Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38

Temat: Nowe karty Skrill

Super Moderator Awatar paweltyper
    Podziękował
    47
    Przydatnych postów: 10

Nowe karty Skrill

Dwa dni temu otrzymałem dość dziwnego maila od skrill. Zamierzają przysłać mi w sierpniu nową kartę z możliwością płatności zbliżeniowych i lepszymi zabezpieczeniami. Jestem trochę zdziwiony tą sytuacją ponieważ aktualna karta ważna jest do lutego 2017 czyli ponad pół roku. Pin do nowej karty nie zostanie wysłany pocztą tylko będzie dostępny na koncie skrill po zalogowaniu. Czy też otrzymaliście podobne maile?
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    Tak, ja też dostałem. Ogólnie to ktoś się orientuje czy dalej obowiązuje opłata 10 euro za rok używania tej karty? Kiedyś tam była taka opłata, a teraz po wykupie netellera nie wiem, bo tam takich opłat nie było i teraz też nic takiego nie widze.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Przydatnych postów: 6
    Opłata 10euro obowiązuje , w maju tego roku zamówiłem po raz pierwszy karte skrill . Mam nadzieję że moja karta jest najnowszą tego typu propozycją . Aha i ogólnie podoba mi sie teraz opłata 1,75% wypłacanej sumy niż 1,8 euro za wypłatę stale.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 2
    Jutro odbiorę nową kartę (minęły 3 lata używania wcześniejszej), dam znać czy wysłali mi już tę nową wersję. Mam taką nadzieję, chociaż z drugiej strony wolałbym pozostać przy wersji bez płatności zbliżeniowych

Podziękował
    47
    Cytat Zamieszczone przez GraczGracz43 Zobacz post
    Opłata 10euro obowiązuje , w maju tego roku zamówiłem po raz pierwszy karte skrill . Mam nadzieję że moja karta jest najnowszą tego typu propozycją . Aha i ogólnie podoba mi sie teraz opłata 1,75% wypłacanej sumy niż 1,8 euro za wypłatę stale.
    Tak teraz pobierają 1.75% jak wypłacasz 1000 zł to 17.5 zł prowizji kiedyś przy dobrym kursie euro wychodziło około 8 zł.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Cytat Zamieszczone przez paweltyper Zobacz post
    Tak teraz pobierają 1.75% jak wypłacasz 1000 zł to 17.5 zł prowizji kiedyś przy dobrym kursie euro wychodziło około 8 zł.
    Paweltyper, ale wiesz że ugranie teraz nawet tysiąca złotych powiedzmy z kapitału 200zl nawet jest cięzko, bynajmniej ja tak mam , co Francja faworyt euro 2016 i Portugalia finał wygrywa , większość z adminem tacy pewni byli a tu zonk Nie wiem dla mnie ta prowizja jest odpowiednia , mozna sobie ze skrill przynajmniej male sumy wypłacać i jest ok, a jak nawet ugram 1tys to co mi tam z 17zl nie bądzmy tacy zachłanni .Uważam że teraż jest korzystniej . Bo jeśli miałbym wypłacić załózmy 30 zł i z tego oddać 17zł że przeleje na konto ze skrill to to jest rozbój w biały dzień. No ale rozumiem że tu wszyscy grube tysiące wygrywają nie to co ja...

Podziękował
    47
    Paweltyper, ale wiesz że ugranie teraz nawet tysiąca złotych powiedzmy z kapitału 200zl nawet jest cięzko, bynajmniej ja tak mam , co Francja faworyt euro 2016 i Portugalia finał wygrywa , większość z adminem tacy pewni byli a tu zonk Nie wiem dla mnie ta prowizja jest odpowiednia , mozna sobie ze skrill przynajmniej male sumy wypłacać i jest ok, a jak nawet ugram 1tys to co mi tam z 17zl nie bądzmy tacy zachłanni .Uważam że teraż jest korzystniej . Bo jeśli miałbym wypłacić załózmy 30 zł i z tego oddać 17zł że przeleje na konto ze skrill to to jest rozbój w biały dzień. No ale rozumiem że tu wszyscy grube tysiące wygrywają nie to co ja...
    Przelewanie na konto jest pozbawione sensu przy tak wygórowanych opłatach. Dla graczy którzy małe kwoty wypłacają prowizja 1.75% jest ok. Wadą skrilla jest limit 5 płatności kartą na 24h i 1 wypłaty z bankomatu na 24h. Nawet jak ktoś małe sumy wygrywa to ten limit może być uciążliwy.

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    37
    Cytat Zamieszczone przez maxxi216 Zobacz post
    Jutro odbiorę nową kartę (minęły 3 lata używania wcześniejszej), dam znać czy wysłali mi już tę nową wersję. Mam taką nadzieję, chociaż z drugiej strony wolałbym pozostać przy wersji bez płatności zbliżeniowych
    Myślę, że na pewno jest opcja zablokowania płatności zbliżeniowych. Wątpię, że pojawi się taka możliwość blokady na stronie skrilla ale jeśli skontaktujesz się z supportem to powinni Ci to wyłączyć.

P.S. miałeś może już jakieś przykre doświadczenia z tego rodzaju płatnościami czy chcesz je wyłączyć tak zapobiegawczo ? :p

Podziękował
    47
    Cytat Zamieszczone przez Inbloom Zobacz post
    Myślę, że na pewno jest opcja zablokowania płatności zbliżeniowych. Wątpię, że pojawi się taka możliwość blokady na stronie skrilla ale jeśli skontaktujesz się z supportem to powinni Ci to wyłączyć.

P.S. miałeś może już jakieś przykre doświadczenia z tego rodzaju płatnościami czy chcesz je wyłączyć tak zapobiegawczo ? :p
    Płatności zbliżeniowe najbardziej popularne są w USA, Polsce i Wielkiej Brytanii więc zapewne użytkownicy z tych krajów otrzymają nowe karty. Płacenie zbliżeniowo ma niestety kilka wad transakcje mogą być robione na terminalach POS działających w trybie offline. Tego typu płatnościach zdarza się że dopiero po 2 tygodniach są rozliczane i znane były mi przypadki że osoby korzystające z takich kard nie były świadome stanu swojego salda. Kartę zbliżeniową jak się straci ktoś może wykorzystać ją do nieautoryzowanych transakcji. Ogólnie karty skrill mają słabe zabezpieczenia, wystarczy 16 cyfr z przodu znać oraz 3 cyfrowy numer cvc aby komuś opróżnić konto skrill transakcjami w internecie. Dziennych limitów płatności kartą nie da się ustawić na skrill ale całe szczęście użytkownicy bez vip mają limit 5 transakcji kartą na 24h o maksymalnej łącznej kwocie 1000 euro. Dobre jest i takie zabezpieczenie dlatego z tego powodu nie ubiegam się o vipa a jak karta zaginie to maksymalnie 1000 euro stracę. Przy płatnościach w internecie kartami polskich banków otrzymujemy kod sms co jest świetnym zabezpieczeniem. Ponad rok temu wyłączyłem płatności zbliżeniowe na karcie w ING, trzeba tylko było na stronie banku zablokować technologię zbliżeniową i następnie skorzystać z bankomatu albo zapłacić kartą w sklepie w sposób tradycyjny. Terminal POS lub bankomat blokowały mikrochipa do transakcji zbliżeniowych na kracie. Mam nadziej że skrill również da możliwość wyłączenia opcji zbliżeniowej.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    1
    paweltyper opisał, na czym mogą polegać problemy z płatnościami zbliżeniowymi. Zawsze lepiej być ostrożnym, zwłaszcza że na płatności zbliżeniowej możesz co najwyżej zaoszczędzić 30 sekund w lokalnym sklepiku.

Tak jak pisałem wcześniej odebrałem swoją nową kartę i jest to klasyczna wersja bez PayPassu. Ciekawe, czy we wrześniu wyślą mi kolejną czy po prostu od września karty zbliżeniowe będą standardem, ale TYLKO przy wymianie karty lub zamówieniu nowej (co moim zdaniem byłoby logiczne).

Podziękował
    47
    Cytat Zamieszczone przez maxxi216 Zobacz post
    paweltyper opisał, na czym mogą polegać problemy z płatnościami zbliżeniowymi. Zawsze lepiej być ostrożnym, zwłaszcza że na płatności zbliżeniowej możesz co najwyżej zaoszczędzić 30 sekund w lokalnym sklepiku.

Tak jak pisałem wcześniej odebrałem swoją nową kartę i jest to klasyczna wersja bez PayPassu. Ciekawe, czy we wrześniu wyślą mi kolejną czy po prostu od września karty zbliżeniowe będą standardem, ale TYLKO przy wymianie karty lub zamówieniu nowej (co moim zdaniem byłoby logiczne).
    Najwidoczniej nie będziesz miał karty zbliżeniowej przez najbliższy czas chyba że też otrzymałeś maila o nowych kartach i o pilnej potrzebie sprawdzenia adresu zamieszkania na koncie skrill.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    1
    Niestety dostałem tego maila, ale dla mnie bez sensu, żeby wymieniali mi kartę po miesiącu.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Kurcze ja mam karte w maju wydana , ale nie dostałem żadnego mejla , dawno otrzymaliście te mejle co wnich dokładnie jest? Może ktoś wrzucic tu skan takiego mejla?

Podziękował
    47
    Kurcze ja mam karte w maju wydana , ale nie dostałem żadnego mejla , dawno otrzymaliście te mejle co wnich dokładnie jest? Może ktoś wrzucic tu skan takiego mejla?
    W tych mailach jest wszystko to co pod poniższym linkiem:

https://www.skrill.com/pl/new-prepai...&utm_campaign=

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Cytat Zamieszczone przez paweltyper Zobacz post
    W tych mailach jest wszystko to co pod poniższym linkiem:

https://www.skrill.com/pl/new-prepai...&utm_campaign=
    Paweltyper, faktycznie też dostałem tego mejla, zmieniłem adres mejl głowny ostatnio na inny w skrill i jednak też mają wysłać mi nową kartę we wrześniu dopiero.

Stary wygląd karty bardziej mi sie podobał , a ten nowy dopiero tak średnio.

Podziękował
    47
    Paweltyper, faktycznie też dostałem tego mejla, zmieniłem adres mejl głowny ostatnio na inny w skrill i jednak też mają wysłać mi nową kartę we wrześniu dopiero.

Stary wygląd karty bardziej mi sie podobał , a ten nowy dopiero tak średnio.
    Dla mnie wygląd nie ma znaczenia, ważne aby karta niezawodnie działała

Podziękował
    37
    Wczoraj przyszła mi nowa karta Skrill. Prezentuje się całkiem przyzwoicie - moim zdaniem ładniejsza od poprzedniej. Ciekaw jestem tych transakcji zbliżeniowych bo jeszcze nigdy nie miałem z tym do czynienia. Na razie nie będę jej aktywował ale ciekaw jestem jak to będzie z kodem PIN. W mailu pisali mi, że przyjdzie on osobno więc czekam. Chociaż z drugiej strony, powinna być możliwość używania starego kodu PIN. Może chodzi o procedury bezpieczeństwa.

Ktoś z was też już dostał Nową Kartę Skrill ?

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 5
    Mi przyjdzie w ciągu tygodnia, ale zdecydowanie poprawili jej wygląd
    Bardzo dobrze, że dodali do funkcjonalności opcję zapłaty zbliżeniowo.
    Się doczekać nie mogę

Fan zakładów
    Podziękował
    1
    Przydatnych postów: 0
    Siema .
    Ja dzisiaj otrzymałem nową kartę skrill .
    Jeżeli chodzi o pin to wyskoczył mi jak aktywowałem kartę.
    Wreszcie mam normalniejsze limity wypłat z bankomatu 1500 euro
    Pozdro

Podziękował
    37
    Cytat Zamieszczone przez woogie Zobacz post
    Siema .
    Ja dzisiaj otrzymałem nową kartę skrill .
    Jeżeli chodzi o pin to wyskoczył mi jak aktywowałem kartę.
    Wreszcie mam normalniejsze limity wypłat z bankomatu 1500 euro
    Pozdro
    1500 euro z bankomatu ? Wyjaśnij konkretniej bo zgłupiałem :ups: Masz na myśli limity dzienne ? Bo tyle to dają tylko Skrill VIP i to nawet nie brąz tylko zdaje się Silver. To nie ma związku z tą nową kartą

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia postowania