Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 163

Temat: TYPY TOMKA - Komentarze

Władca ryzyka Awatar TOMCIOOMEN
    Podziękował
    6
    Przydatnych postów: 5
    Hokej tragedia co się stało sam nie wiem .Francja też dała popis ,coraz mniej kasy zostaje ,kurde chyba nic nie wygram ,jedynie co piłka nieźle poszła ,początek super ,ale końcówka zła ,a tak się cieszyłem że piłka nadrobi straty ,a widzę marnie to ,chociaż dała zarobić częściowo :cool:
    Pozdrawiam i jakieś pomysły proszę pisać ,bo nie wiem co mam zrobić z ostatnim groszem 5 tyś a było ponad 20 ,Peszka mam kurde potrzebuje szybko dorobić do 10 tyś ,może ktoś pomoże z góry Dziękuję

Podziękował
    6
    Troszkę podreperowany stan konta i o to chodzi
    Obyśmy wygrywali zawszę i będzie git
    Pozdrawiam wszystkich gorąco

Podziękował
    6
    Coś lepiej mi idzie na hokeju i na gole z piłki ,tenis przegrywam wszystko niestety tenisa ciężko wyczuć w moim przypadku
    a niskie kursy nie zawsze wchodzą ,może nie wiem co zrobię jestem troszkę załamany ,ale piłka weszła na nockę jestem szczęśliwy
    Ale i tak wrypałem sporo 1 raz taką sumę ,najwięcej przegrywałem mniejsze a wczoraj w nocy porażką co odwaliła Wiliams
    Trudno taki sport i życie jedziemy dalej z koksem ,nie poddaje się ,miałem już zamykać temat jak by nie weszła piłka ,ale weszła i jedziemy dalej
    Hokeja się zacznie grać to moja ulubiona dziedzina .Wcześniej w temacie było widać że hokej ładnie mi w chodzi . Pozdrawiam i czekam na propozycje od was co zmienić w grze .Jakie typować dziedziny
    Wszystkie propozycje mile widziane
    Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    38
    Przydatnych postów: 6
    Cytat Zamieszczone przez TOMCIOOMEN Zobacz post
    San Miguel Beerman - Meralco Bolts 1 1.40
    Zwycięzca meczu
    stawka-49000zł
    e.w-68600zł
    ooj ooj uważaj na to bo w koszykówce Filipińskiej siedziałem ładne parę lat i tam często ładne niespodzianki siadały. Za taką stawkę moim zdaniem nie warte ryzyka więc jeśli możesz to mimo wszystko radzę kontrować póki się da ... przed chwila San Miguel prowadził i można było kontrować ale już jest 11:11 niestety.
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Podziękował
    6
    Dziękuje ale weszło jestem zadowolony a chciałem zagrać -3,5 1.87 kurs też by weszło .Dziękuję za opinie i Pozdrawiam i wysokich wygranych
    Na farcie weszło bo wygrywali 11pk a wygrali 4 coś 3 kwartę odpuścili ,ważne że na plus .Jutro hokejki kwalifikację olimpijskie to zacznie się zarabiać bo ruska mi wali troszkę trudno Pozdrawiam Inbloom i dizękuje za wpis

Podziękował
    6
    Dzisiaj jestem zadowolony z hokeja wszystko siadło oprócz 1 ale i tak jestem pod wrażeniem cska co pokazali 6-1 z ladą a kurs na 5,5 było 2.50
    Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych
    Na piłce super idzie na overki ,można gracza grubą kaskę tylko trza wyczuć te mecze gdzie padnie overki:cool:

Podziękował
    6
    Wczorajszy dzień do kitu poszło parę tyś do śmieci przez dziwną piłkę a szczególnie overki takie życie jak widać jest nie zawsze można wygrywać ,trza się liczyć z porażkami ,u mnie to jest zdecydowanie za dużo tych porażek co zrobić .Postaram się dzisiaj trochę podciągnąć zyski ,albo i stracić z moim szczęściem .Nie martwcie się ja jestem słaby typer ,ostatnio nic nie wchodzi ,zobaczymy dzisiaj .Jak nic z tego to Podziękuję wszystkim bardzo za współpracę i oglądanie mego temaciku .Po prostu nie da się wygrać zemną same wtopy ,chyba że ktoś wybierał hokej i trafiał to dziękuję że mogłem pomóc Pozdrawiam wszystkich i nie wiem jak długo jeszcze zostanę z typkami .dzisiaj się okaże wszystko
    Powodzenia wszystkim życzę i sporo wygranych .Ja jestem cienki

Niedzielny typer
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 3
    Myślałeś może nad dokładniejszą selekcją typów? Publikujesz ich bardzo dużo i zastanawiam się, czy kierujesz się jedynie wysokością kursów (czym mniejszy, tym większe prawdopodobieństwo zdarzenia), czy może bierzesz pod uwagę także inne czynniki?

Okresowo potrafisz zaliczyć udaną passę zwycięstw, a później jeden nietrafiony typ znacznie uszczupla stan konta. Być może mniejsza liczba typów nieco by Ci pomogła.

Podziękował
    6
    Dzięki Kwoy za radę ,postaram się mniej dawać sam hokej jedynie będę grał ja tylko ze statystyk typuję mecze ,nie biorę kursy ,jedynie ze statystyk tylko patrze jak grali ostatnio drużyny .Dzięki za komentarz i Pozdrawiam
    Przemyślę tą decyzje o mniej typach jedynie będzie hokeja sporo bo to mi wychodzi nieźle :cool:

Podziękował
    6
    Dziękuję Ruskim u 19 i plażowej wtopiłem sporo trudno nic nie zostało już ostatnia nadzieja w koszu live i hokejach ,Piłka coś jest zdradziecka u19 Nie wiem jak Ruskie mogą wtopić z Izraelem jestem w szoku trudno oby kosz wszedł i hokeje
    Nie wiem czy zagrać gomel over 6,5 kurs 1.85 bo to 1 mecze są ich ale gomel zawsze był mocny jak yupost minsk
    Pozdrawiam i dziękuję jak ktoś coś ma niech pisze jakieś typki z piłki bo ciągle tracę na niej kasę .Wczoraj ładny zarobeczek a dzisiaj wtopa przez Ruskie łamagi .Ryzykuje hokej na 3,5 grubo Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk co powiecie nanich 5,5 ponad 2.70 amur zawsze dostaje lanie patrzyłem staty to dużo z nimi wygrywali

Niedzielny typer
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 3
    Na Twoim miejscu omijałbym wszelkie młodzieżowe (U19, U20, U21 itp.) rozgrywki. U kobiet też zdarzają się niespodzianki (i to właśnie na nich się zarabia).

Co do ręcznej, to dziś po sieci krążył "pewniak" AH +3,5 na Fuchse. Jak widać, nie bez powodu.

Polecam skupić się na jednej dyscyplinie i w niej poprawiać swoje osiągi. To może mieć dobry skutek dla budżetu.

12. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

Inbloom (12-09-2016)

Podziękował
    6
    Dziękuję za radę już nie gram młodzieżówek a co do ręcznej nie widziałem tego handi żeby był pewniak ,trudno już jest odrobione 1/100 pomału sie odrobi ,mam nadzieję .Nie wiem co grać sam chyba sam hokej i może kosza i siatkę .dzisiaj hokej super pojechał oprucz ruskich Torped trza ruski hokej walić undery 5,5 widzę
    Pozdrawiam i dzięki za komcia Kwoy

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    U jakiego buka grasz, że pozwala Ci stawiać 100 000zl ? Pinnacle ?
    Podziwiam Cie za te stawki, ja bym chyba wykorkował mając 100 000+zł i grać za tyle, musisz być bogatym człowiekiem

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    38
    Przydatnych postów: 6
    Cytat Zamieszczone przez crims Zobacz post
    U jakiego buka grasz, że pozwala Ci stawiać 100 000zl ? Pinnacle ?
    Podziwiam Cie za te stawki, ja bym chyba wykorkował mając 100 000+zł i grać za tyle, musisz być bogatym człowiekiem

Też mnie to ciekawiło w jakich bukach grasz bo w większości buków o limity nie trudno ... a czyż jest bogaty czy nie, to już nie moja sprawa :p
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Podziękował
    6
    Dziękuje ja gram w expekcie tylko w 1 buku ,ale słabo idzie ,hokeje cienko dzisiaj jutro będzie lepiej i na lm atakuje Borussie za grubo
    a nie jestem bogaty bo większość wtopiłem sporo ostatnio po 50 tyś novak mi zabrał trudno jakoś daje radę
    Dziękuję za komcia i zapraszam do śledzenia tematu ,i czy ktoś jakieś typki korzysta z hokeja jestem ciekawy
    czeska liga w hokeja jest zdradziecka jak widać po jychlawie zawsze z nimi wygrywali a tu lipa
    Jutro będzie lepiej i tak najlepsza skuteczność na hokeju mam
    Pozdrawiam wszysciutkich i Moderatorów

Podziękował
    6
    Hokej
    Postawione-7928.55zł
    zarobione-8124zł
    na czysto-195.45zł

Jak widać mały zysk na hokeju dzisiaj ale ważne że na plusie jest nieźle z hokeja szkoda ruskiej że przegrali po karnych ,ale tą lige cieżko wyczuć jak widać ,Czeską tez ligę 3 mecze i 1 nawalił trudno jutro będzie lepiej nie mogę mieć 100% skuteczności na hokeju ale mam powyżej 50% tak wnioskuje jest dobrze nie ma co szaleć z hokejem jedynie można walić od 100zł do 1000zł ,szkoda więcej kasy ,chyba ż ejest jakiś pewniak to za więcej ,ale nie ma drewniaczków
    Pozdrawiam

Podziękował
    6
    Było 253600
    zostało-192631
    głownie jestem hokejem rozczarowany Szwecją .canada dobiła swoje w dogrywce ładnie a miałem nerwa przez hokej
    rano się wygra coś na hokejach z europy ,szkoda dawać towarzyskie .Kurde tylko Canada nie zawiodła a Usa dało Ciała .ale najbardziej mnie boli Szwecja bo 1 mecz z Finami 5-2 wygrali a Europa nic nie pokazała z Usa
    Trudno straty trza ponieść niestety dobrze że Canada wygrała przed karnymi bo bym wtopił sporo ,a tak to tylko nie cała połowę straciłem .Na ogól jestem zadowolony z typków szkoda hokeja zepsuły mi skuteczność niezłą
    trudno
    Pozdrawiam wszystkich

Podziękował
    6
    Tiafone w tb 1-4 i wygrał 5-7 a miałem już mokro aż głowa mi pęka z tych emocji kto skorzystał na live to zarobił bo kursy były na niego koło 2 w 3 secie a w tb to ponad 3 a wyciągną .Gratulacje składam a nie powiem że miałem ciepło ,ale szczęście jest po mojej stronie i dziękuje za to te emocje teraz nie usnę pewnie przez ból głowy

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    wklej kiedyś screena z kuponu za 199 000 zł

Podziękował
    6
    Ważne jest co się gra i wszystko u mnie w temacie jest ,wszystkie typki Podaje w temacie dla wszystkich a stawki każdy gra jakie chce ,oby na plus każdy wygrywał .Niedługo chyba skończę bo mało ludzi podaje typki ,jedynie ja tylko i mało co inni wrzucają ,ja staram się pomagać innym ,ale nie muszą brać typków nikt nie zmusza .Jestem zadowolony z tego co robię dla innych ,staram się pomóc tylko ,wiadomo nie zawsze wejdzie
    Kto chce niech gra Usa over 5,5 1.75 w expie powinni śmiało rozjechać Europe
    jak Canada z Czechami ale Czesi są nie obliczalni dlatego bym to odpuścił ,ale na gole można zagrać jak kto chce
    Głowackiego dlatego wystawiłem szybko typki dzisiaj

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni

Uprawnienia postowania