PDA

Zobacz pełną wersję : Anousm - Komentarzekrom
30-08-2016, 14:00
Ustawki z kursem poniżej 2,0. Dobrze się czujesz ?

Adziu
30-08-2016, 14:20
Niech sobie nazywa to jak chce :D

anousm
04-09-2016, 20:29
krom, Adziu , śmiać mi się z was chce hahaha myślicie , że fixy to ht/ft śmieszni jesteście...

GraczGracz43
04-09-2016, 22:44
Nie chce sie bardzo tu wcinać ale zadam ci takie pytanie podchwytliwe jakby ktoś w Azji stawiał grubo tego twojego fix a i co z tego ma/? wielkie nic Jeśli po takim kursie ktoś miałby ryzykować kilka tys dolarów euro funtów jenów to musiałby być szaleńcem.Bez urazy ale zastanów się sam .:)

anousm
05-09-2016, 01:33
GraczGracz43 nie będę tego komentowal hehe haha

GraczGracz43
05-09-2016, 10:07
Anousm - ty masz fixa w głowie hehe haha bez odbioru.

TOMCIOOMEN
05-09-2016, 13:50
Spokojnie to nie jest temat do kłótni tylko do typków
Czekam na więcej typków i nie załamuj się jak nie wszedł 1 typ mi tez nie wchodzi i jakoś jadę dalej
Pozdrawiam :)

anousm
05-09-2016, 23:08
Ja się niczym nie załamuje ja w tym siedzę już jakieś 10 lat takie chłopaczki jak oni to mi do pięt nie dorastają i prosiłbym moderatora o usunięcie ich postów bo mi zaśmiecili tylko temat ich żałosnymi wypowiedziami "w dupie byli, gówno widzieli" . Fixów nie ma codziennie ;p i widać , że amatorzy bo myślą, że fixy to kursy 30 haha dałbym im wykład kiedyś ale za takie chamstwo nigdy amatorzy... Grają taśmy za 2 zł to ich podsumowanie ich budżet kilku nie jest nawet 1/100 mojego pewnie hahhaha

Inbloom
05-09-2016, 23:47
Proszę tu umieszczać wszelkie komentarze dot. tematu użytkownika Anousm (http://www.surebety.pl/forum/showthread.php?670-USTAWKI-FIXY-by-Anousm)

TOMCIOOMEN
05-09-2016, 23:57
Ja się niczym nie załamuje ja w tym siedzę już jakieś 10 lat takie chłopaczki jak oni to mi do pięt nie dorastają i prosiłbym moderatora o usunięcie ich postów bo mi zaśmiecili tylko temat ich żałosnymi wypowiedziami "w dupie byli, gówno widzieli" . Fixów nie ma codziennie ;p i widać , że amatorzy bo myślą, że fixy to kursy 30 haha dałbym im wykład kiedyś ale za takie chamstwo nigdy amatorzy... Grają taśmy za 2 zł to ich podsumowanie ich budżet kilku nie jest nawet 1/100 mojego pewnie hahhaha

Popieram masz racje co do tych kursów myślą że kursy to ponad 10 w zwyż są ja gram niskie i nie narzekam ,pomalutku sobie ugrywam ,nieraz coś znajde to zapodam na czacie jak anglia over 2,5 :) Dziękuję i pozdrawiam i wysokich wygranych życzę :cool:

gostek365
06-09-2016, 04:02
A czy użytkownik Anousm nie był czasami użytkownikiem serwisu d typy??? Pytam bo po nicku nie kojarze ale jeśli chodzi o ustawki fixy to byla najlepsza strona niestety obecnie nie funkcjonuje. Fixy widzę ładnie wchodzą, i na dodatek kursy jeszcze nie zabite , pamiętam na d typy na czacie jak zabijalismy kursy live to potrafiły spaść z 2.80 na 1,20 i oczywiście typ trafiony no i oglądanie meczu w doliczonym czasie gry jak był ustawiony mecz i siedzą dyktował karnego bez powodu albo bramkarz podawał piłkę do napastnika przeciwnej drużyny po ładnych kursach można było grać na live i ci biedni ludzie na trybunach oglądający ta szopkę no i to moje zwątpienie w jakiś fix że już 90 minuta a moja drużyna przegrywa , oczywiście wygrali i piękne kursy wchodziły i over na podbicie do tego , ech co to były za czasy, szkoda że d typy już nie ma.

GraczGracz43
06-09-2016, 09:47
Do Anousm skoro wg cb taki fix , to dlaczego podpierasz typ podwójna szansą ? A to że wpisałeś że ktoś ci do pięt nie dorasta czyli jak to nazwałeś "gówno widzieli" to teraz proszę o wykazanie sie tu . Proszę obraziłeś tu conajmniej ze 3 osoby a zatem wrzuć skuteczność (screen) tych twoich fix ów . Czekam na komentarz i odpowiedz w tej sprawie inaczej ja sie do tej grupy nie zaliczam tzn tych "gówniarzy" i proszę wyhamować .

anousm
06-09-2016, 11:21
Gostek niestety nie byłem użytkownikiem tego serwisu bardziej na zagranicznych forach mnie mógłbyś spotkać niż na polskich to jest pierwsze polskie na, którym jestem.

GraczGracz nie chce mi się dyskutować z Toba dla mnie to strata czasu niestety to jest polska i tu za coś dobrego od siebie typy spotykamy się z taką wdzięcznością... chyba zrezygnuje z czego kolwiek podawania na forum jeśli jest taka wdzięczność co do mnie łaski mi nikt nie robi okazałem swoją dobroć ale to co widzę to mnie trochę szokuje ...

GraczGracz43
06-09-2016, 12:22
anosusm dla mnie też jest sprawą oczywistą , nie masz kolego żadnych argumentów w temacie i tyle.Pewno jakbyś miał inaczej byś napisał. A masz syndrom lepszego(że niby obracasz stawkami jak to ująłeś kosmiczymi;)) Pozdrawiam ,oby więc izba celna i urzad skarbowy nie był twoim zmartwieniem w przyszłości . Bywaj

admin
07-09-2016, 13:42
anousm:

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że dołączyłeś do najbardziej merytoryczne forum o zakładach w Polsce, jakim są SureBety.pl.

Robisz kawał dobrej roboty! Masz fenomenalną skuteczność! Ja to doceniam!

Nie przejmuj się tą NIEkonstruktywną krytyką. Nie wszyscy mają wiedzę, by od razu zauważyć jak wiele dobrego dla nich robisz. Cierpliwości, a twoje czyny pokażą, że miałeś rację.

Uczulę moderatorów, by zadbali o porządek w tym temacie, a sam ustawię sobie subskrypcję na twoje tematy ;)

TOMCIOOMEN:

Dziękuję, że trzymałeś rękę na pulsie i wziąłeś w obronę anousma.
Niestety moja doba jest ograniczona, 1 moderator ma wakacje i późno dostałem info o problemie.

Pozostali:

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni.
Zanim zaczniecie na kogoś najeżdżać, spójrzcie na siebie. Łatwo się kogoś krytykuje. A Wy co robicie dla społeczności SureBety.pl? Gość daje Wam wysokiej jakości typy ZA DARMO, za które musielibyście normalnie zapłacić ciężkie pieniądze, a Wy co?

Widać, że nie macie pojęcia o fixach, więc Wam trochę wyjaśnię.

Dawno dawno temu, gdy jeszcze żyły dinozaury i nie było porównywarek kursów, mecze ustawiało się po wysokich kursach, bo wtedy można było najwięcej zarobić.
Czasy się zmieniły. Teraz lepiej jest ustawić mecz po niskim kursie, aby wałek nie został zauważony.

Przemyślcie to i liczę na poprawę zachowania ;)
Dajcie komuś szansę zanim go skrytykujecie (nie ważne czy słusznie czy nie).

Chcemy tu zbudować miłą atmosferę i każdy kto będzie nam to utrudniał będzie odsyłany na forum.bukmacherskie.com.

GraczGracz43
12-09-2016, 00:39
Za darmo? Czyżby ,ponoć koledze za pieniadze chciał sprzedać ?:) Moze cie mnie zbanować ale ten pan "anousm" nie oferuje nic za darmo.Więcej uczciwości .pozdrawiam

Freshi007
10-02-2017, 19:37
Szkoda, ze anousm już nie ma... Widzę, że próbował ale wtedy za mało ludzi było żeby to zauważyć i docenić. Jak kolego kiedyś tu zajrzysz to zarejestruj się i wejdź na czata tutaj coraz więcej sensownych osób bywa i swojego czasu oraz chęci nie stracisz. Spróbuj się sam przekonać, choćby anonimowo.

Pozdrawiam!