PDA

Zobacz pełną wersję : Obroty bonusów - strategie

paweltyper
13-08-2016, 16:36
Jakie macie sposoby na obrót bonusami? Chodzi mi o bonusy typu 50% czy 100% od depozytu.
Czy ktoś z was próbował obracać bonusy surebetami albo prawie surebetami z kilkuprocentową stratą.?

mani
15-08-2016, 15:36
Swego czasu jak np. miałem 100% w bet365, to grałem na byle co po najmniejszym kursie do obrotu po np. 5% stawki. W ten sposób można dokonać obrotu w 1 dzień. po prostu liczyłem ile mi po marży zostanie po tym obrocie, choć to loteria to np. prawdopodobieństwo mówiło np. że ze 100 zostanie np. 50. Chociaż lepiej właśnie surebetami lub prawie surebetami tylko trzeba mieć trochę wolnej gotówki na kontry lub wcześniej wybrać mniejszą kwotę bonusa.

paweltyper
15-08-2016, 16:12
Swego czasu jak np. miałem 100% w bet365, to grałem na byle co po najmniejszym kursie do obrotu po np. 5% stawki. W ten sposób można dokonać obrotu w 1 dzień. po prostu liczyłem ile mi po marży zostanie po tym obrocie, choć to loteria to np. prawdopodobieństwo mówiło np. że ze 100 zostanie np. 50. Chociaż lepiej właśnie surebetami lub prawie surebetami tylko trzeba mieć trochę wolnej gotówki na kontry lub wcześniej wybrać mniejszą kwotę bonusa.
A próbowałeś może grać prawie surebety pomiędzy dwoma bukmacherami w których masz aktywne 2 różne bonusy powitalne?

mani
15-08-2016, 16:38
Z raz się zdarzyło chyba w Oddsring i jakimś. niestety te z częstymi Surebetami/wysokimi kursami mniej chętnie dają bonus/lub są one niższe. Ogólne taki obrót to super sprawa na zdobycie większego bankrolla.

PS Nie znam drugiej takiej branży która daje pieniądze za darmo np. bez ryzyka Betclic 200PLN itp. dlatego właśnie lubię branżę bukmacherską :)

maxxi216
16-08-2016, 13:46
Obrót na surebetach z Pinnaclem/Betfairem/etc to najprostsza rzecz. Można też robić dwa bonusy na raz w jednym surebecie, ale myślę, że zawsze trzeba mieć w zanadrzu jakiegoś sharpa.