PDA

Zobacz pełną wersję : Polski support Skrill?

olek2202
04-10-2016, 14:39
Czy istnieje polski support Skrill'a? Niby w dziale kontaktu z obsługa klienta podany jest polski numer, lecz i tak zawsze odbiera ktoś z kim rozmawiać można tylko po angielsku. To samo jest z kontaktem mailowym. Mam poważny problem dotyczący nieudanego depozytu i od miesiąca nie potrafią rozwiązać sprawy, która "nadal jest w toku".

paweltyper
04-10-2016, 14:58
Czy istnieje polski support Skrill'a? Niby w dziale kontaktu z obsługa klienta podany jest polski numer, lecz i tak zawsze odbiera ktoś z kim rozmawiać można tylko po angielsku. To samo jest z kontaktem mailowym. Mam poważny problem dotyczący nieudanego depozytu i od miesiąca nie potrafią rozwiązać sprawy, która "nadal jest w toku".
Niestety support skrill jak nie masz statusu vip to bardzo długo trzeba czekać na odpowiedź. Ja kiedyś czekałem ponad 1.5 miesiąca sprawa w toku i przyszedł email po polsku, sprawę rozwiązali. Też miałem problem z płatnościami. Poczekaj jeszcze 2 tygodnie może uda im się problem rozwiązać.

GraczGracz43
04-10-2016, 14:58
Istnieje . Bynajmniej jak ja zgłaszałem problem odebrała kobieta mówiąca po polsku ,fakt nie była napewno Polką bo akcent był typowo rosyjski ale bardzo sympatyczna i pomogła mi rozwiązać problem ,dzwoń i sie nie zastanawiaj .Mozesz ew powiedzieć "please polish support":D

paweltyper
04-10-2016, 15:01
Istnieje . Bynajmniej jak ja zgłaszałem problem odebrała kobieta mówiąca po polsku ,fakt nie była napewno Polką bo akcent był typowo rosyjski ale bardzo sympatyczna i pomogła mi rozwiązać problem ,dzwoń i sie nie zastanawiaj .Mozesz ew powiedzieć "please polish support":D

Skrill przejął jakiś czas temu firmę paysafecard i też sobie przypominam jak dzwoniłem do supportu paysafecard. Na infolinii kobieta z akcentem Rosyjskim po polsku mówiła. Skrill swój support polskojęzyczny ma zapewne gdzieś na Ukrainie albo w Rosji.

Kreatywnie
04-10-2016, 17:02
22 128 82 57

Wpisujesz na początku swoje ID klienta. Po chwili przekierowuje Cię do rozmowy z konsultantem.

olek2202
05-10-2016, 02:28
Dzięki wszystkim za pomoc, jutro ponownie się z nimi skontaktuję telefonicznie i rzeczywiście spróbuję poprosić o kogoś, kto mówi po polsku. Dam znać jak sprawa się potoczyła.

GraczGracz43
06-10-2016, 14:48
No i jak efekty ,dodzwoniłeś się tam na polskojęzyczny support? daj znać .