Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: EKSTARKLASA 6 Kolejka: 19-22.08.2016

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0

EKSTARKLASA 6 Kolejka: 19-22.08.2016

Mecz: CRACOVIA - RUCH Typ:1
    Ruch przyjedzie do Krakowa po raz drugi w ciąg tygodnia. O ile wygrana z trapioną różnymi problemami Wisłą była zadaniem nie trudnym, to uważam że tym razem już tak łatwo o punkty nie będzie i pełna pula zostanie w Krakowie. Cracovia u siebie gra nieźle, a patrząc na statystyki to Pasy wygrały z Chorzowianami trzy ostatnie spotkania z rzędu. Ostatni punkt na Błoniach udało się zdobyc Niebieskim w 2012 roku, kiedy to zremisowali 1:1. Kurs na to spotkanie wynosi około 1,65 na zwycięstwo gospodarzy i tak też stawiam. Dla mnie pewna jedynka.

Niedzielny typer Awatar Carol
    Podziękował
    1
    Przydatne posty: 1
    LEGIA - ARKA
    Typ: under 2.5g
    Kurs: 1.91
    Buk: SBOBet

Legia jedną nogą w Lidze Mistrzów, ale jeszcze trzeba dopilnować rewanżu, więc tak kolejka ligowa jeszcze nie na 100%. Zwycięstwa Legii nie jestem pewny, choć jest zdecydowanym faworytem.
    Mój typ to poniżej 2.5 gola po kursie 1,91 w SBOBet.
    Legia zagra zachowawczo, a w lidze 4 gole w 5 meczach. Nawet 0:0 bardzo możliwe.
    "Człowiek potyka się nie o góry, lecz o niewielkie kamyki"

Maniak zakładów
    Podziękował
    0
    Śląsk- Wisła Płock 1X

zaskakiwać może wysoki kurs na piłkarzy ze stolicy Dolnego Śląska, który wynosi 2,25. Beniaminek z Płocka w Ekstraklasie radzi sobie całkiem nieźle, w 5 spotkaniach odnotował 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Śląsk jednak grając u siebie nie przegrał w Ekstraklasie od marca, myślę więc, że 1x to dośc bezpieczny typ o kursie 1.37 w Oddsring.

Seryjny AKOwiec Awatar Dawid147
    Podziękował
    0
    Jagiellonia - Lechia 1
    2,75 bet365

Po ostatnim słabszym meczu i porażce w Płocku drużyna z Białegostoku wraca na swoje śmieci gdzie zanotowała jak do tej pory dwa bardzo przekonujące zwycięstwa w stosunku 4-1 z Arką oraz Ruchem. Dziwić, więc może nieco fakt, że minimalnym faworytem według bukmachera jest drużyna gości.
    "To nie to, czego nie wiesz wpędza Cię w kłopoty,
    to to, czego jesteś pewien a co okazuje się nieprawdą"

Seryjny AKOwiec Awatar Janas132
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 2
    Korona Kielce - Wisła Kraków

(under 2.5) kurs 1.97 Pinnacle Wygrana Korony z Ruchem dała drużynie Ryszarda Tarasiewicza dużo optymizmu przed spotkaniem z Wisłą, która tradycyjnie jest jednym z ważniejszych rywali Kielczan. Drużyna Franciszka Smudy dysponuje dużym potencjałem w ataku, ale Korona jak dotąd przeciwko tym lepszym drużynom grała bardziej defensywnie i tak powinno być i tym razem.
    Ostatnio edytowane przez paweltyper ; 23-08-2016 o 13:14
    19 lat/Bonus Hunter/NBA/

Uprawnienia postowania