nie typuje.Odwdziecze sie innym typem

paweltyper
11-08-2016, 11:38
W angielskiej piłce nie siedzę, najbardziej interesuje mnie tenis. Jakbym miał coś stawiać na pierwszą kolejkę to najprawdopodobniej zagrałbym wygraną Chelsea z West Ham.

Jabuko23
14-08-2016, 14:08
Co prawda wg. transfermarkt łączna wartość Bournemouth to mniej niż kwota transferu Pogby do ManU ale, no właśnie ale... United nie gra jakieś spektakularnej piłki, gra słabo, kto widział mecz o tarczę wspólnoty ten wie, a dalej everton 0-0 a jeszcze wcześniej wysoka porażka z bvb. Przedsezonowe mecze a spotkania o stawkę ciężko ze sobą porównywać ale przecież dopiero ruszamy z ligą, a pierwsza kolejka to zawsze niewiadoma. Gospodarze do tego meczu podchodzą na luzie, po poprzednim sezonie się nie osłabili a nawet wzmocnili, transferm Lewis Cook'a oraz Ibe to bardzo mądre posunięcia transferowe - gdyż obaj zawodnicy są młodzi i utalentowani. Poprzedni sezon zespółu naszego rodaka - Boruca grał w kratkę, dobre występy przeplatał tymi słabymi, jednak sezon nie był dla nich łaskawy - liczne kontuzje osłabiały zespół. Jednak teraz jest inaczej, nie są już beniaminkiem, sytuacja kadrowa jest stabilna a przecież w poprzednim sezonie w pierwszej konfrontacji z ManU udało im się wygrać, wiec czemu mają nie powtórzyć tego wyniku?

Przewidywane składy:
Bournemouth: Boruc; Daniels, Ake, Cook, Francis; Gradel, Surman, Arter, Ibe; Wilson, Afobe

Man United: De Gea; Valencia, Bailly, Blind, Shaw; Carrick, Schneiderlin; Mkhitaryan, Rooney, Martial; Ibrahimovic

Absencje:
Bournemouth: Stanislas, Mings, Hyndman, Cargill

Man United: Pogba, Smalling, Borthwick-Jackson

Spotkanie: Bournemouth - Man United [14.08.2016 14:30]
Typ: 1
Kurs: 5,80
Buk: Marathonbet
Stawka: 2/10