PDA

Zobacz pełną wersję : US Open 29.08-11.09.2016

paweltyper
24-08-2016, 16:40
220 (http://pl.betano.com?clkco=d07ee727-abd0-4096-9fe7-9f203faa4fa9&adid=606)

Zapraszam do dyskusji na temat ostatniego wielkiego szlema w tym roku.

paweltyper
24-08-2016, 17:36
Czas zdarzenia: 2016-08-29 10:00
Dyscyplina: Tenis ziemny
Zdarzenie: Zakończenie meczu w trzech tie-breakach Dokładnie 3.5
Typ: under
Bukmacher: Betano
Kurs: 2
Stawka: 10

Proszę się dokładnie wczytać treść zakładu "Zakończenie meczu w trzech tie-breakach Dokładnie". Nie jest to zakład w ilu meczach będą dokładnie 3 tie breaki a zakład na wygraną któregoś z zawodników 3-0 i wszystkie sety wygrane po tie breakach.

Mecze w których padają 3 tie breaki po kolei w każdym z setów mogą wydarzyć się tylko w grach zawodników którzy dobrze serwują oraz mają kiepski return. Do takich zawodników można zaliczyć:

-Anderson Kevin
-Ivo Karlovic
-John Isner
-Gilles Muller
-Feliciano Lopez
-Milos Raonic

Zakład jest opłacalny ponieważ składa się z 2 warunków powyżej 3.5 seta w każdym meczu lub w jednym z 3 setów poniżej 12.5 gema.
Szanse na to że w co najmniej 4 meczach podczas całego US Open dojdzie do tylko 3 tie breaków uważam z bardzo niskie.

paweltyper
24-08-2016, 18:05
Zdarzenie: Juan-Martin del Potro wygra US Open
Typ: tak
Bukmacher: Unibet
Kurs: 21
Stawka: 2

Zakład trochę ryzykowny ale opłacalny. Del Potro wrócił po kontuzji nadgarstka w wielkim stylu. Ograł w pierwszej rundzie olimpiady Djokovica co było sensacją. Warto wspomnieć że Argentyńczyk wygrał US Open w 2009 roku i jak dotąd był to jego największy sukces. Warto co nieco powiedzieć dlaczego nie stawiam na innych zawodników.

Djokovic - aktualnie bez formy, dobrze zaczął sezon ale teraz jego wygrane przystopowały
Murray - za mały kurs aby na niego grać, nie wiadomo czemu ostatnio kiepsko wyglądał w meczu z Ciliciem, wielka niewiadoma
Raonic - trzeci wśród oferty kursowej u bukmacherów do tej pory wygrał tylko 8 turniejów i na Us Open doszedł maksymalnie 4 rundy.
Federer - nie zagra
Nadal - słaba forma w tym roku tylko jeden turniej wygrany
Nishikori - często różne kontuzje, nawierzchnia twarda sprzyja kontuzjom
Cilic - raz wygrał Us Open ponieważ trafił z świetną formą serwisową ale patrząc jak ostatnio gra zwycięstwa nie powtórzy
Wawrinka - zawsze solidnie się przygotowuje do wielkich szlemów jest to drugi zawodnik na którego może postawię
Kyrgios - psychika nawali w którymś z meczów
Berdych - zapalenie wyrostka robaczkowego :(
Thiem - wytrzymały kondycyjnie z tego co zauważyłem, możliwe że zajdzie w turnieju daleko ale w wygraną wątpię
Reszty nie biorę pod uwagę.

1rocke1
25-08-2016, 01:01
Zdarzenie: Zakończenie meczu w trzech tie-breakach Dokładnie 3.5
Typ: under
Bukmacher: Betano
Kurs: 2

Proszę się dokładnie wczytać treść zakładu "Zakończenie meczu w trzech tie-breakach Dokładnie". Nie jest to zakład w ilu meczach będą dokładnie 3 tie breaki a zakład na wygraną któregoś z zawodników 3-0 i wszystkie sety wygrane po tie breakach.

Zakład ten jest bardzo niejasno sformułowany, ale moim zdaniem Twoja interpretacja jest błędna.

Prześledziłem historię spotkań wielkich szlemów (z wyłączeniem RG bo tu kompletnie nie przystaje) od 2010 roku i opierając się na tej interpretacji, liczba turniejów, które pokryłyby linię 3,5 tego zakładu, wyniosłaby... 0.
Nie znalazłem nawet 1 turnieju gdzie trafiłyby się 3 takie mecze. (chociaż mogłem przeoczyć jakieś pojedyncze spotkanie)

Skoro we wcześniejszych latach były pod tym względem tak mizerne statystyki to raczej nie ma szans by bukmacher nagle zaczął faworyzować taki over, a skoro wystawił taki zakład to raczej też znał z grubsza statystyki i takich kursów by nie ustawił. (do takiej interpretacji)

Tak więc moim zdaniem przy tej interpretacji kurs powinien wynieść maksymalnie 1.2, a nie 2 i coś tu jest ewidentnie nie tak.

Zdarzenie: Juan-Martin del Potro wygra US Open
(...)
Zakład trochę ryzykowny(...)

Ten zakład nie jest trochę tylko bardzo ryzykowny, (o czym świadczy choćby kurs) ale też faktycznie opłacalny. :)
Jeżeli tylko zdrowie dopisze to Juan jest dla mnie 3cim w kolejce faworytem do tytułu i dziwi mnie, że u buków stawiany jest w tym turnieju za Nadalem i nawet Wawrinką.
Na samo zwycięstwo raczej wielkich szans mu nie daję, ale warto brać go po tym kursie, bo do 1/4, 1/2 powinien spokojnie dojść i wtedy można będzie go sprzedać/skontrować z dużym zyskiem.

Chociaż z drugiej strony on raczej nie będzie rozstawiony więc lepiej poczekać do losowania.

paweltyper
25-08-2016, 16:17
Zakład ten jest bardzo niejasno sformułowany, ale moim zdaniem Twoja interpretacja jest błędna.

Prześledziłem historię spotkań wielkich szlemów (z wyłączeniem RG bo tu kompletnie nie przystaje) od 2010 roku i opierając się na tej interpretacji, liczba turniejów, które pokryłyby linię 3,5 tego zakładu, wyniosłaby... 0.
Nie znalazłem nawet 1 turnieju gdzie trafiłyby się 3 takie mecze. (chociaż mogłem przeoczyć jakieś pojedyncze spotkanie)

Skoro we wcześniejszych latach były pod tym względem tak mizerne statystyki to raczej nie ma szans by bukmacher nagle zaczął faworyzować taki over, a skoro wystawił taki zakład to raczej też znał z grubsza statystyki i takich kursów by nie ustawił. (do takiej interpretacji)

Tak więc moim zdaniem przy tej interpretacji kurs powinien wynieść maksymalnie 1.2, a nie 2 i coś tu jest ewidentnie nie tak.

Ten zakład nie jest trochę tylko bardzo ryzykowny, (o czym świadczy choćby kurs) ale też faktycznie opłacalny. :)
Jeżeli tylko zdrowie dopisze to Juan jest dla mnie 3cim w kolejce faworytem do tytułu i dziwi mnie, że u buków stawiany jest w tym turnieju za Nadalem i nawet Wawrinką.
Na samo zwycięstwo raczej wielkich szans mu nie daję, ale warto brać go po tym kursie, bo do 1/4, 1/2 powinien spokojnie dojść i wtedy można będzie go sprzedać/skontrować z dużym zyskiem.

Chociaż z drugiej strony on raczej nie będzie rozstawiony więc lepiej poczekać do losowania.

W tym zakładzie chodzi o wynik 7-6 7-6 7-6 nie sprawdzałem czy w poprzednich wielkich szlemach padały takie wyniki ale zakład wydał mi się bardzo opłacalny. Us Open to ostatni wielki szlem sporo graczy jest już sezonem zmęczona. Podczas Wimbledonu też taki zakład postawiłem.

Czasami się zdarzają mecze tylko z 3 tie breakami np tegoroczny Wimbledon
http://www.flashscore.pl/mecz/EcB9r5nn/#szczegoly-meczu
http://www.flashscore.pl/mecz/l01wcWGU/#szczegoly-meczu

Niewiele brakowało w meczach Raonicia i też było by 3-0 z 3 tie breakami np
Tylko po 1 przełamaniu w meczu.
http://www.flashscore.pl/mecz/AaXp0YFB/#szczegoly-meczu
http://www.flashscore.pl/mecz/QDnbOUEi/#szczegoly-meczu

Według mnie linia którą wystawił bukmacher jest dobra natomiast kurs na under zamiast 2 powinien z 1.6-1.7 wynosić.

1rocke1
25-08-2016, 20:26
Czyli się nie pomyliłem z interpretacją :)
Sam widzisz, że na Wimbledonie były 2 takie mecze co jest dopiero połową drogi do pokrycia tej linii.
Ja sprawdziłem ok 20 ostatnich wielkich szlemów (bez RG) i w żadnym (najprawdopodobniej) nie było nawet 3 meczów pod ten zakład.
Tak więc szanse na to, że teraz nagle pojawią się aż 4 takie mecze są po prostu minimalne!

Napisałem do nich i póki co dostałem takie odpowiedzi:
"Z tego jak Pan sytuację przedstawia wnioskuję, że mogło dojść do błędu w tłumaczeniu oferowanego zakładu."
"Wysłaliśmy w tej kwestii zapytanie do odpowiedniego działu. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, gdy otrzymamy odpowiedź w tej kwestii."

Z całego serca chcę wierzyć, że faktycznie jest tak jak Ty to widzisz, bo wtedy sam w niego wejdę i to pod limit, ale zobaczymy najpierw co (i czy w ogóle) powiedzą ich spece z "odpowiedniego działu".

paweltyper
26-08-2016, 00:32
Czyli się nie pomyliłem z interpretacją :)
Sam widzisz, że na Wimbledonie były 2 takie mecze co jest dopiero połową drogi do pokrycia tej linii.
Ja sprawdziłem ok 20 ostatnich wielkich szlemów (bez RG) i w żadnym (najprawdopodobniej) nie było nawet 3 meczów pod ten zakład.
Tak więc szanse na to, że teraz nagle pojawią się aż 4 takie mecze są po prostu minimalne!

Napisałem do nich i póki co dostałem takie odpowiedzi:
"Z tego jak Pan sytuację przedstawia wnioskuję, że mogło dojść do błędu w tłumaczeniu oferowanego zakładu."
"Wysłaliśmy w tej kwestii zapytanie do odpowiedniego działu. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, gdy otrzymamy odpowiedź w tej kwestii."

Z całego serca chcę wierzyć, że faktycznie jest tak jak Ty to widzisz, bo wtedy sam w niego wejdę i to pod limit, ale zobaczymy najpierw co (i czy w ogóle) powiedzą ich spece z "odpowiedniego działu".

Ja już tak zagrałem, mam screany zakładu a zakład w takiej formie jak pisałem dalej wisi na betano. Gdzie sprawdzałeś ile padło wyników typu 7-6 7-6 7-6? Ja dokładnie nie sprawdzałem ile takich meczy było tylko przeglądając na livesports znalazłem przykładowe.

1rocke1
26-08-2016, 10:50
Na wikipedii są wygodne do przeglądania drabinki i tam liczyłem ręcznie.

Dla mnie mnie ten zakład jest bardzo niejednoznaczny i odpuszczam go jeżeli nie dostane konkretnej odpowiedzi od supportu, by uniknąć ewentualnego płaczu przy rozliczaniu.

Podczas ostatniego Wimbledonu nie było 4 meczów z 3TB w jakiejkolwiek konfiguracji więc zakład był bezpieczny.
Natomiast we wcześniejszych szlemach sytuacja często była dużo bardziej skomplikowana i przykładowo dla prostej interpretacji "liczba meczów z dokładnie 3 TB" ta linia z kursami pasuje idealnie więc na wszelki wypadek wolę odpuścić.

aktualizacja

228

paweltyper
26-08-2016, 14:16
Na wikipedii są wygodne do przeglądania drabinki i tam liczyłem ręcznie.

Dla mnie mnie ten zakład jest bardzo niejednoznaczny i odpuszczam go jeżeli nie dostane konkretnej odpowiedzi od supportu, by uniknąć ewentualnego płaczu przy rozliczaniu.

Podczas ostatniego Wimbledonu nie było 4 meczów z 3TB w jakiejkolwiek konfiguracji więc zakład był bezpieczny.
Natomiast we wcześniejszych szlemach sytuacja często była dużo bardziej skomplikowana i przykładowo dla prostej interpretacji "liczba meczów z dokładnie 3 TB" ta linia z kursami pasuje idealnie więc na wszelki wypadek wolę odpuścić.

aktualizacja

228

Co za firma twierdzą że jest błąd ale zakładu zdjąć ze strony nie zdjęli i dalej widnieje.

admin
27-08-2016, 21:09
Warto przyobserwować mecze Djokovica. Ma problemy z nadgarstkiem.
Jak pojawią się oznaki bólu, to szybki LAY i można dużo zarobić! ;)

232

paweltyper
28-08-2016, 12:16
Warto przyobserwować mecze Djokovica. Ma problemy z nadgarstkiem.
Jak pojawią się oznaki bólu, to szybki LAY i można dużo zarobić! ;)

Nawierzchnia na US Open powoduje że piłki zbyt dużo energii nie tracą po kontakcie z nawierzchnią. Granie z problemami nadgarstka jest bardzo trudne zwłaszcza jak się gra z graczami którzy mocno uderzają.

paweltyper
28-08-2016, 12:51
Czas zdarzenia: 2016-08-29 17:00
Zdarzenie: Youzhny M. - Klizan M.
Typ: 1
Bukmacher: OtoBet
Kurs: 2.15

Co tu dużo mówić. Kursy na Rosjanina lecą w dół i będą lecieć. Klizan w tym roku ostatni raz na nawierzchni twardej grał ponad pół roku temu.
Youzhny tuż przed US Open rozegrał kilka turniejów w USA z ostatniego tuż przed wielkim szlemem zrezygnował z gry po 1 rundzie aby się do US Open przygotować. Jedynie czego się obawiam to niestabilności psychicznej Rosjanina ale Klizan też miewa takie problemy więc różnie może być w meczu. Kto wie czy Youzhny w najbliższym czasie nie będzie kończyć kariery z racji wieku i możliwe że to dla niego ostatni Wielki Szlem na którym chciałby się dobrze pokazać.

tennis365
28-08-2016, 15:10
Gael Monfils – Gilles Muller(+2,5s) 2 1.56 Pinnacle 10/10j

Gael Monfils nie ma ostatnio szczęścia do turniejów wielkoszlemowych. Z tegorocznego Rolanda Garrosa musiał wycofać się z powodu infekcji wirusowej oraz problemów ze ścięgnami. Do Wimbledonu przystąpił właściwie bez większego przygotowania i odpadł już w 1 rundzie.
Wydawało się, że to może być słaby sezon Francuza. Na szczęście dobra forma wróciła już na początku US Open Series. Wygrany turniej w stolicy USA, półfinał w Toronto i ćwierćfinał na Igrzyska Olimpijskich to osiągnięcia ostatnich tygodni Gaela Monfilsa. Niestety dla Francuza, ponownie pojawiły się problemy ze zdrowiem. Tym razem problemy z plecami. Przed kilkoma dniami w 3 rundzie turnieju ATP Cincinnati, Monfils oddał mecz walkowerem.
Czy to będzie kolejny nieudany turniej wielkiego szlema dla Monfilsa? Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. Już w 1 rundzie Francuz zmierzy się z bardzo niewygodnym rywalem, jakim jest Gilles Muller. Jest to gracz pochodzący z Luksemburga, który gra lewą ręką, a jego najlepszym atutem jest serwis i gra przy siatce.
Muller w tym sezonie jest bardzo solidny i wielce prawdopodobne, że będzie to najlepszy rok w jego długiej karierze. Luksemburczyk potrafi seriami utrzymywać swoje podanie, a do tego jest cierpliwy i spokojnie wyczekuje swoich szans przy serwisie rywala. Pokonanie Mullera na szybkich kortach twardych bez straty seta to nie lada zadanie.
W bezpośrednich pojedynkach obu graczy mamy remis 1-1. W tym roku na kortach ziemnych wygrał Monfils, natomiast w zeszłym roku na hardzie w Montrealu wygrał Muller.
Uważam, że będzie to zacięty pojedynek. Uważam nawet, że Luksemburczyk może wygrać ten mecz. Opcja +2,5s wydaje się być bardzo bezpieczną.

paweltyper
29-08-2016, 23:52
Czas zdarzenia: 2016-08-30 01:00
Zdarzenie: Djokovic N. - Janowicz J. H+2.5 seta
Typ: 2
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs: 5.5

Przez ostatnich parę lat zauważyłem że Djokovicowi nie najlepiej się gra podczas wielkich szlemów z wysokimi graczami dobrze serwującymi. Polak niestety też nie jest w optymalnej formie pomału wraca po kontuzji. Djokovic będzie w tym meczu grał z kontuzją nadgarstka a nawierzchnia US Open jest szybka i każda piłka odbijana przez zawodnika powoduje duży nacisk a nadgarstek. Nie życzę źle Djokovicowi ale jego problemy zdrowotne mogą przyczynić się do utraty seta.

paweltyper
30-08-2016, 00:01
Czas zdarzenia: 2016-08-30 01:00
Zdarzenie: Brown D. H+2.5 seta - Raonic M.
Typ: 1
Kurs: 3.4

Bardzo mnie zaskoczył kurs na wygraną Browna w tym meczu a szczególnie na ugranie jednego seta. Brown to zawodnik specyficzny na szybkich nawierzchniach typu trawa czy nawierzchni twarda jest to groźny zawodnik nawet dla zawodników z czołówki. jego silny serwis zarówno pierwszy jak i drugi jest trudny do odebrania dla przeciwników. Returnowanie drugich serwisów jest trudne dla jego przeciwników ze względu na szybkie podejście do siatki po serwisie. Brown w każdym meczu swoją grą wywiera silną presję. Niestety ma też wady zdarzają mu się częste podwójne błędy. Raonic to serwisman który nie porusza się aż tak tragicznie po korcie jak inni gracze o jego wzroście ale również nie zachwyca. Według mnie Raonic nie ma predyspozycji aby gładko ograć Browna. Sporo też zależy od psychiki Niemca ale kurs jest warty grania.

paweltyper
30-08-2016, 00:03
Czas zdarzenia: 2016-08-30 00:30
Zdarzenie: Garcia-Lopez G. - Bautista-Agut R. liczba setów 3.5
Typ: over
Kurs: 1.8

W tym meczu może być wiele gemów, kursy już od dłuższego czasu spadają ale ja wolę zagrać over setowy. Mecz we wielu aspektach powinien być wyrównany.

Adziu
30-08-2016, 14:33
Alexander Zverev - Daniel Brands
Brands +6,5 gema
@2.00 bet365

Spotkanie dwóch Niemców z pewnością będzie bardziej zacięte niż wskazywałyby na to kursy. Sasza doszedł w Waszyngtonie do 1/2 gdzie łatwo odprawił go Monflis, w Toronto i Cincinati szybko kończył przygodę po porazkach z Lu i Sugitą- być może nie grał na 100% swoich możliwości w tych meczach, a że je posiada udowodnił nie jednokrotnie.

Brands natomiast mający już 29 lat nigdy nie był wybitnym tenisistą jego najwyższy ranking to 51 miejsce w 2013 roku. Obecnie klasyfikowany na miejscu 151. Tak na prawdę Niemiec powinien być już w samolocie w drodze powrotnej gdyż przegrał w finale kwalifikacji z Andreozzim ale dzięki dzikiej karcie zagra w turnieju głównym.

Jeśli chodzi o H2H to ono wygląda na tyle ciekawie, że jest 2-0 dla Brandsa. Grali ze sobą w 2014 w Wiedniu i 2015 na cegle w Brunszwiku i górą był Daniel 2-1 i 2-1. Jeśli Brands nie zagra tylko dla wpisowego za pierwszą rundę to może być mecz ciekawy.

Adziu
30-08-2016, 14:55
Steve Johnson - Jewgienij Donskoj
+7,5 gema Donskoj
@1.61 eFortuna

Do ako idealny bet. Oddsmakerzy ewidentnie wystawiając linie wzorowali się na meczu z Rio gdzie było 6-1 6-1 dla Steve. Tutaj mamy inny kontynent inny turniej i inne pieniądze. Z całą pewnością stwierdzam, że Donskoj pokryje +7.5 gema. Prawdą jest, żę Steve jest w kozackiej dyspozycji, w Rio przegrał z Murrayem dopiero po TB w 3 secie w innych turniejach też robił dobre wyniki. Silny serwis, dobry w wymianach jest Johnson, ale Donskoj też potrafi trzymać serwis. Myślę, że jednego TB w tym spotkaniu obejrzymy.

tennis365
31-08-2016, 15:10
Sock + Tsonga + Raonic + Cilic + Cibulkova + Kerber ako 2.03 10/10j Pinek

Sock
Teoretycznie to najbardziej ryzykowany typ na tym kuponie. Za Jankesem przemawia fakt, że gra we własnym kraju, na turnieju który lubi i zna doskonale. Do tego ma bardzo korzystny bilans z leworęcznymi 30-12! Zverev przebrnął kwalifikację, następnie pokonał Herberta.. Dla niego i tak to będzie udany występ, a moim zdaniem Sock to już za wysokie progi.

Tsonga
Dla Tsongi porażka na początku turnieju oznaczać może wypad z TOP 10, dlatego liczę na jego mobilizację. W zeszłym roku był w ćwierćfinale, także teraz nie może pozwolić sobie na porażkę w 2 rundzie. Duckworth to gracz z poziomu challenger. Gościł w TOP 100, ale obecnie jest dużo niżej.

Raonic
Kanadyjczyk w tym sezonie jest mega solidny. Nie zdarza mu się przegrywać z byle kim. Harrison ostatnio złapał niezłą formę, ale z tej klasy graczem jakim jest obecnie Raonic to może liczyć na wygranie seta, ale nie meczu.

Cilic
Cilic nie dość, że w ostatnich latach świetnie grał w US Open (2014 wygrał turniej, 2015 był w półfinale) to jeszcze w ostatnich turniejach pokazał, że jest w bardzo wysokiej formie. Świadczy o tym zwycięstwo w prestiżowym turnieju Cincinnati, gdzie w finale pokonał samego Murray’a. Stakhovsky to groźny i ciekawy gracz, ale w obecnej dyspozycji nie ma szans z Chorwatem.

Cibulkova
Słowaczkę obserwowałem w 1 rundzie, gdzie pokonała Magdę Linette. Widać, że Dominika po zamieszaniu związanym ze swoim ślubem jest już gotowa na kolejne dobre wyniki. Rodina ma słaby sezon, ogólnie ujemny bilans 22/30. Jakoś ciężko wyobrazić mi sobie, żeby ograła „Domi”.

Kerber
Osiągnięć Kerber z tego sezonu nie będę wymieniał, bo lista byłaby naprawdę długa. Świetna forma, dobrze poukładane w głowie i super przygotowanie fizyczne to trzy argumenty, którymi może pochwalić się Niemka. Jej dzisiejsza rywalką będzie doświadczona Lucić, która gra tenis bardzo ofensywny, popełnia przy tym bardzo dużo punktów. Z solidną Kerber, która potrafi dokonywać cudów w defensywie nie ma najmniejszych szans.

Adziu
01-09-2016, 11:10
Pablo Carreno Busta - Janko Tipsarević
+4,5 gema Tipsarević
@1,90 Bet365

Sam awans do drugiej rundy dla Janko to nie mała niespodzianka, dość powiedzieć, że w tym sezonie Serb wygrał tylko jeden mecz na poziomie ATP. W przeszłości był to gracz topowy jednak choroba zrobiła swoje. Teraz zdaje się wrócił do niezłej formy. W pierwszej rundzie pokonał Sama Querreya. Dobrze działał serwis u Janka, umiejętnie rozrzucał wielkiego Sama po kątach. Trzeba też przyznać, że Querrey nie był w 100% dyspozycji- takie odniosłem wrażenie śledząc ten pojedynek.

Hiszpan Carreno Busta znajduje się w wyśmienitej dyspozycji, wygrany turniej w Winston Salem (ogrywał Bautiste w finale, wcześniej Millmana, Kuzniecowa i Cuevasa) z pewnością znajduję się w swojej najlepszej formie, a ten zawodnik może być jeszcze lepszy. Kurs na zwycięstwo Hiszpana to 1,36 w bet365, ja proponowałbym trochę pokombinować i zagrać +4,5 na Janko.

Dawid147
10-09-2016, 22:11
Djokovic -1,5 seta - Wawrinka
typ: Wawrinka 2,20 unibet

Ich 4 ostatnie pojedynki na turniejach Wielkiego Szlema kończyły się pokryciem handicapu na jaki stawiam. Mecze między nimi są zawsze bardzo zacięte i mordercze, a kurs niewątpliwie zachęca do zagrania podanego typu.