Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Typy GRACZA43

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Przydatnych postów: 6

Typy GRACZA43

Witam

Zakładam dział ponieważ chce sprawdzić głownie jaki uzyskam yield do końca roku ;-D

Będę podawał typy z hokeja na lodzie(ligi niemiecka,austriacka,czeska,polska ,HLM, MŚ Elity, kw.IO, Puchar Świata i po trochu,rzadko NHL,KHL)

Moje stawkowanie systemem płaska stawka+sporadycznie stawkowanie modulowane

Gram głownie BETSSON, B365, PINNACLE

dzieki za uwage

GRACZGRACZ43

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Nie działa formatka typów wiec wpisze juz bez analizy która próbowałem wstawić tu już ze 3 razy

Cracovia - Farjestads(SWE)

Cracovia+4,5(AHC) typ Farjestads kurs 2.75 BETSSON
    wynik 1:5

Propunuje jako 1 typ mocne uderzenie w kierunku Szwedów .Nie mam złudzeń Cracovia będzie tłem dla szwedów jeżeli wynik będzie inny to będzie mega sensacja .Cracovia nie zachwyca ,porażka wysoka nawet na ostatnim turnieju w Czechach z Zubr Prerov(1 liga czeska !) 2-6.Faworyt jest jeden i gram najwyższy możliwy handicap
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 22-08-2016 o 13:34 Powód: wynik

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Cytat Zamieszczone przez GraczGracz43 Zobacz post
    Nie działa formatka typów wiec wpisze juz bez analizy która próbowałem wstawić tu już ze 3 razy

Cracovia - Farjestads(SWE)

Cracovia+4,5(AHC) typ Farjestads kurs 2.75 BETSSON

Propunuje jako 1 typ mocne uderzenie w kierunku Szwedów .Nie mam złudzeń Cracovia będzie tłem dla szwedów jeżeli wynik będzie inny to będzie mega sensacja .Cracovia nie zachwyca ,porażka wysoka nawet na ostatnim turnieju w Czechach z Zubr Prerov(1 liga czeska !) 2-6.Faworyt jest jeden i gram najwyższy możliwy handicap
    Oczywiście typów bedzie wiecej od następnej kolejki, postanowiłem sie przyjrzeć formie klubów w 1 .Dzis zamierzam obejrzeć mecz Eisbaren Berlin z Lulea. Pozdro

No cóż 0,5 gola pierwsze koty za płoty
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 20-08-2016 o 10:40 Powód: wynik

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Czas zdarzenia: 2016-08-21 14:30
    Dyscyplina: Hokej
    Zdarzenie: Liberec(-1,5) - Lorenskog
    Typ: 1
    Bukmacher: Pinnacle Sports
    Kurs: 1.59
    Stawka: 7

wynik 3-3 reg. (4-3 po karnych)

Typ kolejny z LM. Faworyt bez watpienia jeden .Gosćie są tu zdecydowanym outsajderem . Liberec to aktualny top w tipsport extraliga.
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 22-08-2016 o 13:39 Powód: rozliczenie

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Czas zdarzenia: 2016-08-23 18:00
    Zdarzenie: Yunost Minsk-Vaxjo(SWE) suma bramek 6,5
    Typ: over
    Bukmacher: Pinnacle Sports
    Kurs: 2.81
    Stawka:

Typ mocno ryzykowny dla gości z charakterem którzy nie boją sie grać wysokich kursów już nic nie dodaje bo początek w historii typów mało obiecujący.Oby na plus tym razem.
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 26-08-2016 o 23:05 Powód: wynik

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Nie mam pewności co do rozliczenia powyższego wyniku w Pinnacle, dawno tam nie grałem i nie wiem czy dogr zalicza się do sumy.Typ był postawiony przeze mnie w B365 jako over 5.5 TYp podałem sugerując sie wyższym kursem u Amerykanów.Proszę niech ktoś wyjaśni mi na czacie bo w reg czytałem i wydaje się że w tym bukmacherze typ na minus

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Czas zdarzenia: 2016-08-29 18:00
    Zdarzenie: SŁowenia(-1.5HCP) - Włochy
    Bukmacher: Bet365
    Kurs: 1.8
    Stawka:

Mecz towarzyski w Bledzie(Słowenia) . Proponuję handicap na gospodarzy ,którzy przygotowują sie do turnieju kw IO w Mińsku. Trener Zupancić na zgrupowaniu ma praktycznie wszystkich najlepszych obecnie hokeistów łącznie z występującym w NHL Kopitarem. Słoweńcy napewno nie odpuszczą ,każdy chce sie pokazać po tym meczu kadra zostanie okrojona .Bilans H2H w pojedynku z Italią również jest na korzyść gospodarzy , obecnie Słowenia to zespół naprawdę solidny ,balansujący miedzy elitą a grupą A , twierdzę że w Mińsku napewno będą się liczyć w walce o Igrzyska .DZiś to udowodnią na swoim terenie pokonując spokojnie Włochów .Jeśli handicap nie wejdzie w co powątpiewam polecam bezpiecznie zagrac na gospodarzy w reg czasie gry .

:
    Komentarz z mojej strony Włosi jednak pokazali pazur, warto pograć czasami underdoga, buki przesadzają z kursami (Włochy kurs prematch 5.25 B365)
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 30-08-2016 o 10:34 Powód: rozliczenie

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Czas zdarzenia: 2016-09-01 16:00
    Zdarzenie: Francja-Włochy (zwyc po dogr/karnych)
    Typ: 2
    Kurs: 2.55
    Stawka:

Witam proponuję opcję tu moneyline najlepiej (w B365 kurs 2.55 w Pinnacle nie ma tej opcji, jest tylko handi ew opcja bez dogr i tu kurs wysoki 3.89 ) Stawiam dziś na zwycięstwo Italii. Buki przeszacowują kursy widzę tu spore szanse dla Włochów mecz na neutralnym terenie dla jednych i drugich( OSlo ,Norwegia) Dla mnie 50-50 i nawet z przewaga dla wloskiego teamu.

Komentarz: Blisko (zwyciestwo Francji po dogr )
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 03-09-2016 o 14:16 Powód: wytlumacz opcji

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    18
    Czas zdarzenia: 2016-09-01 18:00
    Zdarzenie: Dania -Białoruś
    Kurs: 1.7
    Stawka:

opcja moneyline to samo

Komentarz : Masakra nie wiem co sie dzieje. przerwa z typami:mad:
    Ostatnio edytowane przez GraczGracz43 ; 03-09-2016 o 14:14 Powód: rozliczenie

Uprawnienia postowania