Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Skargi i zażalenia

Administrator Awatar admin
    Podziękował
    18
    Przydatne posty: 1

Angry Skargi i zażalenia

W tym temacie proszę pisać skargi i zażalenia na działanie serwisu, Admina czy moderatorów.

Seryjny AKOwiec Awatar Janas132
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 2
    Chciałbym podzielić się moim zażaleniem, mianowicie jestem profesjonalnym typerem i ten tytuł "seryjny AKOwiec" wygląda nie poważnie przy moim nicku Postawiłem w życiu ponad 3 tysiące zakładów i ani jeden nie był zakładem ako, jeśli jest taka możliwość proszę o zmianę tytułu.
    Pozdrawiam Janas132
    19 lat/Bonus Hunter/NBA/

Król pewniaków
    Podziękował
    2
    Przydatnych postów: 23
    Napiszesz jeszcze kilka postów to dostaniesz rangę "Król pewniaków".
    Na końcu chyba jest "Rekin livebetu" (TOMCIOOMEN ma taką rangę), ale trochę postów trzeba napisać.

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    37
    Przydatnych postów: 6
    No proszę, pojawiło się pierwsze zażalenie Zgadzam się, że czasem nazwy nie są adekwatne do stylu lub rzeczywistego poziomu umiejętności użytkownika, raczej mają wymiar symboliczny. Nazewnictwo dotyczy tylko forum SureBety.pl, więc nie należy tego jakoś generalizować

Ale jako moderator zobowiązuję się to zgłosić i z administracją omówimy ten temat. Przy okazji wpadłem na pewien pomysł dotyczący rang, więc Twoja uwaga mnie do czegoś zainspirowała.
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Podziękował
    18
    Trafne spostrzeżenie Janas132, dlatego najlepiej być moderatorem lub administratorem
    Mam nadzieję, że nie do końca prawdziwy tytuł zmotywuje cię do większej ilości postów

Przygotowałem 21 rang posegregowanych na 3 kategorie: brązową, srebrną i złotą.
    Jak wiadomo forum rządzi się swoimi prawami i nazwy tytułów są symboliczne, aczkolwiek mocno przemyślane począwszy od gracza, który nie ma pojęcia o zakładach do takiego, który żyje z zakładów.

Postaram się kiedyś więcej napisać, jednakże teraz niestety nie mam na to czasu, z uwagi na wyższe priorytety.
    Rangi zostały specjalnie zaprojektowane dla naszych potrzeb i nie ukrywam, że sporo mnie kosztowały nie tylko pieniędzy

Wybacz, że nie mogę zaspokoić twojej ciekawości.
    Życzę wytrwałości w zdobyciu rangi Króla pewniaków, a później kolejnych rang

niegramwsts: Najwyższa ranga to nie Rekin livebetu, lecz Stary wyjadacz
    Jeśli znasz przeciwnika i znasz siebie, nie musisz obawiać się wyniku nawet 100 bitew.
    Jeśli znasz siebie, ale nie znasz przeciwnika, wygrasz tylko połowę bitew.
    Jeśli nie znasz
    przeciwnika ani siebie, polegniesz w każdej bitwie.
    /Sun Zi - Sztuka Wojny/

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    Probowalem zalozyc konto na nick "kontodziewczyny" natomiast limit loginu to max 12 znakow. Po co takie glupie ograniczenie? Z punktu bezpieczenstwa im dluzszy login / haslo tym lepiej dla uzytkownikow. Prosze sie nad tym zastanowic!

Podziękował
    18
    Widzę, że 15 znaków by wystarczyło. Przekażę tę słuszną sugestię do działu IT.
    Wyślę od razu prośbę do IT. To powinna być chwila roboty i dam znać.

Po naprawie zaktualizuję ci login
    Jeśli znasz przeciwnika i znasz siebie, nie musisz obawiać się wyniku nawet 100 bitew.
    Jeśli znasz siebie, ale nie znasz przeciwnika, wygrasz tylko połowę bitew.
    Jeśli nie znasz
    przeciwnika ani siebie, polegniesz w każdej bitwie.
    /Sun Zi - Sztuka Wojny/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia postowania