Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Liga Mistrzów 2016/17

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    37
    Przydatnych postów: 6

Post Liga Mistrzów 2016/17

Dwa dni temu tj. 28 czerwca najlepsze drużyny poszczególnych krajów Europy rozpoczęły kwalifikacje do elitarnego grona Ligi Mistrzów.

W tym sezonie udział w niej weźmie 78 zespołów w tym oczywiście, aktualny Mistrz Polski - Legia Warszawa.
    Legioniści potyczkę zaczną od drugiej rundy gdzie 12 lipca zmierzą się z zespołem Zrinjski (Bośnia i Hercegowina). Rewanż tydzień później w Warszawie.

Rozgrywki w poprzedniej edycji zdominowały zespoły z Hiszpanii gdzie w ćwierćfinale znalazły się m.in.: Barcelona, Real Madrid oraz Atletico Madrid.

Hiszpański finał pomiędzy Atletico a Realem po rzutach karnych, pod wodzą C.Ronaldo rozstrzygnęli Królewscy.

W tym sezonie faworytami do zwycięstwa są również zespoły z Półwyspu Iberyjskiego a kursy Betfair na zwycięstwo "najlepszej piątki" przedstawiają się następująco:

• Barcelona 4.20
    • Bayern Munich 5.20
    • Real Madrid 5.60
    • Man City 12.50
    • Atletico Madrid 18.00

Myślicie, że przewidywania bukmacherów się sprawdzą i znów w finałach zobaczymy reprezentantów najsilniejszych lig na świecie ?

A może jak to ma miejsce na aktualnych ME, pojawią sie jakieś niespodzianki ? :ups:
    W każdym razie trzymajmy też kciuki za naszych gdyż minęło już dokładnie 20 lat odkąd ostatni raz zobaczyliśmy naszego reprezentanta w rozgrywkach grupowych. W 1996 roku Widzew Łódź z bilansem 1-1-4 odpadł z rozgrywek zajmując 3 miejsce.

Zapraszamy do komentarzy
    Ostatnio edytowane przez Inbloom ; 01-07-2016 o 04:54
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

2. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

lisiczka2 (26-07-2016)

Pasjonat zakładów Awatar Zamko29
    Podziękował
    0
    Przydatne posty: 1
    Sparta Praga - Steaua Bukareszt

Typ: Steaua lub remis
    Kurs: 2.30
    Bukmacher: Unibet

Witam serdecznie. Na dzis mam ciekawe spotkanie z kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Wicemistrz Czech spotka się z wicemistrzem Rumunii. Jeszcze w tamtym roku obie drużyny mierzyły sie w grupie mistrzowskiej, jednak w tym sezonie ani jednym nie udało sie zdobyć tytułu. Kurs ponad 6 na Steaue w tym spotkaniu to jakieś lekkie nieporozumienie, ponieważ liga Rumuńska wcale nie jest słabszą liga od Czeskiej, Sparta w sparingach spisywała sie bardzo słabo przegrywając 3 spotkania i tylko 1 remisując. Jak dla mnie dzisiaj Steaua ma szansę powalczyć o co najmniej remis a sam osobiście wchodzę też w czystą 2 w tym spotkaniu. Polecam i powodzenia!
    "TRZEBA STO RAZY WYGRAC ZEBY TEN JEDEN RAZ OKAZAC SIE ZWYCIEZCA"

4. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

paweltyper (26-07-2016)

Seryjny AKOwiec Awatar Jabuko23
    Podziękował
    2
    Przydatnych postów: 0
    Ajax - Rostov
    Typ: 1 & BTS
    Kurs: 4,33
    Buk: bet365
    Stawka: 3/10

Rewelacja poprzedniego sezonu ligi rosyjskiej podejmie na wyjeździe utytułowany Ajax. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Ajax, jednak tak wysoki kurs na gospodarzy wydaje się być opcją "do wzięcia". Otóż Rostov grał i nadal gra bardzo dobrze, można powiedzieć że ponad swoje możliwości, jego sukces z poprzedniego sezonu można porównywać do sukcesu Leicester. Rostov jest bardzo skuteczny w kontrze a także mają piłkarzy potrafiących uderzyć z dystansu, próbkę tych strzałów mogliśmy zobaczyć w meczu z Anderlechtem. Według moich przewidywać Ajax będzie kontrolować grę i utrzymywać się przy piłce a Rostov kontrować, taki układ meczu powinien odpowiadać obu stronom. Ajax niemalże musi wygrać u siebie, bo jak wiadomo wyjazdy do Rosji są zawsze trudne. Obaj trenerzy mają do dyspozycji cały skład, gdyż na szczęście żaden czołowy gracz nie boryka się z kontuzją ani z zawieszeniem. Liczę na otwarty mecz z golami po obu stronach oraz przewiduję że to Ajax skończy jako zwycięzca.

1-1 FT
    a szkoda strzępić ryja...
    Ostatnio edytowane przez Jabuko23 ; 17-08-2016 o 01:59 Powód: wynik
    Analizy:
    Typy: 7 Trafione: 6 Błędne: 1 Zwrócone: 0 Zainwestowane: 39j Zysk/Strata: +31,70j

Administrator Awatar admin
    Podziękował
    18
    17.08.2016
    20:45 Dundalk - Legia Warszawa

Bonus 20zł
    w meczu Dundalk z Legią w Betclic.
    Należy postawić zakład przedmeczowy, pojedynczy lub wielokrotny (min. stawka 50 zł i min. kurs 1,50) na mecz Dundalk - Legia Warszawa.
    Jeśli pierwszy postawiony zakład spełni powyższy warunek, a Nikolić strzeli pierwszego gola w tym meczu, to przyznamy bonus 20zł na dalszą grę!

W Expekt zwrot do 50zł, jeśli Legia przegra z Dundalk!
    Kwalifikujący zakład, to zakład przedmeczowy, pojedynczy na spotkanie Dundalk - Legia Warszawa (min. stawka 50 zł, min. kurs 1,50), jeśli okaże się on nietrafiony, a Legia poniesie porażkę, to przyznamy zwrot do 50zł.

Maniak zakładów Awatar krom
    Podziękował
    0
    Dundalk - Legia 2
    kurs: 1,91 bet365

Absolutnym faworytem jest Legia. Która ma wielokrotnie większy budżet i lepszych zawodników. Dundalk jest europejskim kopciuszkiem i ciężko sobie wyobrazić, żeby awansowało do Ligi Mistrzów. Legia ostatnio miała słabsze wyniki, ale można założyć, że zawodnicy nie byli zbyt skoncentrowani w tych meczach, bo absolutnym priorytetem jest LM. Legia nie ma większych problemów z kontuzjami i powinna sobie zapewnić awans już w pierwszym meczu wysoko wygrywając na wyjeździe.
    krom85.blogabet.com

Seryjny AKOwiec Awatar Jabuko23
    Podziękował
    2
    Astra - West Ham

Jak powszechnie wiadomo klubu z BPL traktują LE jako rozgrywki drugorzędne, wiadomo że większe pieniądze i wpływy są za wysoką pozycję w lidze. Szczególnie w eliminacjach zespoły wystawiają graczy który nie mają zbyt wiele szans na grę w lidze. Potwierdzeniem moich słów jest notka na oficjalnej stornie West Hamu:
    West Ham are without a few first-team players in Romania, both through injury and also due to considerations being made ahead of Sunday's Premier League home opener with AFC Bournemouth at London Stadium.

Aaron Cresswell and Manuel Lanzini (both knee) are on the mend, while Andre Ayew misses out with the thigh injury he suffered at Chelsea on Monday evening. Dimitri Payet and Havard Nordtveit have been left in London to rest ahead of Sunday's game, while left-back Arthur Masuaku is cup-tied after playing for Olympiacos in the UEFA Champions League qualifiers earlier this summer.

Astra will be without their coach, Marius Sumudica, who has been suspended for two months due to off-field issues.

Read more at http://www.whufc.com/News/Articles/2...mbd4TMJwvow.99

Z powyższego komunikatu dowiadujemy się nie tylko o brakach w West Hamie ale także o zawieszeniu trenera Astry. W tym momencie trzeba postawić sobie pytanie czy mimo osłabień West Ham poradzi sobie z Astrą. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć z głowy o Astrze gdyż ligi rumuńskiej nie śledzę, rzuciłem jednak okiem na ich kadrę i na to kto odszedł po sezonie, otóż zespół na rzecz Steaua opuściło dwóch Brazylijczyków, przyjrzałem się ich personalion i z nich jasno wynika że byli to czołowi zawodnicy w klubie, liczbę 30 spotkań przekroczyło tylko 3 zawodników, tych dwóch brazylijczyków oraz jeden portugalczyk - zgadnijcie co się z nim stało? Także opuścił szeregi zespołu. Ogólnie okna transferowego nie można zaliczyć do udanych. Skład się prezentuje dość słabo, a najlepiej obrazuje to fakt że do zespołu dołączy zawodnik z ligi tajlandzkiej(który nawet nie odnotował występu w tej lidze) i z marszu wszedł do pierwszego składu Astry, poza tym w zespole musi grać 35 latek. Ostatnie pytanie jakie mnie nurtuje - to kim ten West Ham zagra? Jasnej odpowiedzi nie mogę znaleźć, na oficjalnej stronie nic nie ma, na stronie kibiców west hamu proponowany skład jest totalnym przypuszczeniem które nie ma potwierdzenia w faktach. Z tego co się zorientowałem to na debiut może liczyć Calleri, zagraja również rezerwowy bramkarz, oraz występ powinien zaliczyć angielskie talent Oxford. Bilić ma zabrał na mecz z Astrą kilku młodych zawodników. M.in. Marcusa Browne’a oraz Ashleya Fletchera(ale czy oni wystąpią w pierwszym składzie tego się raczej nie spodziewam).

Mój typ na to spotkanie to: 2 & under 2,5
    kurs: 4,00
    buk: bet365
    Stawka: 3/10

1-1 FT
    Ja na szczęście przytomnie zamknąłem zakład na czystą dwójkę w 80 minucie, jednak znów w ogólnych rozrachunku nie wychodzę na plus.
    Ostatnio edytowane przez Jabuko23 ; 19-08-2016 o 04:07 Powód: wynik
    Analizy:
    Typy: 7 Trafione: 6 Błędne: 1 Zwrócone: 0 Zainwestowane: 39j Zysk/Strata: +31,70j

Super Moderator Awatar paweltyper
    Podziękował
    47
    Przydatnych postów: 10

Podziękował
    47
    Legia Warszawa - Dundalk Brak bramki w 76-90 min. kurs 1.72 Bukmacher Marathonbet. Wynik: 0 bramek

W pierwszym meczu na wyjeździe Legia wygrała 0-2. Awans jest już teoretycznie przesądzony. Legia zapewne do 76 minuty strzeli gola albo dwa. W końcówce meczu przy awansie Legii gra będzie bardziej luźna i nie powinniśmy zobaczyć bramki. Drużyna z Warszawy po kiepskim rozpoczęciu Ekstraklasy musi się bardziej skupić na rozgrywkach krajowych a do takich meczy jak dzisiejszy podejść na luzie i utrzymać awans.
    Ostatnio edytowane przez paweltyper ; 24-08-2016 o 16:24

Maniak zakładów Awatar lisiczka2
    Podziękował
    6
    AS Monaco - Villarreal 1 Kurs: 2,55 Betano
    Już w pierwszym meczu zawodnicy Monaco wyjechali z Hiszpani z pewną zaliczką.Zawodnicy z Hiszpani nie błyszczą ostatnio formą, co teżmoże być spowodowane dużą ilością kontuzjowanych graczy. Monaco z kolei sprawia dobre wrażenie, eliminując w poprzedniej rundzie tureckie Fenerbahce. Myśle, że francuska ekipa nie będzie grać na remis co niekoniecznie wychodzi na dobre lecz potwierdzi swoją dobrą dyspozycję wygrywając ten mecz. Dobrą alternatywą też jest zagranie typu DNB.
    "Porażka to stan umysłu-nikt nie jest pokonany dopóty, dopóki nie uzna porażki za fakt" - Bruce Lee

Seryjny AKOwiec Awatar Janas132
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 2
    Mistrzowie Polski trafili na wyjątkowo silnych rywali - oprócz Borussii i Sportingu, przyjdzie im się zmierzyć także z triumfatorem poprzedniej edycji Champions League i najbardziej utytułowanym klubem w historii tych rozgrywek, słynnym Realem Madryt. W takiej sytuacji jakiekolwiek punkty wywalczone ewentualnie przez Legię byłyby olbrzymim powodem do radości, a uniknięcie zajęcia ostatniego miejsca w tabeli (czyli awans minimum do Ligi Europejskiej) - szczytem marzeń. Wtorkowa walka Legii w LM będzie o tyle trudna, że zespół ze stolicy Polski wciąż znajduje się w totalnej rozsypce po tym, co zrobił z nim Besnik Hasi. Albański trener zostawił Wojskowych na 14., czyli trzecim od końca miejscu w tabeli Ekstraklasy - tak nisko Legia nie znajdowała się od wielu, wielu lat. Z dotychczasowych 10 spotkań w lidze, warszawiacy wygrali tylko dwa. Na koniec kadencji Hasiego polegli 1:2 z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza i 2:3 z Zagłębiem Lubin, a pod wodzą tymczasowego trenera Aleksandara Vukovicia zremisowali bezbramkowo w miniony piątek z Wisłą Kraków.
    Sporting w ostatnim spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony i nie powinni mieć żadnego problemu z drużyną która znalazła się na tym etapie rozgrywek tylko dlatego, że miała ogromne szczęście w losowaniu.
    Mój typ Sporting -2.5 kurs 2.65 UNIBET
    Ostatnio edytowane przez paweltyper ; 26-09-2016 o 21:43
    19 lat/Bonus Hunter/NBA/

Podziękował
    47

Seryjny AKOwiec Awatar kkonrad
    Podziękował
    0
    Barcelona - Manchester City
    typ; X2
    buk: Leonbet
    Kurs; 2.61

Ja dziś zaryzykuję i postawię że Barcelona nie wygra spotkania. Barcelona gra nierówno albo gromi rywali albo wpadki jak z Alaves czy porażka z Celtą Vigo gdzie przecież już 3:0 przegrywali. Manchester City po serii zwyciestw porazka i remis ale z mocnymi przeciwnikami Everton i Tottenham. Ale ważnym decydującym czynnikiem moze tu być Guardiola, który bardzo dobrze wie co się dzieje w Barcelonie.
    Przestrzegam przed graniem na Barcelonę bo kurs tylko 1,50 a ryzyko spore.
    "Do tej fazy, w której przegrywający przegrywa, mamy jeszcze trochę czasu" - Dariusz Szpakowski

Podziękował
    47

Podziękował
    47
    5 Kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów 22.11 - 23.11.2016

liga mistrzów.JPG

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    0
    Ludogorets to drużyna, która nie jest przypadkowa. Zdominowali ligę bułgarską a w Europie będą chcieli dążyc do wyczynów Szachtara sprzed kilku lat. Tam naprawdę jest komu grac. Basel dominuje swoją ligę szwajcarską ale drużyna ta nie gra już twego co grała jeszcze kilka lat temu. W pierwszym meczu padł remis 1:1 ale teraz myślę, że gospodarz wygra ten mecz. Basel nawet z lechem w poprzednim sezonie nic nie pokazywała nadspodziewanego.

Uprawnienia postowania