PDA

Zobacz pełną wersję : Surebetyadikk123
08-09-2016, 20:14
Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym spróbować swoich sił w Surebetach.
Mam pytanie odnośnie do limitów o których krążą różne opowieści...
Czy da się je kompletnie wyeliminować?
Konta założyłem już w 4 bukmacherach ( w tym właśnie w Marathonbet, który szybko limituje)
Na stronie głównej przeczytałem, że zakłady powinno się stawiać do 200- 250 zł. Czy później będzie można tą stawkę podwyższyć ( np. w 188Bet, Pinnacle) ?

Czy ktoś z was zarabia już takim sposobem długoterminowo i nie napotkał się na limity?
Pozdrawiam

Inbloom
09-09-2016, 12:49
Witamy serdecznie na naszym forum :)

W temacie Surebetów niewiele mogę pomóc gdyż sam w ten sposób nigdy nie zarabiałem ale pewne zagadnienia są mi znane.

Jeśli chodzi o limity (http://www.surebety.pl/artykul/jak-uniknac-limitu-na-koncie) to na pewno trzeba uważać ale umiejętnie dobierając bukmacherów (http://www.surebety.pl/artykul/najlepsi-bukmacherzy-ranking) można to ryzyko nieco zminimalizować.

Co więcej, zamiast ryzyka podnoszenia stawek, dla większego profitu - Surebety - można wykorzystać także do obrotu bonusem (http://www.surebety.pl/artykul/najlepsze-bonusy-bukmacherskie).

No i ostatnia rada. Do stosowania Surebetów polecam także rejestrację na giełdzie Betfair (http://www.surebety.pl/artykul/betfair) - limitów nie ma ale za to czasem ogranicza nas płynność rynków (zależnie od popularności wydarzeń).

Ponadto czym mogę służyć to lektura naszych artykułów : Pytania (http://www.surebety.pl/artykul/surebet-pytania), Taktyka (http://www.surebety.pl/artykul/surebet-taktyka), Praktyka (http://www.surebety.pl/artykul/surebet-praktyka)

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu Ci pomogłem. Jeśli będziesz miał dalsze pytania lub jakieś niejasności to pisz śmiało, postaramy się pomóc.