PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza dyscyplina do tradowania.



paweltyper
13-08-2016, 17:31
Jakie według was dyscypliny sportowe najlepiej nadają się do tradowania? Słyszałem opinie innych że najlepsze są dyscypliny w których dużo punktów/goli zdobywają drużyny bądź zawodnicy. Jakie jest wasze zdanie?

bet7777bet
18-08-2016, 22:29
Moim zdaniem konie

paweltyper
26-08-2016, 19:56
Dla mnie najlepsze są dyscypliny w których pada duża ilość punktów np tenis, koszykówka, piłka ręczna. Czasami też tradowałem na betfair piłkę nożną różne linie bramkowe na under.

dudekpawel
03-02-2017, 03:55
Najlepsza do tradingu jest piłka nożna z tego powodu że jest nieprzewidywalna, póżniej tenis a na końcu hokej.Resztą dyscyplin nie ma sobie co głowy zawracać tracisz czas i praktycznie nic nie zarabiasz. Mało tego trudno złapać jelenia aby się z tobą założył.

1rocke1
03-02-2017, 08:32
Najlepsza do tradingu jest piłka nożna z tego powodu że jest nieprzewidywalna...
W zdecydowanej większości ludzie zaczynając przygodę z handlem na (jakiejkolwiek) giełdzie podchodzą do tego głównie z zamiarem długoterminowego, regularnego zarabiania pieniędzy.

Osiągnąć to można tylko tam gdzie są pieniądze (płynne rynki) i w oparciu o wypracowany system handlu.
Dlatego też płynność rynków jest warunkiem koniecznym oraz kluczowym (prym w tym wiodą główne ligi piłki nożnej, największe turnieje tenisowe i wyścigi konne)
Następnie wybór najlepszej z tych dyscyplin zależy już tylko od indywidualnych umiejętności stworzenia pod nie odpowiedniego systemu handlu.

Natomiast nieprzewidywalność rynków i ruchów kursów jest największym wrogiem handlu z zamiarem długoterminowego i regularnego zarabiania.