PDA

Zobacz pełną wersję : IO 2018 - kwalifikacjeInbloom
30-08-2016, 08:40
Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang.

Od Czwartku do Niedzieli Polska reprezentacja (22 miejsce IIHF) będzie walczyć o jedno miejsce w Turnieju Olimpijskim w Korei.
Zadanie będzie arcytrudne gdyż 3 zespoły z którymi przyjdzie się nam zmierzyć są teoretycznie silniejsze od nas.
W Mińsku zmierzymy się z gospodarzami którzy aktualnie zajmują 9 miejsce w rankingu IIHF, Słoweńcami (14 miejsce) oraz z Duńczykami (15 miejsce)


Czekamy na wasze typy oraz przemyślenia :)

TOMCIOOMEN
01-09-2016, 00:40
14:00 Niemcy - Japan over 4,5 1.45 5-0
Expekt

Kursy już spadają na overy było 1.50 ,a teraz 1,45 ,Niemcy spokojnie powinni ich pyknąć moim zdaniem są lepsza drużyną dla odważnych proponuję

Niemcy - Japan over 6,5 1.90 5-0

też spadło bo było 2 kurs

Głupki 5-0 po 2 tercjach a w 3 nic szkoda gadać co zrobili :(

BartBetTypy
01-09-2016, 11:05
Kupon 1
Słowenia-Polska TYP over 4.50 1.48 Stawka 10 Unibet
Kupon 2
Słowenia-Polska TYP 1 1.35 Stawka 10 Unibet
Kupon 3
Słowenia-Polska TYP 1 -1.5(ah) 1.65 Stawka 5 Unibet
Kupon 4
Słowenia-Polska TYP 1 -2.00(ah) 1.96 Stawka 3 Unibet

Już dzisiaj na lodowisku w Mińsku rozpocznie się decydująca batalia o awans do Igrzysk Olimpijskich tym razem z udziałem reprezentacji Polski co już możemy uznać za spory sukces!! Słowenia była naszym rywalem podczas ostatnich Mś 1 dywizji w Katowicach gdzie wspólnie z reprezentacją Włoch zapewniła sobie awans do mistrzostw elity w przyszłym roku!! Co ciekawe w bezpośrednim meczu to jednak nasza reprezentacja okazała się lepsza pokonując Słowenię 4-1 co było sporą niespodzianką i raczej nie powtórzy się drugi raz z rzędu tym bardziej że od 2002 r rozegraliśmy ze sobą 5 meczy 4 wcześniejsze kończyły się zwycięstwami Słowenii i tylko podczas ostatnich mistrzostw udało nam się ich pokonać!!
O szanse Polaków będzie tym bardziej trudno że skład Słowenii będzie o wiele mocniejszy niż podczas mistrzostw w Katowicach w zespole Słowenii zobaczymy największą gwiazdę reprezentacji zawodnika Los Angeles Kings Anze Kopitara!!! Oprócz Kopitara jest długa lista zawodników która nie wystąpiła podczas ostatnich mistrzostw i muszę przyznać że naprawdę robi wrażenie!!
Między innymi Jan Mursak skrzydłowy CSKA Moskwa , Luka Gracnar młody 22 letni podstawowy bramkarz Salzburg z którym świętował mistrzostwo EBEL , Mitja Robar doświadczony obrońca ostatnie dwa sezony występował w czeskiej ekstraklasie obecnie liga EBEL i zespół Klagenfurtu ! Zespół w porównaniu z ostatnim spotkaniem w Katowicach zasiliło 7 zawodników a każdy z nich o potencjale na pewno większym od zawodników grających na mistrzostwach w kwietniu!!
W naszej reprezentacji 4 zmiany w porównaniu z ostatnimi mistrzostwami ,,Kontuzjowanego Macieja Kruczka zastąpił Mateusz Rompkowski. Bartosz Ciura zagra w miejsce Michała Kotlorza, Michael Cichy został powołany na miejsce Adama Bagińskiego, a Kamil Kalinowski ma zastąpić kontuzjowanego Radosława Galanta".
W meczach towarzyskich nasza reprezentacja w sumie grając bez zawodników Cracovii nie zachwyciła porażka z Litvinovem 1-3 oraz co uważam za hit porażka z 2 ligową Poruba 5-3 raczej nie mogą napawać optymizmem według mnie to naprawdę mocny typ i wchodzę w niego grubo Powodzenia!!