PDA

Zobacz pełną wersję : Puchary Krajowewaldek93
31-08-2016, 20:06
Stwarzam tutaj dział, żeby nie myliło z rozgrywkami ligowymi :)

waldek93
31-08-2016, 20:08
Czas zdarzenia: 2016-08-31 20:15
Rozzgrywki : Superpuchar Niemiec
Dyscyplina: Piłka ręczna
Zdarzenie: Rhein-Neckar - Magdeburg (AH -2.5)
Typ: 1
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1.80
Stawka: 2
Wynik : 27-24

Komentarz : Palicka i świeżo sprowadzony Appelgren wybronili Lwom mecz. Oczekiwałem nieco lepszego meczu ale na plus :)

Rhein Necker Lowen w tym sezonie będzie broniło mistrzostwa Niemiec. Trzeba przyznać, że przygotowało się do tego dość dobrze gdyż prezesi na rynku transferowym nie próżnowali. Do zespołu dołączyli m.in. Appelgren, Abt, Sigurdsson oraz Manaskov. Dodatkowo jak na razie wszystko wskazuję na to, że Lwy zdominują rozgrywki Bundesligi. Dziewięć zwycięstw w dziesięciu ostatnich meczach robi wrażenie. Szczególnie, że Rhein Necker nie grali ostatnio z bylekim bo z m.in. Hannoverem, Lubbecke czy Weltzarem.

Ciężko ocenić w tym sezonie siły Magdeburga. Co prawda człon zespołu z Damgaaardem, Musą, Weberem i Zelenoviciem pozostał ale kilku mniej ważnych gracz opuściło drużynę. Odszedł m.in. Rojewski, Gębala, Bagerstedm oraz Bezjak. Dołączył natomiast Petterson, Christiansen i O’Sullivan. Szczególnie interesującym szczypiornistą jest ostatni z wymienionych. Norweg był gwiazdą swojej reprezentacji podczas tegorocznych Mistrz Europy. O jego sile przekonaliśmy się na własnej skórze, gdyż na tamtym turnieju O’Suvillian rzucił Polakom aż 8 bramek.

Będzie to pierwsze spotkanie sezonu więc nie ma co szaleć. W tym meczu prawdopodobnie jednak nie zagra w zespole Lenke i Green (Magdeburg). Dodatkowo patrząc na historię widzimy, że od trzech lat Magdeburgowi nie udało się pokonać Lwów ani razu. Liczę na mocne wejście w sezon Rhein Necker i pewną wygraną.