PDA

Zobacz pełną wersję : Konto bankowe poza Polską

paweltyper
21-10-2016, 13:02
Konto bankowe do celów bukmacherskich poza Polską. Jakie konta polecacie? Jak je założyć? Czy są konta walutowe w PLN? Najlepiej jakby w temacie wypowiedziały się osoby które mają już konta poza Polską ale do dyskusji zapraszam wszystkich.

GraczGracz43
21-10-2016, 15:26
Widze że już kolega mnie tu uprzedził :)Dokładnie prosimy o jakieś cenne informacje odnośnie zagranicznych kont bankowych do gry w zakłady bukmacherskie dla Polaków .Konto w innym kraju na walute w innym kraju :)

gostek365
21-10-2016, 15:37
Ją posiadam konto banku Lloyds z UK bo polskim bankom po prostu nie ufam, konto jest o tyle dobre że nie ponosze żadnych kosztów utrzymania ani za kartę zastanawiałem się więc z czego ten bank ma korzyści , nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć ale chodzi o płatności kartą czy jakoś tak z założeniem konta nie miałem problemu gdyż pracowałem w UK i byłem na miejscu ostatno nawet wyszła sprawa że banki będą wymieniać informacje o klientach wiele państw weźmie w tym udział ale nie UK i USA więc przekonany jestem że dobrze wybrałem i nikt nie dostanie informacji od tego banku ile jest kasy na koncie i dlaczego.

GraczGracz43
21-10-2016, 17:44
Czyli z konta w UK grasz rozumiem ? Masz pewno b365 z brytyjskim adresem i na funty?

gostek365
21-10-2016, 19:15
Wszystkie konta u buków mam na adres pl do zakładów używam skrilla, konto bankowe służy do odkładania kasy więc wplacam tam co jakiś czas że skrilla , czasami mam dodatkowe wydatki to używam wtedy karty z banku bo normalnie operuje karta skrill pomysł z kontem miałem dla tego żeby nie trzymać całej kasy na skrillu jakoś bezpieczniej się czuje niż jak bym miał wszystko na skrill a o bet365 to mogę zapomnieć za szybko limituja strata czasu i walka z wiatrakami. A o ustawę się nie martwię bo znam osoby z UK i z Italii które grają w nielegalnych firmach według ich ustawy i mają się dobrze.

paweltyper
31-08-2017, 22:05
Po blokadzie płatności ze strony skrill/neteller konto poza Polską wydaje się najciekawszą alternatywą. Czy zna ktoś jakąś dobrą ofertę banków z poza Polski dzięki którym będzie można wpłacać i wypłacać od bukmacherów?

pajdzik90
31-08-2017, 23:48
Hej
Również podpinam się pod pytanie.
Bukmacherów jest naprawdę dużo , więc nawet na semego siebie warto.

paweltyper
01-09-2017, 08:45
Czytałem w internecie że niektóre banki w niektórych krajach aby założyć konto żądają potwierdzenia że się w nich mieszka np rachunek za prąd.Niektóre banki wysyłają karty płatnicze tylko i wyłącznie na adresy w kraju w którym działają więc w takiej sytuacji trzeba mieć adres za granicą. Niby sprawa wydaje się łatwa pojechać za granicę i konto założyć ale gdzie i na jakich warunkach?

foxmulder
01-09-2017, 19:48
Przecież to nie jest tak, że sobie jedziesz na wakacje, wstępujesz do banku i otwierasz konto, jeśli nie jesteś obywatelem tego kraju. Poza tym wielu bukmacherów wypłaca tylko na konto bankowe z kraju, którego obywatelem jest gracz.
Macie przykłady:

"Otwarcie rachunku bankowego we Włoszech może w tym przypadku być problemem. Dopuszczalne jest bowiem założenie konta tylko w przypadku pobytu dłuższego niż 6 miesięcy. Natomiast dokumenty wymagane przez banki to:

karta pobytu,
paszport,
zaświadczenie o miejscu zamieszkania we Włoszech,
świadectwo urodzenia,
zaświadczenie o dochodach,
potwierdzenie o braku długów wydane przez bank w Polsce.
We Francji obostrzenia dla obcokrajowców są mniejsze. Można tam zawrzeć umowę rachunku bankowego jeżeli przebywamy tam dłuższej niż 3 miesiące. Dokumenty, jakich bank wymaga od konsumenta są już nieco inne. Należy posiadać:

ważny paszport,
kartę pobytu,
potwierdzenie o miejscu zamieszkania,
świadectwo urodzenia,
niekiedy zaświadczenie o dochodach."

"Irlandia jest bardzo popularna wśród polskiej emigracji. Dzięki temu, że jest nas tam tak wielu, niektóre banki oferują nawet obsługę w języku polskim. To z pewnością duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które nie znają angielskiego. Oto, co musimy mieć, by w Irlandii założyć konto:

paszport
drugi dokument tożsamości np. dowód osobisty
potwierdzenie o miejscu zamieszkania (list od pracodawcy, rachunek za prąd itp.)
dane pracodawcy
zaświadczenie o zarobkach"

Tu założycie:
https://www.sparkasse.de/unsere-loesungen/privatkunden/rund-ums-konto/online-banking.html
https://www.loyalbank.com/eng

paweltyper
02-09-2017, 23:39
Dokładnie foxmulder w każdym kraju banki mają inne wymagania. Zastanawia mnie to jak wygląda założenie konta na Malcie.

foxmulder
02-09-2017, 23:57
http://www.belair.com.mt/news/setting-up-a-bank-account-in-malta-as-a-non-maltese-national

AriGold
10-11-2017, 19:42
Wszystkie konta u buków mam na adres pl do zakładów używam skrilla, konto bankowe służy do odkładania kasy więc wplacam tam co jakiś czas że skrilla , czasami mam dodatkowe wydatki to używam wtedy karty z banku bo normalnie operuje karta skrill pomysł z kontem miałem dla tego żeby nie trzymać całej kasy na skrillu jakoś bezpieczniej się czuje niż jak bym miał wszystko na skrill a o bet365 to mogę zapomnieć za szybko limituja strata czasu i walka z wiatrakami. A o ustawę się nie martwię bo znam osoby z UK i z Italii które grają w nielegalnych firmach według ich ustawy i mają się dobrze.

Czy ja dobrze rozumiem, można, będąc w UK, założyć konta u bukmacherów na polski adres? I co z weryfikacją w takim przypadku? Może ktoś mnie oświeci będę zobowiązany :)

paweltyper
10-11-2017, 21:03
Czy ja dobrze rozumiem, można, będąc w UK, założyć konta u bukmacherów na polski adres? I co z weryfikacją w takim przypadku? Może ktoś mnie oświeci będę zobowiązany :)

Na polski adres nie zarejestrujesz. Musisz mieć adres z poza Polski.

gostek365
11-11-2017, 08:33

Oczywiście konta otwierałem będąc jeszcze w pl chodziło mi bardziej o sam fakt gry w pinnacle w UK gdzie pinek jest zablokowany w sumie teraz to już mało istotne bo w pl pinka też już nie ma.