Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: F1

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    38
    Przydatnych postów: 6

Post F1

Załącznik 144

Oficjalna strona wyścigów: https://www.formula1.com
    Ostatnio edytowane przez paweltyper ; 18-06-2016 o 23:05
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Król pewniaków Awatar 1rocke1
    Podziękował
    2
    Przydatnych postów: 11
    GP Austrii 2016

Red Bull Ring jest prostym i szybkim obiektem, który nie wymaga od kierowców perfekcyjnej jazdy, a od bolidów najlepszego pakietu aerodynamicznego. Za to największy nacisk kładzie na jednostki napędowe (potwierdzają to wyniki z poprzednich lat kiedy zdecydowanie dominowały zespoły z silnikami Mercedesa), a silnik Hondy zamontowany w McLarenach do najlepszych ewidentnie nie należy.

W czystym wyścigu,przed McLarenem będą Mercedes, Williams, Force India (zespoły z silnikami Mercedesa i co najmniej dobrą aerodynamiką), Ferrari iRed Bull (zespoły walczące cały sezon w czubie). Te zespoły już obsadzają wszystkie miejsca punktowe, a w tym sezonie przed McLarenem jest jeszcze Toro Rosso i walczy z nim Haas, który miał już kilka świetnych wyścigów w tym sezonie.

Tak więc mimo, że Alonso i Button są świetnymi kierowcami, to jednak ograniczeń bolidu i charakterystyki toru nie da się oszukać. Jedyną szansą na punkty w ich wykonaniu jest wykruszenie kilku bolidów przed nimi,a przecież dodatkowo nie jest powiedziane, że sami też nie wezmą udziału w jakiejś kraksie lub ich bolidy same z siebie nie odmówią posłuszeństwa co w tym sezonie miało kilka razy już miejsce.
    Prognozy nie przewidują deszczu więc pogoda nie powinna wpłynąć na przebieg zawodów.

Bwin
    Button nie zapunktuje: 1,55
    Alonso nie zapunktuje: 1,65
    łączny: 2,57
    …………...

Tak jak wyżej, to powinien być wyścig Mercedesów.
    Ostatnio w Baku pokazali, że ciągle od reszty dzieli ich przepaść, a do tego dostaną teraz świeże silniki co pozytywnie wpłynie na niezawodność.

Expekt
    2 Mercedesy na podium: 1,75
    Ja tu widzę wręcz dublet w kwalifikacjach i wyścigu, ale nie znalazłem takiej oferty. Jakby ktoś widział takie coś to proszę o info.
    ………….

Bet-at-home

Przewaga zwycięzcy w kwalifikacjach poniżej 0,25s: 1,85

Jak już też pisałem ten tor jest krótki i prosty technicznie, a Rosberg z Hamiltonem cały sezon jeżdżą blisko siebie. Osobiście myślę,że ta różnica zamknie się nawet w 0,15s.
    Dane z ubiegłych lat:
    2014: +0,087s
    2015: +0,2s
    Ostatnio edytowane przez 1rocke1 ; 01-07-2016 o 10:18
    zamiast "podziękowania", poklikaj poomoc.pl

Podziękował
    2
    GP Belgii 2016

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-22804-Hamilton_potwierdza_ze_otrzyma_kare_w_Belgii.html

News, który zagraniczni bukmacherzy uwzględni wiele godzin temu, ale do polskich sierot dotrze pewnie 5 minut przed wyścigiem

W obliczu kary dla Hamiltona, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa staje się Rosberg i zagraniczne buki już przed południem pozmieniały kursy na niego do poziomu 1,5-1,6.
    Spece od STS ciągle śpią więc nie wypada nie skorzystać!

Rosberg wygra
    STS - 2

4. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

Inbloom (25-08-2016)

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    38
    Przydatnych postów: 6
    Cytat Zamieszczone przez 1rocke1 Zobacz post
    GP Belgii 2016

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-22804-Hamilton_potwierdza_ze_otrzyma_kare_w_Belgii.html

News, który zagraniczni bukmacherzy uwzględni wiele godzin temu, ale do polskich sierot dotrze pewnie 5 minut przed wyścigiem

W obliczu kary dla Hamiltona, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa staje się Rosberg i zagraniczne buki już przed południem pozmieniały kursy na niego do poziomu 1,5-1,6.
    Spece od STS ciągle śpią więc nie wypada nie skorzystać!

Rosberg wygra
    STS - 2
    Osobiście to entuzjastą Formuly 1 nie jestem ale los chciał, że byłem u znajomego który F1 pasjonuje się od dawna. Wszedłem dosłownie na sam początek wyścigu i nie żałuje, tyle się działo, że szook :o Zawsze uważałem, że Formula to raczej nudny sport i wiele się nie dzieje ale te parę minut których byłem świadkiem całkowicie temu zaprzeczyły.. może akurat miałem takie szczęście W każdym razie, w przyszłości jeśli będzie jeszcze okazja to na pewno obejrzę

P.S. Gratulacje za dobre info. Kibicowałem Rosbergowi bo widziałem wcześniej Twój typ
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Podziękował
    2
    Cytat Zamieszczone przez Inbloom Zobacz post
    Zawsze uważałem, że Formula to raczej nudny sport i wiele się nie dzieje ale te parę minut których byłem świadkiem całkowicie temu zaprzeczyły.. może akurat miałem takie szczęście W każdym razie, w przyszłości jeśli będzie jeszcze okazja to na pewno obejrzę

Raczej się rozczarujesz.

Początek GP Belgii był cyrkiem jaki zdarza się 1-2 razy w roku. Na tym torze taki jest układ pętli, że starty często są bardziej dramatyczne. Natomiast po wznowieniu wyścigu wróciła już stara, "dobra" formuła 1
    Ogólnie taki to już sport, trzeba mieć "coś nie tak w głowie" by się nim pasjonować, a sceptyków takie pojedyncze akcje i tak na dłuższą metę nie przyciągną

7. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

Inbloom (02-09-2016)

Uprawnienia postowania