PDA

Zobacz pełną wersję : Dafabet

sabat24
25-08-2016, 12:23
Dafabet otworzył dziś dedykowaną stronę dla Polski i chyba Europy. Przysłali mi e-mail, że moje konto nie zostało przeniesione do nowej części serwisu, gdyż w tej obecnej mam więcej możliwości. Jeśli chcę, mam możliwość założenia sobie konta w tej dedykowanej wersji. Nie za bardzo mam czas się bliżej przyjrzeć temu, co zrobili, ale czy ktoś już sprawdzał czym się różnią te dwie wersje? Choćby potencjalnymi bonusami, dostępem do ich klubu, liczbą zdarzeń, itp.?

sabat24
25-08-2016, 12:47
Siła rzeczy odpowiem sam sobie. Jeśli ktoś miał "stare" konto, musi wchodzić przez link: http://sb.df-bet.org/pl inaczej nie uda się zalogować, gdyż można posiadać niezależnie dwa konta w tym serwisie. Oferta w większości jest identyczna, ale opcja "nowa" skupia się głównie na zakładach i mogą mieć nieznacznie więcej zdarzeń oraz własne bonusy. Można mieć dwa konta, ale rejestrować można się tylko na "nowej" wersji. Dotychczasowi klienci mogą tak naprawdę zebrać bonusy rejestracyjne. Stare konto zostanie zamknięte tylko wówczas, gdy zgłosimy chęć transferu środków.

maxxi216
25-08-2016, 14:53
Czyli nowi gracze właśnie stracili fajnego buka? :/ Bo w tym nowym wytworze widzę o wiele niższe kursy: kurs na o/u w starej wersji 2,05 vs 1,85, w nowej - 2,0 vs 1,80.

paweltyper
25-08-2016, 15:43
Kursy w tym nowym tworze mają większą marżę. Widocznie Polacy ogrywali ich regularnie więc musieli stworzyć specjalną wersję dafa bet dla klientów z naszego kraju :)

sabat24
25-08-2016, 16:12
Sami to przyznali w e-mailu, twierdząc, iż ich dotychczasowa oferta jest dużo bardziej korzystna. Może jakiś interesujący klon spośród: Fun122, Fun88, Mansion88? Zastanawiam się, czy nie założyć tam kont, zanim zmienią i u siebie. Nie interesowałem się do tej pory powiązaniami między nimi i Dafabet.