PDA

Zobacz pełną wersję : Typy GRACZA43

GraczGracz43
19-08-2016, 14:23
Witam

Zakładam dział ponieważ chce sprawdzić głownie jaki uzyskam yield do końca roku ;-D

Będę podawał typy z hokeja na lodzie(ligi niemiecka,austriacka,czeska,polska ,HLM, MŚ Elity, kw.IO, Puchar Świata i po trochu,rzadko NHL,KHL)

Moje stawkowanie systemem płaska stawka+sporadycznie stawkowanie modulowane

Gram głownie BETSSON, B365, PINNACLE

dzieki za uwage:)

GRACZGRACZ43

GraczGracz43
19-08-2016, 16:45
Nie działa formatka typów wiec wpisze juz bez analizy która próbowałem wstawić tu już ze 3 razy

Cracovia - Farjestads(SWE)

Cracovia+4,5(AHC) typ Farjestads kurs 2.75 BETSSON
wynik 1:5

Propunuje jako 1 typ mocne uderzenie w kierunku Szwedów .Nie mam złudzeń Cracovia będzie tłem dla szwedów jeżeli wynik będzie inny to będzie mega sensacja .Cracovia nie zachwyca ,porażka wysoka nawet na ostatnim turnieju w Czechach z Zubr Prerov(1 liga czeska !) 2-6.Faworyt jest jeden i gram najwyższy możliwy handicap

GraczGracz43
19-08-2016, 19:33
Nie działa formatka typów wiec wpisze juz bez analizy która próbowałem wstawić tu już ze 3 razy

Cracovia - Farjestads(SWE)

Cracovia+4,5(AHC) typ Farjestads kurs 2.75 BETSSON

Propunuje jako 1 typ mocne uderzenie w kierunku Szwedów .Nie mam złudzeń Cracovia będzie tłem dla szwedów jeżeli wynik będzie inny to będzie mega sensacja .Cracovia nie zachwyca ,porażka wysoka nawet na ostatnim turnieju w Czechach z Zubr Prerov(1 liga czeska !) 2-6.Faworyt jest jeden i gram najwyższy możliwy handicap

Oczywiście typów bedzie wiecej od następnej kolejki, postanowiłem sie przyjrzeć formie klubów w 1 .Dzis zamierzam obejrzeć mecz Eisbaren Berlin z Lulea. Pozdro

No cóż 0,5 gola pierwsze koty za płoty:)

GraczGracz43
21-08-2016, 14:23
Czas zdarzenia: 2016-08-21 14:30
Dyscyplina: Hokej
Zdarzenie: Liberec(-1,5) - Lorenskog
Typ: 1
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs: 1.59
Stawka: 7

wynik 3-3 reg. (4-3 po karnych)

Typ kolejny z LM. Faworyt bez watpienia jeden .Gosćie są tu zdecydowanym outsajderem . Liberec to aktualny top w tipsport extraliga.

GraczGracz43
23-08-2016, 13:45
Czas zdarzenia: 2016-08-23 18:00
Zdarzenie: Yunost Minsk-Vaxjo(SWE) suma bramek 6,5
Typ: over
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs: 2.81
Stawka:

Typ mocno ryzykowny dla gości z charakterem którzy nie boją sie grać wysokich kursów:) już nic nie dodaje bo początek w historii typów mało obiecujący.Oby na plus tym razem.

GraczGracz43
24-08-2016, 11:09
Nie mam pewności co do rozliczenia powyższego wyniku w Pinnacle, dawno tam nie grałem i nie wiem czy dogr zalicza się do sumy.Typ był postawiony przeze mnie w B365 jako over 5.5 TYp podałem sugerując sie wyższym kursem u Amerykanów.Proszę niech ktoś wyjaśni mi na czacie bo w reg czytałem i wydaje się że w tym bukmacherze typ na minus

GraczGracz43
29-08-2016, 15:18
Czas zdarzenia: 2016-08-29 18:00
Zdarzenie: SŁowenia(-1.5HCP) - Włochy
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.8
Stawka:

Mecz towarzyski w Bledzie(Słowenia) . Proponuję handicap na gospodarzy ,którzy przygotowują sie do turnieju kw IO w Mińsku. Trener Zupancić na zgrupowaniu ma praktycznie wszystkich najlepszych obecnie hokeistów łącznie z występującym w NHL Kopitarem. Słoweńcy napewno nie odpuszczą ,każdy chce sie pokazać po tym meczu kadra zostanie okrojona .Bilans H2H w pojedynku z Italią również jest na korzyść gospodarzy , obecnie Słowenia to zespół naprawdę solidny ,balansujący miedzy elitą a grupą A , twierdzę że w Mińsku napewno będą się liczyć w walce o Igrzyska .DZiś to udowodnią na swoim terenie pokonując spokojnie Włochów .Jeśli handicap nie wejdzie w co powątpiewam polecam bezpiecznie zagrac na gospodarzy w reg czasie gry .

: Komentarz z mojej strony Włosi jednak pokazali pazur, warto pograć czasami underdoga, buki przesadzają z kursami (Włochy kurs prematch 5.25 B365)

GraczGracz43
01-09-2016, 13:20
Czas zdarzenia: 2016-09-01 16:00
Zdarzenie: Francja-Włochy (zwyc po dogr/karnych)
Typ: 2
Kurs: 2.55
Stawka:

Witam proponuję opcję tu moneyline najlepiej (w B365 kurs 2.55 w Pinnacle nie ma tej opcji, jest tylko handi ew opcja bez dogr i tu kurs wysoki 3.89 ) Stawiam dziś na zwycięstwo Italii. Buki przeszacowują kursy widzę tu spore szanse dla Włochów mecz na neutralnym terenie dla jednych i drugich( OSlo ,Norwegia) Dla mnie 50-50 i nawet z przewaga dla wloskiego teamu.

Komentarz: Blisko (zwyciestwo Francji po dogr )

GraczGracz43
01-09-2016, 13:22
Czas zdarzenia: 2016-09-01 18:00
Zdarzenie: Dania -Białoruś
Kurs: 1.7
Stawka:

opcja moneyline to samo

Komentarz : Masakra nie wiem co sie dzieje. przerwa z typami:mad: