Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Najlepsza dyscyplina do tradowania.

Super Moderator Awatar paweltyper
    Podziękował
    56
    Przydatnych postów: 17

Najlepsza dyscyplina do tradowania.

Jakie według was dyscypliny sportowe najlepiej nadają się do tradowania? Słyszałem opinie innych że najlepsze są dyscypliny w których dużo punktów/goli zdobywają drużyny bądź zawodnicy. Jakie jest wasze zdanie?
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    Moim zdaniem konie

Super Moderator Awatar paweltyper
    Podziękował
    56
    Przydatnych postów: 17
    Dla mnie najlepsze są dyscypliny w których pada duża ilość punktów np tenis, koszykówka, piłka ręczna. Czasami też tradowałem na betfair piłkę nożną różne linie bramkowe na under.
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0
    Najlepsza do tradingu jest piłka nożna z tego powodu że jest nieprzewidywalna, póżniej tenis a na końcu hokej.Resztą dyscyplin nie ma sobie co głowy zawracać tracisz czas i praktycznie nic nie zarabiasz. Mało tego trudno złapać jelenia aby się z tobą założył.

Bywalec ziemniaka Awatar 1rocke1
    Podziękował
    6
    Przydatnych postów: 18
    Cytat Zamieszczone przez dudekpawel Zobacz post
    Najlepsza do tradingu jest piłka nożna z tego powodu że jest nieprzewidywalna...
    W zdecydowanej większości ludzie zaczynając przygodę z handlem na (jakiejkolwiek) giełdzie podchodzą do tego głównie z zamiarem długoterminowego, regularnego zarabiania pieniędzy.

Osiągnąć to można tylko tam gdzie są pieniądze (płynne rynki) i w oparciu o wypracowany system handlu.
    Dlatego też płynność rynków jest warunkiem koniecznym oraz kluczowym (prym w tym wiodą główne ligi piłki nożnej, największe turnieje tenisowe i wyścigi konne)
    Następnie wybór najlepszej z tych dyscyplin zależy już tylko od indywidualnych umiejętności stworzenia pod nie odpowiedniego systemu handlu.

Natomiast nieprzewidywalność rynków i ruchów kursów jest największym wrogiem handlu z zamiarem długoterminowego i regularnego zarabiania.
    Ostatnio edytowane przez paweltyper ; 03-02-2017 o 20:26
    zamiast "podziękowania", poklikaj poomoc.pl

Użytkownicy, którzy czytali ten Temat: 33

Uprawnienia postowania