Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 163

Temat: TYPY TOMKA - Komentarze

Maniak zakładów Awatar HAdrenaline
    Podziękował
    0
    Przydatne posty: 1
    nie sądzisz, że najwyższy czas na podsumowane typów?

Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz post

Rezultaty proponuję podawać razem z podsumowaniem typów, które warto robić co 5-10 postów.

Przykładowe podsumowanie może być w takiej formie:

Ilość typów: 15
    Postawionych: 200j
    Zysk: +20,2j
    Yield: +10,1%

gdzie:
    j - ilość jednostek
    yield = zysk/postawionych

Władca ryzyka Awatar TOMCIOOMEN
    Podziękował
    6
    Przydatnych postów: 5
    Z live ciężko wyliczyć bo szybko się dzieje ,po za tym nie umiem obliczać yield ,a nieraz gram piłę przed meczem na overki 0,5 albo większe ,ale rzadko teraz bo od rana w robocie jestem do wieczorka i jedynie Niedziele mam wolną.Przepraszam wszystkich że nie obliczam live ,nieraz się straci w dzień ponad 3 tyś ,a zyska jedynie tysiąc Tak to jest z livami ,na ryzyko jadę ,i nie wystarczy duża przewaga żeby wygrać seta czy mecz po 2 wygranych setach jak w tenisie tak było ,wygrał 2 sety i przegrał cały mecz ,a kursy malały
    Pozdrawiam wszystkich

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    ja podobny styl przyjąłem do Twojego gram same live ale głównie piłkę nożną od wczoraj i jak narazie z 100 zrobiłem 254zł po 3-4 spotkaniach, a tak single rzadko wchodzą, a tenis na live to też ciężko.
    A ogólnie wychodzisz na plus z bukmaherki ? Czy bardziej forma zabawy ?

Podziękował
    6
    Teraz to się bawię tylko ,jak pracuje to mało czasu spędzam na kąpie i na meczach ,jedynie Sobota wolna tak od 14 kończę i w domu jestem koło 16 a w Niedzielę mam wolne to odpoczywam .Dzisiaj jestem na minusie przez siatkę ale wcześniej live mi wchodziło pięknie ,dało się zarobić sporo ,a teraz coś słabo idzie .Ciężko jest przewidzieć siatkę jeszcze jak Polska gra .Zapomniałem z eto już Finałowa serja w Polsce a nie w grupach ,pomyliłem się coś z tymi rozgrywkami
    Gratulacje za wygrane i obyś trafiał jak najwięcej ,ja przeważnie pojedyncze gram ,nieraz dodam coś do 2 spotkań ,ale mało
    Pozdrawiam i dzięki za opinie i życzę dużo wygranych

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    no mi ogólnie chodziło o ogólny rozrachunek czy jesteś na plusie czy raczej ciągle dokładasz na konto hehe , bo sam zamierzam stawkować coś koło 500/1000zł właśnie głównie live
    Pozdrawiam

Podziękował
    6
    Na początku tylko dokładałem ,ale ostatnio nie musze bo sporo wygrywałem na live w moim temacie jest wszystko co grałem i sporo się zarobiło ,teraz coś od jakiegoś czasu tracę sporo , a nieraz jestem na zero po jednym dniu ,a co zarobie w 1 dzień,to na 2 przegram jak dzisiaj wtopiłem 3 tyś a nie zarobiłem ,ani tysiaka dzisiaj na live
    Brawo Polacy pokazali klasę z 0-2 na 3-2 kto zaryzykował duży kurs na Polskę ten wygrał
    Ja będę w Sobotę coś puszczał dopiero po robocie .Dzisiaj nie byłem taki zmęczony to usiadłem do grania
    Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku
    Zapraszam do pisania w moim temacie tutejszym

Maniak zakładów Awatar HAdrenaline
    Podziękował
    0
    Przydatne posty: 1
    Cytat Zamieszczone przez TOMCIOOMEN Zobacz post
    Z live ciężko wyliczyć bo szybko się dzieje ,po za tym nie umiem obliczać yield
    szczerze?
    po co w ogóle podajesz tutaj te typy? jaki to ma sens, skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle zarabiasz na tym co podajesz, dodatkowo nie stosujesz się do zasad ustanowionych przez admina
    to wstyd, że dalej nie wiesz jak się yield liczy, bo jest taki topic w tym wątku, jest także artykuł na blogu

to że z live ciężko wyliczyć to żaden argument, bo skoro typy podajesz w wątku, to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby raz w tygodniu przepisać wszystkie do arkusza i rzetelnie podsumować.

Podziękował
    6
    Tak podaje sobie to co gram ,nie zawsze Yeld się liczy ,ja to traktuje jako rozrywkę ,a jak mam wolny czas to sobie siedzę na Expie i na forum wcześniej w temacie moim liczyłem z live ,i widać było ile się zarobiło ,teraz mało czasu jest .Zawsze pisze w temacie ile straconych jest jak wczoraj napisałem .A typki sobie podaje tak z ciekawości ,traktuje to jako forma zabawy teraz jak teraz pracuje ,a nie jka przedtem siedziałem od rana do wieczora na kąpie .Teraz to już przeszłość jest ,szkoda czasu się męczyć przed komputerem .Ważna jest robota w zimnie będzie więcej czasu do siedzenia bo nie będzie roboty ,tylko na sezon jest jak jest ciepło w zimie nie Handluje bo jest zimno
    i wszystko marznie .Zimą mało towaru schodzi ,lepiej latem ,zawsze jakieś warzywka zejdą jak czereśnie ,potem ,śliwka ,pomidorki
    Pozdrawiam i życzę dużo wygranych .Nigdy nie obliczałem Yeldu jakoś tylko patrzyłem na ile się wyciągnęło w danym dniu i na koncie ile kasy zostało .A forum mi kolega polecił ,i postanowiłem zamieszczać typki .Na początku był hokej normalne meczyki ,a potem Live za czołem grać .
    Przepraszam że nie umiem Yeldu obliczać .
    Jak coś się nie spodoba Adminowi ,to
    można usunąć temacik I będzie po kłopocie moim zdaniem
    Ja tylko podaje typki swoje co gram ,nic po za tym .W wolnych chwilach podaje na forum ,chyba ,że nie można to przestanę Będę tylko sam śledził live
    Nie zawsze wchodzi wszystko ,raz jest porządna wtopa a raz można zarobić w 1 dzień sporo .Dzisiaj już zarobione z live zostało koło 500zł ,troszkę odrabiamy wczorajszy dzień
    Dzisiaj pogoda paskudna ,ciągle pada to wolne mam ,i postanowiłem coś zagrać na forum i podać typki
    Pozdrawiam i Dziękuje za posty i opinie

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    też wtopiłem na Polskę ostatnią kasę na koncie, razem z murowanymi typami z tenisa...

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Przydatnych postów: 6
    Powiem tak, czasami śmieszą mnie jakieś obliczenia yield, fakt jest to ważne ale wg mnie w sporcie ostatnio tyle się dzieje, niespodzianki, faworyci przegrywają ciężko wyczuć nawet jeśli interesuje sie daną dyscyplina parę lat, co się może stać w danym meczu, że twierdzę nie ma tu nawet na surebety żadnej osoby która wyszłaby na plus z bukmacherki , nie sądzę panowie żeby był ktoś kto naprawdę z tego ma super kasę. W rozliczeniu miesiąca -dwóch to może się udać ale wątpię czy ktoś jest ogólnie na plus z bukmacherki, niby tutaj admin dorobił się tak ale ile w to włozył pozostaje tajemnicą poliszynela:red:
    Ale ja próbuje teraz też coś zmienić w swojej grze bo gra nie daje mi profitu, wiem że jestem w plecy z tego systemu co gram obecnie i zastanawiam się czy nie próbować grać surebetów jednak... Ewentualnie przyjąć system Hadrenaline Bo lubię też grać wysokie kursy pow 2czasami nawet i więcej .rekordowy kurs trafiłem do tej pory 85
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 15-07-2016 o 14:58 Powód: boldownie odstepy

Podziękował
    6
    Dziękuje nie załamujmy się ,Faworyci nie zawsze wygrywają a Polacy wiadomo lepiej ich nie ruszać jak zauważyłem ,nie wiem jakim cudem wygrali z Francją ale nie daje im żadnych szans na Rio ,chyba że coś zmienią w grze swojej .Brazylia będzie faworytem i może ktoś jeszcze
    Dzięki Gracz masz racje Pozdrawiam i nie załamujemy się jedziemy dalej z bukami ,albo kończymy dzisiaj po meczyku Brazyli
    Chciałem dać Brazylia -1,5 kursik 1.61 ale bałem się bo różnie bywa z tymi Handicapami ,oby wygrali to ben de grał w Sobotę cosik jak wrócę z roboty
    Dziękuje i Pozdrawiam

Podziękował
    6
    Brazylia odwala chyba po kasie trudno ,nie zawsze wygrywają wielcy faworyci jak widać .Troszkę mam nerwa ale co zrobić taki sport .Zaryzykowałem i trudno straciłem wszystko co zostało na koncie ,część poszła do wypłaty ,ale ostatnio przegrywałem sporo na live będzie z 10 tyś moim zdaniem .Dziękuję wszystkim za wpisy i oglądanie temaciku .Na razie przerwa jak nie wygram .Spróbuję ,później grac od 100zł z live i zobaczę czy da się coś ugrać .Normalnie jestem zdziwiony tym że nic nie wchodzi .Kie dyś wszystko mi wchodziło ,a teraz nic .Może przerwa dobrze zrobi Pozdrawiam Wszystkich
    Takie życie z tą grą jest raz się wygra sporo ,a potem straci zarobek uzbierany Dam rade jeszcze nie raz wygramy sporo

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    live bywa zdradliwy wczoraj +220zl dziś postawiłem 150 po 1.98 że będzie under 0.5 w meczu i oczywiscie musieli strzelić w 95 minucie w doliczonym czasie..

Podziękował
    6
    Szkoda mi się far tło z Brazylią 3-2 wygrali a przegrywali 0-2 i wyciągnęli ,Wróciłem z roboty i widzę że Brazylia wygrała ,a myślałem z ewtopiłem bo było 0-2 .Jednak mam farta jednak
    Live straciłem ponad 10 tyś ,troszkę odrobiłem na Brazyli
    Dziękuję i jednak fart mnie trzyma jak za wszystko zagrałem Pozdrawiam

Podziękował
    6
    To co Brazylia zarobiła na 2 dzień live zabrało ,ale nie załamuje się bo niema sensu to tylko dodatkowe hobby moje ,nieraz da się wygrać ,a nieraz wtopić jak ostatnio czarna seria się zaczęła .Praca teraz w sezonie jest najważniejsza ,zimą będę odpoczywał i będę więcej grał .teraz czas zarobić kaskę latem i coś wpłacić na konto .Jak wszystko się przegra przez live
    Jestem rozczarowany tym co się dzieje z livami ,tak przegrywać meczyk zwycięski .Kiedyś tak nie było nie pamiętam kiedy przegrałem tyle hajsu na live ,zawsze był zysk jakiś minimalny , anie całkowicie porażki jak ostatnio
    Spokojnie zbieram siły na lepszy dzień ,może uda się wyciągnąć z live sporo kasy jak kiedyś
    Pozdrawiam i Życzę dużo wygranych Wszystkim na Forum

Podziękował
    6
    Dzisiaj na razie ze wszystkich Live -350zł jak Darts wejdzie będzie -20zł ,jest nieźle niż ostatnio mała strata ,a nie jak ostatnio że sporo tyś z live straciłem ,Mogło być lepiej gdyby nie kosz i tenis na sety .Jestem zadowolony że piłka weszła nie na live tylko meczowe ,nie było niespodzianek jak widać .To się odrobi tą strate 20zł jedno live z kursem ponad 1.20 i odrobione będzie
    Pozdrawiam Wszystkich i dziękuje za opinie i oglądanie moich postów :cool::red:

Podziękował
    6
    Dzisiaj spory zysk z Live ponad 2 tyś ,super dzień dla mnie jak nigdy dotąd .Szkoda tylko siatkóweczki bo by było ponad 3 tyś zysku dzisiaj ,ale nie narzekam jest pięknie Oby tak dalej wchodziło to odrobię to co straciłem ostatnio po kilka tyś dziennie
    Pozdrawiam wszystkich i dużo wygranych .Wygrywajcie ile się da i żeby zysk był jak ummie dzisiaj :cool:

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Przydatnych postów: 6
    Tomcioomen to jak w końcu ile jesteś na plusie ? Troche tego grasz dużo, ja live zrezygnowałem ,nie sprawdzam się w tym. Tak trzymać ,ja gram inne kursy , preferuje trochę większe ryzyko

Podziękował
    6
    Dziękuje Graczu .Wczoraj spory zysk był na Live ponad 4 tyś ,jest nieźle ,ale ostatnio marnie idzie ,będzie koło zera ,albo malutki zysk po ostatnich wtopach
    Hokej towarzyskie się zaczęły i 1 mecz który dałem Cska zremisowało ,więc odpuszczam towarzyskie bo to jest loteria .Dzisiaj tez gra Cska i kurs 1.40 ,a jak znowu zremisują to nie ruszam .Puchar zagram Białorusi powinno coś wejść za małą stawkę ,jedynie Live tylko zaczynam od 1000zł , a pojedyncze meczyki od 100zł ,bo nie jestem przekonany co do wyników
    Pozdrawiam i dziękuję za komentarz

Podziękował
    6
    Wszystko fajnie ,ale nie można edytować postu ,żeby wpisać wyniki ,nie otwiera mi się stronka ,tylko Forum działa jak daje na superbety strone główna , to wyskakuje Angielska stronka .Czekam aż się da edytować Posty ,bo Polacy weszli mi zw meczu ręczna jak dawałem ,tylko wynik nie mogę wpisać
    Pozdrawiam dzisiaj mam sporo meczyków zagranych z Siatki Brazylia -2,5 ,Polska 1 i Usa 1
    Ręczna Polska 1 z Brazylią
    kosz Usa over 152,5 pk ,Holandia u18 zw meczu i Brazylia w kosza

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni

Uprawnienia postowania