Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Temat: Liga Światowa 2016

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    37
    Przydatnych postów: 6

Post Liga Światowa 2016

Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Administrator Awatar admin
    Podziękował
    18
    Przydatne posty: 1
    Tabele po 6 spotkaniach. Polska dopiero na 9 miejscu w Grupie 1:

Załącznik 164

Następne starcie Polski już 1 lipca o 15:00 z nie byle kim, bo z Brazylią.
    Jeśli znasz przeciwnika i znasz siebie, nie musisz obawiać się wyniku nawet 100 bitew.
    Jeśli znasz siebie, ale nie znasz przeciwnika, wygrasz tylko połowę bitew.
    Jeśli nie znasz
    przeciwnika ani siebie, polegniesz w każdej bitwie.
    /Sun Zi - Sztuka Wojny/

Król pewniaków Awatar St0pa
    Podziękował
    0
    Typując najbliższe mecze Polaków nie sugerowałbym się tymi wynikami. To nie jest raczej spadek formy Trzeba pamiętać o tym, że Polska jest gospodarzem "Final Six Ligi Światowej 2016" a co za tym idzie ma w nim zagwarantowane miejsce. Do tego dochodzi fakt, że Polska przebyła bardzo długą i trudną drogę aby zakwalifikować się na Igrzyska w Brazylii, a same Igrzyska to już kolejny powód aby się nie przemęczać. Typerzy, którzy wzięli to wszystko pod uwagę typując mecze Polaków w początkowej fazie Ligi Światowej jeszcze za nim kursy na drużynę Antigi wzrosły mogli całkiem nieźle się wzbogacić

Polska jako gospodarz, odpuszczając dotychczasowe mecze Ligi Światowej urośli w moich oczach do miana faworytów w "Final Six". Ciekawy jestem jakie kursy wymyślą teraz bukmacherzy :p

Zapowiada się bardzo ciekawie:
    13.07 godz. 20:30 Polska - Francja
    14.07 godz. 20:30 Polska - Serbia
    "Wszyscy muszą być kimś, mi wystarczy być sobą." Bisz

Maniak zakładów
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 0
    kolego czy ty cos przycpałeś.. Polska "faworytem" F6 no to... gruby zart. u made my day

Wiadomo jest ze najwazniejsza impreza w tym roku sa igrzyska olimpijskie i nikt na powaznie nie nastawiał sie na Lige Swiatowa (za wyjatkiem Serbow ktorzy nie beda brac udzialu w IO i na nich chcialem grac, niestety wylecial im Atanasijevic i pomysl na gre w ich strone stal sie "o wiele slabszy"), aktualnie sytuacja przedstawia sie tak iz wszystkie druzyny nie sa w formie bo ta przygotowywana jest na IO, dlatego moze miec miejsce duzych dziwnych sytuacji i "przypadkow"

Król pewniaków Awatar St0pa
    Podziękował
    0
    Cytat Zamieszczone przez asurbanipal Zobacz post
    kolego czy ty cos przycpałeś.. Polska "faworytem" F6 no to... gruby zart. u made my day

Wiadomo jest ze najwazniejsza impreza w tym roku sa igrzyska olimpijskie i nikt na powaznie nie nastawiał sie na Lige Swiatowa (za wyjatkiem Serbow ktorzy nie beda brac udzialu w IO i na nich chcialem grac, niestety wylecial im Atanasijevic i pomysl na gre w ich strone stal sie "o wiele slabszy"), aktualnie sytuacja przedstawia sie tak iz wszystkie druzyny nie sa w formie bo ta przygotowywana jest na IO, dlatego moze miec miejsce duzych dziwnych sytuacji i "przypadkow"
    Drogi Panie koleżko, widzę tu całkowity brak zrozumienia mojego wpisu, lub złej interpretacji. W kilku kwestach się jednak zgadzamy. Na pewno w tym, że oprócz Serbów wszystkie drużyny szykują formę na IO- fakt, ale żeby mówić że żadna nie jest w formie bo tego teraz nie chce - raczej nie. Na bank nie wszystkie z tą formą się wstrzelą na IO i pewnie będzie przypadek, że aktualnie któraś ekipa gra lepiej niż będzie grać w Brazylii.

Pisząc o tym ,że zbliżają się IO miałem na myśli, że te 5 drużyn nie będzie chciało za wszelką cenę wygrać Ligi Światowej, a Serbowie moim zdaniem nie potrafią, zwłaszcza bez Atanasijevic'a. Zgodzę się też z tym że będzie "sporo dziwnych sytuacji i przypadków". Uznając Polskę za faworyta trochę "pół żartem pół serio" z mojej strony, mam na myśli to że gramy niestety u siebie przed tak ważną imprezą jaką są niewątpliwie IO. Polacy wychodząc na swój parkiet, przy tej publiczności nie będą potrafili odpuścić do końca, kibice na pewno będą dopingować o zwycięstwo. Na meczach może być lekka "spina" przez atmosferę na trybunach i tu istnieje "ryzyko" że dojdziemy do finału, a może nawet wygramy co niestety może mieć swój negatywny skutek podczas IO (tak jak miało to miejsce w przeszłości). Jedyna szansa w tym że Antiga będzie wystawiał drugi "garnitur" albo mocno rotował składem, ale czy tak zrobi?
    "Wszyscy muszą być kimś, mi wystarczy być sobą." Bisz

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    37
    Przydatnych postów: 6
    St0pa i Asurbanipal, ciężko tu przewidzieć na jaką strategie zdecyduje się Antiga i jak do finałowego turnieju podejdą sami zawodnicy. Jak dla mnie to jakieś 60%:40% na to, że jednak Ligę Światową sobie troszkę odpuszczą. Ale tak jak wspomnieliście, nie tylko my będziemy grali na luzie więc własna publiczność na pewno będzie tu atutem.

Liga Światowa to świetna okazja do przygotowań do IO więc niewykluczone, że Antiga pozwoli grać zmiennikom Na IO ławka może okazać się kluczowa.
    Przed finałami optymistą nie jestem ale to jest sport i może akurat przy ewentualnej słabszej dyspozycji przeciwników coś u nas zaskoczy.
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Maniak zakładów
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 0
    Cytat Zamieszczone przez St0pa Zobacz post
    Jedyna szansa w tym że Antiga będzie wystawiał drugi "garnitur" albo mocno rotował składem, ale czy tak zrobi?
    A co jest wg ciebie naszym drugim skladem? Ja aktualnie w naszej druzynei nie widze czegos takiego jak "drugi" sklad, bo gracze ktorzy byli szostkowi w zeszlym roku tj Drzyzga, Kurek, Mika czy Nowakowski albo sa pozajezdzani i kompletnie bez formy (Kurek/Drzyzga) albo sa po kontuzji i graja zdecydowanie ponizej swojego optimum (Mika/Nowakowski). Dodajac do tego Buszka ktory niemal caly sezon ligowy grzal jak zwykle na lawce, wychodzi nam ze aktualnie nasz najsilniejszy sklad to Lomacz/Konarski/Kubiak/Buszek/Nowakowski/Bieniek/Zator. Tym skladem zagralismy ostatnie 3 mecze w fazie grupowej (tzn Antiga probowal mimo wszystko na sile wychodzic z Kurkiem ale za kazdym razem konczylo sie to szybka zmiana na Konarskego) i zakonczylo sie to 1 wymeczonym zwyciestwem z Belgia 3-2, lomotem od Brazki grajacej w polowie drugim skladem (choc w ich przypadku wcale to nie oznacza to ze jest to zdecydowanie gorszy sklad) i porazka z Francja 1-3 i ten mecz zagralismy najrowniej i najlepiej choc i tak wystarczylo to tylko na seta.

Wygrana Polski w tym F6 bylaby dla mnie ogromnym zaskoczeniem, jednakze z racji iz widzialem juz 10x wieksze niespodzianki jakie mialy miejsce w roznych turniejach jakas szansa na to jest.

Niedzielny typer Awatar waldek93
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 5
    Mecz: Polska - Francja
    Data i godz.: 13.07.2016, 20:30
    Typ: Over 185.5
    Kurs: 1,85
    Buk: Unibet
    Stawka: 6/10
    Wynik: 3-2 (211 pkt.)

Komentarz po meczu : Mecz z kosmosu, wydawało się, że na każdy set z jednej i drugiej strony wychodziła inna drużyna. Polacy z piekła do nieba choć duża w tym zasługa Francji, która z seta na set gasła.

Analiza :
    Nie rozumiem dlaczego wszyscy na tym turnieju skreślają Polaków. Dobra, turniej kwalifikacyjny było kompletną porażką ale przecież dla nas to były sparingi, a nie walka o awans. Dziś podchodzimy do meczu świeży, nasz główne armaty w ostatnich meczach przecież odpoczywały. Dodatkowo sprawdziliśmy kilka wariantów i daliśmy nabrać pewności siebie zmiennikom. Szczególnie dobrze prezentowali się Konarski i Buszek, którzy ciągnęli grę naszej drużyny. Niezwykle ważnym aspektem będzie też gra u siebie - pełna hala. Nie raz pokazaliśmy, że w takich warunkach czujemy się najlepiej.

Wiadomo po drugiej stronie mamy obrońcę tytułu i mistrzów Europy czyli Francję. Wiadomo też, że dwa ostatnie "sparingi" w kwalifikacjach do Final Six z nimi przerżneliśmy (3-0, 3-1). Jednak miesiąc temu w Tokio w meczu o prawdziwą stawkę to jednak my (szczęśliwie bo szczęśliwie) wygraliśmy z nimi 3-2. Oczywiście wiele zależy od tego jaki dzień będą miały francuskie armaty. N'gapeth jeśli się wstrzeli to może sam wygrać to spotkanie. W kwalifikacjach jednak nie błyszczał i często kończył mecze z skutecznością poniżej 50%.

Nie słuchałbym ludzi, którzy mówią że ktokolwiek "odpuści" ten turniej czy potraktuję go lżej bo za miesiąc są Igrzyska. To są tylko cztery mecze i w poważny sprawdzian dla każdej z drużyn. Szansę w tym meczu daję 55 do 45 w stronę Francji. Obstawiam jednak, że Polacy w pierwszym meczu będą walczyć do upadłego dlatego celuję w linię 185,5 punktów.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 14-07-2016 o 04:19 Powód: Rozliczenie

Podziękował
    1
    Mecz: Włochy - USA
    Data i godz.: 14.07.2016, 17:30
    Typ: Over 3.5 seta
    Kurs: 1.53
    Stawka: 5/10
    Wynik: 3-1

Komentarz po meczu :
    Włosi bardzo mnie zaskoczyli. Zagrali zupełnie inne spotkanie niż z Brazylią. Świetny mecz Juantoreny i Zaytseva. Znów za to dość słabo prezentował się Filipo Lanza.

Analiza :
    Nie spodziewałem się wczoraj aż tak słabego spotkania w wykonaniu Włochów. W zasadzie nawet przez chwilę Italia nie podniosła rękawicy w starciu z Brazylią. Jedynym w miarę walczącym graczem był Ivan Zaytsev. Zawiódł mnie mocno Luca Verotti, który w kwalifikacjach grał bardzo solidnie, a wczoraj jego skuteczność wynosiła ledwie 31%. Podobnie i Juantorena totalnie zawiódł i wykonał lewie jeden udany atak na dziewięć prób. Dziś jednak Włosi muszą wyjść totalnie skoncentrowani i spróbować ograć Amerykanów jeśli chcą zostawić sobie cień nadziei na awans.

Sprawa jednak będzie bardzo ciężka gdyż Amerykanie na prawdę dobrze prezentowali się podczas kwalifikacji do Final Six. Dodatkowo w ostatnich meczach oszczędzana była największa gwiazda Matthew Anderson. Amerykanie mieli najtrudniejszą drogę do Final Six gdyż po drodze mierzyli się ze światową czołówką czyli Bułgarią, Rosją, Włochami, Argentyną, Brazylią i Iranem. Co istotne z tych wszystkich spotkań przegrali tylko jedno.

Myślę jednak, że Włosi drugiego tak słabego meczu nie zgrają. W składzie przecież mają na prawdę solidnych zawodników, a i zmiennicy trzymają klasę. Asekuracyjnie stawiam więc na Over 3.5 seta.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 15-07-2016 o 01:30

Podziękował
    1
    Mecz: Polska - Serbia
    Data i godz.: 14.07.2016, 20:30
    Typ: Over 185.5 punktów
    Kurs: 1.82
    Stawka: 5/10
    Wynik: 1-3 (179 pkt.)

Komentarz po meczu :
    Przeczuwałem, że Serbowie wygrają to spotkanie ale liczyłem, że Polacy mocniej powalczą i ugrają dwa sety. Jeśli Serbia jutro nie odpuści to szykuję się niezły mecz z Francją.

Analiza :
    Od rana na Polaków znaczne spadki, od 2.00 do 1.80. Odzwierciedla to wczorajszą grę Polaków, która w zasadzie ciężko skomentować. Pierwsze dwa sety w zasadzie fatalne i tylko z kilkoma przebłyskami. Kolejne dwa to już inna bajka, mniej błędów własnych, kończenie ataków z pierwszym piłek. Choć to nie tylko dzięki sobie Polacy wczoraj wygrali. Trzeba przyznać, że po dwóch setach Francja po prostu stanęła i przestała prezentować siatkówkę z najwyższego poziomu. U nas za to rewelacyjnie zaczął grać Mika, który ostatecznie skończył na 50%. Niesamowitą skuteczność osiągnął natomiast Karol Kłos aż 91%! Warto też wspomnieć o Konarskim, który zagrał dobry mecz pod nieobecność Kurka.

Serbowie to wielka nie wiadoma na tym turnieju. Gdyby przyjechali pierwszym składem to obstawiałbym ich jako faworytów do złota. W końcu na Rio nie jadą więc Liga Światowa to najwyższy priorytet. No właśnie.. tylko przed Final Six trafiły się kontuzję i nie zagrają Atanasijević, Jovović i Nikić. Ten pierwszy to absolutna gwiazda naszych rywali. W kwalifikacjach był najskuteczniejszym serbskim graczem. Jovović i Nikić to podstawowy rozgrywający i przyjmujący. Trzy oslabienia w pierwszej szóstce na pewno mocno wpłyną na grę Serbów.

Polaków urządza ugranie w tym spotkaniu dwóch setów i myślę, że są w stanie tego dokonać. Na Serbów trzeba uważać, bo nikt ich nie widział w akcji bez Atanasijevicia. Celuję w linię podobną co wczoraj czyli 185,5 punktów.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 15-07-2016 o 01:31

Podziękował
    1
    Mecz: Francja - Serbia
    Data i godz.: 15.07.2016, 17:30
    Typ: Francja wygra 1 seta i cały mecz
    Kurs: 1.92
    Stawka: 4/10
    Wynik: 3-2 (Pierwszy set 25-20)

Komentarz po meczu :
    Francuzi znów byli bliscy zwycięstwa 3-0 ale tak samo jak z meczu z nami coś się popsuło w trzecim secie. Nie mniej jednak w tie-breaku dali radę i awansowali do półfinału. Z Brazylią nie daje im jednak większych szans.

Analiza :
    Fajny bet, szczególnie patrząc na sytuacje w jakiej są oba zespoły. Francja może w tym meczu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie dość, że może awansować dalej to jeszcze ominąć w półfinale Brazylię. Serbowie we wczorajszym meczu wygrani z nami 3-1. Zaprezentowali się solidnie ale szału nie grali. Wystarczy, że Francja postawi wyższy blok na skrzydłach i może zakończyć się dobra gra Serbii. Podobnie ma się sprawa z zagrywką. Trójkolorowi w meczu z Polakami ewidentnie nie mieli dnia. Dziś jeśli uda im się w tym elemencie poprawić to pewnie dość mocno ruszą nie najlepsze przyjęcie Serbów.

Dodatkowo Francja miała dzień odpoczynku i do dzisiejszego meczu podjedzie świeża. Nie patrzyłbym w tym meczu na jakiekolwiek porachunki czy wyniki, które zadowolą oba zespoły. Obstawiam, że Francja i Serbia wyjdą na ten mecz pierwszymi szóstkami. Trójkolorowi mają lepszych zawodników i wiele dłuższą ławkę rezerwowych. Myślę, że Serbii nie wystarczy samo granie do Luburicia aby wygrać ten mecz.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 15-07-2016 o 21:22

Podziękował
    1
    Mecz: USA - Brazylia
    Data i godz.: 15.07.2016, 20:30
    Typ: Wygrana USA
    Kurs: 3.54

Buk: 1xBet
    Stawka: 2/10
    Wynik: Brazylia

Komentarz po meczu : Ależ szkoda tego meczu. Amerykanie prowadzili już 2-0 i mieli piłkę meczową. Niestety Brazylia się wybroniła i potem wygrała trzy sety.

Analiza :
    W tym roku Liga Światowa jest na tyle nie przewidywalna, że nie zdziwiłbym się gdyby każda drużyna skończyła fazę grupową na jednym zwycięstwie. Widać dokładnie jaki jest cel drużyn, które jadą do Rio i głównie stąd mamy te wahania formy. Włosi jednego dnia dostają ogromne baty od Brazylii (0-3) , by już dzień później ograć w niezłym stylu USA (3-1). Amerykanie to też nie jest jakiś outsider tego turnieju. W kwalifikacjach do Ligi Światowej zajęli przecież drugie miejsce i skończyli z takim samym stosunkiem jak Brazylia. Mecz z Włochami co prawda im mocno nie wyszedł. Grali dość ospale, wolno i popełniały sporo błędów. Nie zawodził jednak Andreson, który grał na przyzwoitej 50% skuteczności.

Co jednak ważne w tym meczu do wyjścia z pierwszego miejsca potrzeba Brazylii wygrać tylko jednego seta. Nie wiadomo więc jak trener Bernardo Rezende zachowa się w tym spotkaniu. Może po wygraniu pierwszego seta wpuści rezerwową szóstkę czym da Amerykanom powalczyć o awans do półfinału. Oczywiście sportowo na tą chwilę lepsza wydaję się Brazylia. Niesamowita zagrywka i będący w na prawdę dobrej formie Lucarelli mogliby ograć każdą drużynę na tym turnieju.

Nie ma co tutaj rzucać ogromnymi stawkami ale biorąc ogół czynników widzę na w tym kursie value. Liczę na to, że Amerykanie zagrają dziś dużo lepsze spotkanie, a i Brazylijczycy nie będą się przemęczać przed półfinałem.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 16-07-2016 o 01:20

Pasjonat zakładów Awatar Zamko29
    Podziękował
    0
    Mecz: Francja - Brazylia
    Data i godz.: 16.07.2016, 20:30
    Typ: Francja
    Kurs: 3.25
    Buk: Bet365
    Stawka: 3/10

Analiza:
    Witam, półfinał Ligi Światowej i mecz Francji z Brazylią. Ta Liga Światowa w tym sezonei jest mega nieorzweidywalna ponieważ wszyscy szykują się na Igrzyska Olimpijskie. Wczoraj Francja rzutem na tasme awansowała do półfinału eliminując Polaków, no ale nie oszukujmy się z ta formą Polacy nie zaslugiwali na gre nawet w finał six. Teraz mecz z Brazylią i jak dla mnie kurs nieco przesadzony na Francuzów którzy co prawda są mega zmeczeni bo przeciez tak jak my grali o przepustke olimijska, cala Lige Światowa a teraz jeszcze finał six ale to jest druzyna piekielnie mocna i na te najwazniejsze mecze potrafia się spiać zwłaszcza że Brazylijczycy wcale nie graja jakiej mega siatkówki. Jak dla mnie kurs na Francje powinien być okolo 2.5 a ze jest az 3.25 to lekko stawką 3/10 probuje wjechac dzis w Franczuów. Polecam i powodzenia!
    "TRZEBA STO RAZY WYGRAC ZEBY TEN JEDEN RAZ OKAZAC SIE ZWYCIEZCA"

Podziękował
    1
    Mecz: Serbia - Włochy
    Data i godz.: 16.07.2016, 17:30
    Typ: Over 185.5 puntków
    Kurs: 1.90

Buk: OtoBet
    Wynik: 3-2 (211 pkt.)

Komentarz po meczu : W zasadzie bez większej niespodzianki. Włosi zagrali dobre spotkanie ale nieco zabrakło do awansu.

Analiza :
    Liga Światowa wkracza miejmy nadzieje w tą bardziej przewidywalną fazę. W pierwszym meczu półfinałowym Włosi podejmować będą Serbię. Italia do tego meczu podchodzić będzie po dniu przerwy. Ciężko powiedzieć w jakiej formie są Włosi ale wydaję się, że nie jest źle. Gdyby mecz z Brazylią uznać za wypadek przy pracy to właśnie Włochów wskazywałbym jako faworytów tego spotkania. W bardzo dobrej formie są największe gwiazdy Italii czyli Zajcew i Juantorena. A na ławce siedzi również dobrze dysponowany Luca Verotti. Zabójczy dla Serbii może być blok Italii. Trener Blengini w trakcie seta lubi zmienić środkowych i nieco podwyższyć "blokadę". To może być klucz, żeby wyłączyć z gry Luburicia i Ivovicia. Słabym punktem Italii jest Filipo Lanza, który często podejmuję złe decyzję.

Serbowie natomiast przez dwa ostatnie dni byli dość mocno eksploatowani. Najpierw mierzyli się z Polską, z którą wygrali 3-1. By kolejnego dnia zagrać morderczy pojedynek z Francją przegrany 3-2. Co więcej trener Grbić nie oszczędzał swoich graczy i z Trójkolorowymi przez blisko trzy godziny grała cała pierwsza szóstka. Jeśli dzisiejszy mecz będzie się ciągnął to zmęczenie może być odczuwalne. Oczywiście od pierwszego meczu widoczny jest zupełnie inny cykl przygotowań Serbów. Widać, że dla trenera Grbicia Liga Światowa jest głównym celem. Dobrze dysponowany pod nieobecność Atanasijevicia jest Lubrić i Ivović. Ciężko jednak grało się tej dwójcę na wysoki blok Francuzów.

Myślę, że kluczem w tym meczu będzie zagrywką. Podejrzewam jednak, że mecz będzie zacięty i potrwa przynajmniej cztery sety dlatego celuję w over puntowy.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 17-07-2016 o 00:38

Podziękował
    1
    Mecz: Francja - Brazylia
    Data i godz.: 16.07.2016, 20:30
    Typ: Over 181.5 puntków
    Kurs: 1.81

Wynik: 1-3 (207 pkt.)

Komentarz po meczu : Szkoda Francuzów bo gdyby lepiej zagrali końcówkę 3 lub 4 seta to doprowadziliby do tie-breaka. Mecz był jednak szalenie wyrównany.

Analiza :
    Patrząc czysto statystycznie Francja nie przegrała przez ostatnie dwa lata żadnego meczu wynikiem 3-0. Praktycznie zawsze nawet w dołku formy potrafi wygrać tego jednego seta. To powinno wystarczyć aby pokryć proponowaną przeze mnie linię. Wiadomo Francja wczoraj toczyła bardzo ciężki bój i mało co zakończyłby się on absolutnym zwycięstwem. Wszystko szło dobrze, aż tu nagle Francuzi znów stanęli i dali sobie wydrzeć dwa sety przez reprezentację Serbii. Nie mniej jednak pomimo tak ciężkiego meczu Trójkolorowi znów dziś powinni wyjść świeży. Ich ławka rezerwowych jest bardzo długa, a i Le Goff i Rossard pokazywali na tym turnieju, że nie ustępują umiejętnościami swoim kolegom.

Po drugiej stronie faworyt całej imprezy czyli Brazylia. Drużyna, która na tej Lidze Światowej zagrała tak na prawdę tylko jedno spotkanie. Wczoraj trener Rezende desygnował do gry drugą szóstkę i tym samym nie zobaczyliśmy znów w akcji Lucarelliego, Rezende czy Wallace. Do meczu z Francja reprezentacja Canarinhos podejdzie więc wypoczęta i pewna siebie. W pierwszym meczu pokonali przecież Włochów 3-0, w każdym secie osiągając przynajmniej pięciopunktową przewagę. Oczywiście dużą rolę w tym meczu robiła zagrywka, z którą Włosi całkowicie nie dawali sobie rady. Francja to przyjęcie ma jednak dużo lepsze i na pewno dziś czeka nas dużo więcej walki.

Po stronie Francuzów liczę tutaj mocno na indywidualności. Nawet jeśli Trójkolorowym nie będzie szło Rouzier czy N'gapeth powinni wyciągnąć im tego jednego seta.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 17-07-2016 o 00:39

Podziękował
    1
    Mecz: Francja - Włochy
    Data i godz.: 17.07.2016, 17:30
    Typ: Over 183.5 puntków
    Kurs: 1.83

Wynik: 3-0

Komentarz po meczu : Szkoda tego meczu. Najbardziej błędów sędziów, którzy zabrali Włochom drugiego seta. Ogólnie spotkanie wyrównane ale w końcówkach pomimo prowadzenia czegoś Italii zabrakło.

Analiza :
    Nie rozumiem dlaczego Francja tak mocno jest faworyzowana przed tym spotkaniem. Jak dla mnie oba zespoły prezentują podobny poziom i nie spodziewałbym się tutaj jakiegoś pogromu.

Francuzi wczoraj znów pokazali kawał dobrej siatkówki... jednak skończyło się jak zwykle. Kilka błędów własnych wystarczyło aby przegrać dwa wyrównane sety, które mogły im otworzyć drogę do tie-breaka. Pomimo wszystko bardzo dobre spotkanie zagrali wczoraj N'gapeth i Rouzier. Obaj skończyli ten mecz ze skutecznością 50%. Dobrze też działał blok, który kilka razy zatrzymał Lucarelliego czy Wallace.

Włosi zagrali wczoraj nawet lepsze spotkanie niż z te z USA (3-1). Grali szybką siatkówkę i dobrze bronili. Brakowało tylko jednego.. skuteczności. Zaytsev i Juantorena mieli problemy z kończeniem ataków i omijaniem serbskiego bloku. Zaytsev pomimo aż 51 ataków skończył ledwie 18. Podobnie i Juantorena zakończył mecz na skuteczności 35%. Bardzo dziwi zachowanie trenera Gianlorenzo, który nawet pomimo złej dyspozycji swoich graczy nie robił zmian. A na ławce był przecież błyszczący w kwalifikacjach Luca Vettori.

Jeśli Włosi poprawią dziś skuteczność myślę, że spokojnie mogą pyknąć Francuzów. Jednak nawet przy słabszej grze obu drużyn nie powinniśmy tutaj ujrzeć wyniku 3-0. Celuję więc w linie over 183.5 punktów.
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 17-07-2016 o 23:39

Podziękował
    1
    Mecz: Brazylia - Serbia
    Data i godz.: 17.07.2016, 20:30
    Typ: Over 180.5 puntków
    Kurs: 1.80

Stawka: 3/10
    Wynik: 0-3

Komentarz po meczu : Duża niespodzianka. Jak i wygrana Serbów jak i wynik. Brazylia bez żadnych argumentów.. Serbia? Szkoda, że nie jedzie na Igrzyska.

Analiza :
    No i dziś zakończymy Ligę Światową spotkaniem finałowym, w którym Serbia podejmować będzie Brazylię. Oczywiście murowanym faworytem tego spotkania są Canarinhos.

Drużyna, która na tym turnieju jeszcze nie doznała smaku porażki. Co więcej Brazylijczycy praktycznie się nie zmęczyli gdyż ich pierwsze szóstka rozegrała ledwie siedem setów. Na spotkanie z USA trener Rezende wystawił przecież rezerwowy skład. Dla porównania Serbowie spędzili na boisku dwa razy tyle czasu co Brazylia bo aż czternaście setów. Dobrze spisują się na tym turnieju Wallace i Lucarelli, którzy grają na solidnej skuteczności. Podobała mi się we wczorajszym meczu obrona Brazylii. Canarinhos wychodzili ogromną ręką z trudnych zagrań i nie było dla nich straconych piłek. Widoczne też było dobre wyszkolenie techniczne przez co mają oni szeroki repertuar zarań z zagrywki czy przy ataku. Co ważne przy najtrudniejszych piłkach z Francją nie pękali i dwa sety wygrali na przewagi.

Pomimo, że Serbowie spędzili na boisku sporo czasu to we wczorajszym tie-breaku wyglądali nienajgorzej. Wydaję się, że są dobrze przygotowani fizycznie, a co ważne w trudnych sytuacjach podejmowali dobre decyzję. Dobrze funkcjonował serbski blok, którym zatrzymywali wczoraj Zaytseva i Juantorene. Podobało mi się także rozegranie Jovicia, który nie bał się grać środkiem i potrafił rozrzucić blok rywali i robił miejsce atakującym. Wiele w tym meczu będzie zależeć od Lubricia i Dokicia. Jeśli ten pierwszy przestanie popełniać proste błędy w ataku to Serbia na pewno może nawiązać walkę z Brazylią. O Dokicia się natomiast nie martwię bo pomimo, że nie jest jakimś klasowym graczem to nie zawodzi.

Jako, że mecze finałowe rządzą się swoimi prawami to nie obstawiałbym tutaj łatwego zwycięstwa Brazylii. Skończył się już czasy totalnej dominacji Canarinhos i myślę, że Serbowie są w stanie powalczyć i doprowadzić w tym meczu do tie-breaka, a tam wszystko się może zdarzyć
    Ostatnio edytowane przez waldek93 ; 17-07-2016 o 23:39

Uprawnienia postowania