Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51

Temat: BetWinner - Pytania, opinie, ogólne informacje

Maniak zakładów Awatar BetWinner
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0

BetWinner - Pytania, opinie, ogólne informacje

Witam! W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą, staram się pomóc graczom w komunikacji z firmą, więc zapraszam, odpowiem chętnie na pytania.

Pasjonat zakładów Awatar astalavista88
    Podziękował
    0
    Przydatne posty: 1
    Nie polecam.
    Wpłaciłem ugrałem sporą sumkę i postawiłem około 700 euro na tenisa.
    Mecz zakończył się kreczem i zgodnie z regulaminem powinien zostać rozliczony jako wygrany a oni rozliczyli jako porażka.
    Po kilku godzinach udowadniania, ze ja mam racje i braku głupich wymówek pana z support który sprawiał wrażenie, że nie interesuje go moje zdanie bo i tak zrobi jak chce wreszcie się rozłączył.
    Wchodzę na konto i zakład rozliczony jako zwrot.
    Zagrałem w nerwach kilka kuponów bo i tak nie wierzyłem, ze jak wygram to wypłacę i przegrałem wszystko.
    Usunąłem konto i przestrzegam wszystkich. Widać, ze nie tylko oprogramowanie ich łączy z 1xbet ale również podejście do graczy.

Podziękował
    0
    Sprawdziliśmy informację, którą użytkownik rozmieścił, zakład nie mógł zostać rozliczony, ponieważ czekaliśmy na wyniki ze źródeł oficjalnych. O tym użytkownik został powiadomiony oraz uprzejmie był proszony uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozliczenie zakładu, również użytkownik wiedział, że mecz zostanie rozliczony zwrotem według regulaminu, o żadnej wygranej w rozmowie nie chodziło. Użytkowniku to, się bardzo nie spodobało, żadnego niezadowolenia, z jakichkolwiek innych powodów nie było. Sumy, o których on mówi zniekształcone użytkownikiem.

Podziękował
    0
    Kolejny raz kłamiecie i się kompromitujecie.
    Wypowiadasz się na temat a nawet nie wiesz o jakie konto chodzi.
    Stek bzdur to możesz sobie człowieku wypisywać gdzieś indziej ale szczytem chamstw jest wciskanie takich bajek nie mając podstawowych informacji.

W takim razie opiszę to jeszcze raz ze szczegółami
    Postawiłem około 550 euro u tego zakłamanego bukmachera na tenisa w zakładzie pojedynczym co ciekawe postawiłem również to spotkanie w 1xbet w kuponie na którym były 3 spotkania.
    Sprawdziłem i regulamin macie taki sam bo żywcem od nich ściągaliście. Mało tego nawet w regulaminie pojawiały się błędy w postaci np. 1xbet zastrzega sobie .....
    Na support usilnie twierdzono, że zakład jest poprawnie rozliczony i nie będzie żadnej korekty.
    W tym samym czasie 1xbet rozliczył kupon jako wygrany. A to pech.
    Ponownie zgłosiłem się do support i znowu to samo jak powiedziałem, że 1xbet rozliczył kupon poprawnie a macie taki sam regulamin to człowiek z support zniknął i nie odpowiadał.
    Po jakimś czasie wchodzę na konto i dalej sobie robili jaja kupon zmieniono na zwrot i otrzymałem tylko 550 euro stawki.
    Kurs na to zdarzenie wynosił ponad 4.00 czyli powinienem otrzymać ponad 2000 euro
    Zwykli oszuści.
    Sprawdziliśmy informacje haha najlepszą obroną jest atak tak?
    Na jakiej podstawie sprawdziliście bo z tego co wiem i poszperałem to nie jestem jedyną taką osobą którą oszukaliście. A najlepsze jest pisanie o odczuciach gracza nie wiedząc kim jest

Gratuluje podejścia.

Fan zakładów Awatar Garden04
    Podziękował
    0
    Jest opcja cashoutu ? I jak ona wygląda o ile istnieje ?

Podziękował
    0
    Istnieje taka jak w www.1xbet.com czy www.Astekbet.eu ale zdecydowanie odradzam. Zresztą na innym forum jest już obszerny temat o tych oszustach. Lepiej pograj w na www.astekbet.eu a nie u tych dziwolągów.

Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez astalavista88 Zobacz post
    Istnieje taka jak w www.1xbet.com czy www.Astekbet.eu ale zdecydowanie odradzam. Zresztą na innym forum jest już obszerny temat o tych oszustach. Lepiej pograj w na www.astekbet.eu a nie u tych dziwolągów.
    Przepraszamy Pana, możliwe, że wyszło jakieś nieporozumienie, oraz proszę nie obrażać. Proszę podać numer ID oraz numer kuponu na priv. Przekażę Pana sprawę do centrali

Podziękował
    0
    Czekam na kontak, pozdrawiam

Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez Garden04 Zobacz post
    Jest opcja cashoutu ? I jak ona wygląda o ile istnieje ?
    Tak mamy,podaję link: https://betwinner.com/pl/information/rules/3

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    1
    Cytat Zamieszczone przez BetWinner Zobacz post
    Przepraszamy Pana, możliwe, że wyszło jakieś nieporozumienie, oraz proszę nie obrażać. Proszę podać numer ID oraz numer kuponu na priv. Przekażę Pana sprawę do centrali
    Po raz kolejny się człowieku nie popisałeś.
    Najpierw zrzucasz winę na gracza chociaż nie masz pojęcia o kim piszesz
    teraz prosisz o ID jak jasno jest napisane, że konto zostało zablokowane lub usunięte
    Co do 1xbet to również zdecydowanie odradzam z tego całego syfu najlepiej wypada www.astekbet.eu

Podziękował
    0
    Z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować czasami na forum.
    Widzę, ze dalej wprowadzacie swoją kłamliwą politykę tym razem na www.fbpol.com gdzie najpierw oskarżyliście mnie o kłamstwa (podawanie nieprawdziwych informacji) a po 5 minutach edytowaliście post z chęcią pomocy.
    Przez dwa tygodnie użerałem się z wami i mieliście to gdzieś!!!
    Teraz jak narobiłem hałasu na kilku forach to naglę okazuje się "Prawdopodobnie był to błąd systemu" hahaha dobre.
    Dziękuje forum www.surebety.pl oraz www.fbpol.com za nieusuwanie tematów. Pozostałe kilka for na których napisałem informacje szybko usunęły moje posty lub zablokowały mi konta.
    Teraz wiem komu zależy na graczach czy użytkownikach a komu tylko na kasie od bukmacherów za reklamowanie.

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    1
    Wciąż bez zmian

Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez astalavista88 Zobacz post
    Z jakiegoś powodu nie mogę się zalogować czasami na forum.
    Widzę, ze dalej wprowadzacie swoją kłamliwą politykę tym razem na www.fbpol.com gdzie najpierw oskarżyliście mnie o kłamstwa (podawanie nieprawdziwych informacji) a po 5 minutach edytowaliście post z chęcią pomocy.
    Przez dwa tygodnie użerałem się z wami i mieliście to gdzieś!!!
    Teraz jak narobiłem hałasu na kilku forach to naglę okazuje się "Prawdopodobnie był to błąd systemu" hahaha dobre.
    Dziękuje forum www.surebety.pl oraz www.fbpol.com za nieusuwanie tematów. Pozostałe kilka for na których napisałem informacje szybko usunęły moje posty lub zablokowały mi konta.
    Teraz wiem komu zależy na graczach czy użytkownikach a komu tylko na kasie od bukmacherów za reklamowanie.
    Proszę Pana, mieszkamy w 21 wieku, ale również możemy popełniać błędy, nie jesteśmy maszynami, więc dlatego chcieliśmy przeanalizować tę całą sprawę. Jeżeli Pan jest zainteresowany, to prosiłbym odezwać się na priv

Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez 1xbetcompl Zobacz post
    Wciąż bez zmian
    W jaki sposób mogą postępować zmiany ? Jeżeli użytkownik zdecydowanie nie chce współpracować.

Król pewniaków Awatar kwoy
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 13
    W jaki sposób mogą postępować zmiany ? Jeżeli użytkownik zdecydowanie nie chce współpracować.
    Wypowiedzi przedstawiciela tego bukmachera brzmią, jakby pisał je Rosjanin podpierający się translatorem.

A bukmacher to oczywiście klon 1XBet - nie polecam (chyba że ktoś chce korespondować z Moskwą.).
    Sprzedaję konta b365. Bangladesz, KYC - pełna weryfikacja, Skrill bez limitów, waluta: EUR / USD. Wsparcie z mojej strony. Cena: 400 PLN

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    1

Z tego co widać to wy nie chcieliście współpracować do momentu w którym facet nie zaczął rozpisywać się na forach.
    Mało tego najpierw zganiacie winę na człowieka
    potem szybko sie z tego wycofujecie
    jak napisał że inny bukmacher co ciekawe też zakłamany rozliczył zgodnie z regulaminem to piszecieże nastąpił błąd systemu
    Teraz piszecie że facet nie chce współpracować a napisał, że konto zostało zamknięte a pieniądze przegrane

To troszeczkę jakby lekarz nie przyjął chorego a po jego zgonie stwierdził że poda mu leki

Podziękował
    0
    Wczoraj widziałem podobne problem na jednym z for które banują ludzi psioczących na bukmacherów da....com
    Skoro nawet tam jest info i nie usunęli to znaczy, ze jest coś na rzeczy
    Na jednym z for dwa dni temu napisali, że są zainteresowani rozwiązaniem problemów i mieli sie kontaktować z adminem o odblokowanie konta ale do tej pory cisza.
    Czekam tam na kontakt. Z trąd na razie uciekam jak coś się wyjaśni lub przynajmniej spróbują to dam znać.
    Ostatnio edytowane przez astalavista88 ; 14-06-2018 o 21:07

Podziękował
    0
    BetWinner oferuje nową promocję:

Graj w aplikacji mobilnej Betwinner. Za każdy przegrany zakład otrzymasz kod promocyjny na darmowy zakład za pośrednictwem e-mail.

1.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

2.Na jedno konto gracza w Betwinner przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika aplikacji mobilnej. Betwinner ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między tymi kontami.

3.Aby otrzymać kod promocyjny zakłady muszą przegrać oraz wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od Betwinner.

4.Kod promocyjny można wykorzystać na zakład kombi, minimalny kurs każdego wydarzenia wynosi 1,5

5.Promocja trwa do 30.06.2018 (włącznie).

6.Betwinner zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny. Betwinner zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Betwinner stwierdzi, że doszło do nadużycia.

7.W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Betwinner, licencjonowani sprzedawcy Betwinner, agenci i inne podmioty powiązane z Betwinner, najbliżsi członkowie rodzin pracowników Betwinner oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

8.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Betwinner. Betwinner rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

9.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Betwinner zostaną uznane za ostateczne.

10.Zakład do 15 PLN otrzymasz kod promocyjny na 1 PLN

11.Zakład 15-30 PLN otrzymasz kod promocyjny na 5 PLN

12.Zakład 30-70 PLN otrzymasz kod promocyjny na 10 PLN

13.Zakład 70-140 PLN otrzymasz kod promocyjny na 20 PLN

14.Zakład od 140 PLN otrzymasz kod promocyjny na 40 PLN

15.Kod promocyjny do darmowego zakładu zostanie przyznany tylko tym użytkownikom, którzy zarejestrowali się na tej stronie i potwierdzili swój adres e-mail.

16.Kod promocyjny jest wysyłany tylko wtedy, gdy zakład został złożony na wydarzenie sportowe o współczynniku nie większym niż 5 i przegranym.

17.Promocja jest ważna tylko dla Polski i waluty gracza PLN.

18.Kod promocyjny jest wysyłany tylko wtedy, gdy zakład został złożony z aplikacji mobilnej i został utracony.

Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez kwoy Zobacz post
    Wypowiedzi przedstawiciela tego bukmachera brzmią, jakby pisał je Rosjanin podpierający się translatorem.

A bukmacher to oczywiście klon 1XBet - nie polecam (chyba że ktoś chce korespondować z Moskwą.).
    To są dwie różne firmy, BetWinner korzysta z tej samej platformy co 1xbet.

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    1
    To są dwie różne firmy, BetWinner korzysta z tej samej platformy co 1xbet.
    Nie zmienia to faktu, ze licencja jest mało wiarygodna tak samo jak w 1xbet
    I do tego macie wspólny mianownik bo jesteście oszustami.
    Widziałem na forum DB jak gość opisał sytuacje a po kilku minutach nie było jego postów na forum bo zostały usunięte jego też już chyba nie ma.
    Chciałem się dowiedzieć coś od niego al dostał bana po kilku minutach chociaż na forum był od wielu miesięcy.

Użytkownicy, którzy czytali ten Temat: 16

Uprawnienia postowania