Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Temat: Anousm - Komentarze

Niedzielny typer Awatar krom
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0

Post Anousm - Komentarze

Ustawki z kursem poniżej 2,0. Dobrze się czujesz ?
    krom85.blogabet.com

Król pewniaków Awatar Adziu
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 4
    Niech sobie nazywa to jak chce
    Raz się przegrywa raz się przegrywa.

anousm
    Guest
    krom, Adziu , śmiać mi się z was chce hahaha myślicie , że fixy to ht/ft śmieszni jesteście...

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Przydatnych postów: 6
    Nie chce sie bardzo tu wcinać ale zadam ci takie pytanie podchwytliwe jakby ktoś w Azji stawiał grubo tego twojego fix a i co z tego ma/? wielkie nic Jeśli po takim kursie ktoś miałby ryzykować kilka tys dolarów euro funtów jenów to musiałby być szaleńcem.Bez urazy ale zastanów się sam .

anousm
    Guest
    GraczGracz43 nie będę tego komentowal hehe haha

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Anousm - ty masz fixa w głowie hehe haha bez odbioru.

Władca ryzyka Awatar TOMCIOOMEN
    Podziękował
    6
    Przydatnych postów: 5
    Spokojnie to nie jest temat do kłótni tylko do typków
    Czekam na więcej typków i nie załamuj się jak nie wszedł 1 typ mi tez nie wchodzi i jakoś jadę dalej
    Pozdrawiam

anousm
    Guest
    Ja się niczym nie załamuje ja w tym siedzę już jakieś 10 lat takie chłopaczki jak oni to mi do pięt nie dorastają i prosiłbym moderatora o usunięcie ich postów bo mi zaśmiecili tylko temat ich żałosnymi wypowiedziami "w dupie byli, gówno widzieli" . Fixów nie ma codziennie ;p i widać , że amatorzy bo myślą, że fixy to kursy 30 haha dałbym im wykład kiedyś ale za takie chamstwo nigdy amatorzy... Grają taśmy za 2 zł to ich podsumowanie ich budżet kilku nie jest nawet 1/100 mojego pewnie hahhaha

9. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

admin (07-09-2016)

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    40

Post Anousm - Komentarze

Proszę tu umieszczać wszelkie komentarze dot. tematu użytkownika Anousm
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Władca ryzyka Awatar TOMCIOOMEN
    Podziękował
    6
    Przydatnych postów: 5
    Cytat Zamieszczone przez anousm Zobacz post
    Ja się niczym nie załamuje ja w tym siedzę już jakieś 10 lat takie chłopaczki jak oni to mi do pięt nie dorastają i prosiłbym moderatora o usunięcie ich postów bo mi zaśmiecili tylko temat ich żałosnymi wypowiedziami "w dupie byli, gówno widzieli" . Fixów nie ma codziennie ;p i widać , że amatorzy bo myślą, że fixy to kursy 30 haha dałbym im wykład kiedyś ale za takie chamstwo nigdy amatorzy... Grają taśmy za 2 zł to ich podsumowanie ich budżet kilku nie jest nawet 1/100 mojego pewnie hahhaha
    Popieram masz racje co do tych kursów myślą że kursy to ponad 10 w zwyż są ja gram niskie i nie narzekam ,pomalutku sobie ugrywam ,nieraz coś znajde to zapodam na czacie jak anglia over 2,5 Dziękuję i pozdrawiam i wysokich wygranych życzę :cool:

12. Następujący użytkownicy uznali ten post za przydatny:

admin (07-09-2016)

Pasjonat zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatne posty: 1
    A czy użytkownik Anousm nie był czasami użytkownikiem serwisu d typy??? Pytam bo po nicku nie kojarze ale jeśli chodzi o ustawki fixy to byla najlepsza strona niestety obecnie nie funkcjonuje. Fixy widzę ładnie wchodzą, i na dodatek kursy jeszcze nie zabite , pamiętam na d typy na czacie jak zabijalismy kursy live to potrafiły spaść z 2.80 na 1,20 i oczywiście typ trafiony no i oglądanie meczu w doliczonym czasie gry jak był ustawiony mecz i siedzą dyktował karnego bez powodu albo bramkarz podawał piłkę do napastnika przeciwnej drużyny po ładnych kursach można było grać na live i ci biedni ludzie na trybunach oglądający ta szopkę no i to moje zwątpienie w jakiś fix że już 90 minuta a moja drużyna przegrywa , oczywiście wygrali i piękne kursy wchodziły i over na podbicie do tego , ech co to były za czasy, szkoda że d typy już nie ma.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Do Anousm skoro wg cb taki fix , to dlaczego podpierasz typ podwójna szansą ? A to że wpisałeś że ktoś ci do pięt nie dorasta czyli jak to nazwałeś "gówno widzieli" to teraz proszę o wykazanie sie tu . Proszę obraziłeś tu conajmniej ze 3 osoby a zatem wrzuć skuteczność (screen) tych twoich fix ów . Czekam na komentarz i odpowiedz w tej sprawie inaczej ja sie do tej grupy nie zaliczam tzn tych "gówniarzy" i proszę wyhamować .

anousm
    Guest
    Gostek niestety nie byłem użytkownikiem tego serwisu bardziej na zagranicznych forach mnie mógłbyś spotkać niż na polskich to jest pierwsze polskie na, którym jestem.

GraczGracz nie chce mi się dyskutować z Toba dla mnie to strata czasu niestety to jest polska i tu za coś dobrego od siebie typy spotykamy się z taką wdzięcznością... chyba zrezygnuje z czego kolwiek podawania na forum jeśli jest taka wdzięczność co do mnie łaski mi nikt nie robi okazałem swoją dobroć ale to co widzę to mnie trochę szokuje ...

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    anosusm dla mnie też jest sprawą oczywistą , nie masz kolego żadnych argumentów w temacie i tyle.Pewno jakbyś miał inaczej byś napisał. A masz syndrom lepszego(że niby obracasz stawkami jak to ująłeś kosmiczymi) Pozdrawiam ,oby więc izba celna i urzad skarbowy nie był twoim zmartwieniem w przyszłości . Bywaj

Administrator Awatar admin
    Podziękował
    20
    Przydatnych postów: 2
    anousm:

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że dołączyłeś do najbardziej merytoryczne forum o zakładach w Polsce, jakim są SureBety.pl.

Robisz kawał dobrej roboty! Masz fenomenalną skuteczność! Ja to doceniam!

Nie przejmuj się tą NIEkonstruktywną krytyką. Nie wszyscy mają wiedzę, by od razu zauważyć jak wiele dobrego dla nich robisz. Cierpliwości, a twoje czyny pokażą, że miałeś rację.

Uczulę moderatorów, by zadbali o porządek w tym temacie, a sam ustawię sobie subskrypcję na twoje tematy

TOMCIOOMEN:

Dziękuję, że trzymałeś rękę na pulsie i wziąłeś w obronę anousma.
    Niestety moja doba jest ograniczona, 1 moderator ma wakacje i późno dostałem info o problemie.

Pozostali:

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni.
    Zanim zaczniecie na kogoś najeżdżać, spójrzcie na siebie. Łatwo się kogoś krytykuje. A Wy co robicie dla społeczności SureBety.pl? Gość daje Wam wysokiej jakości typy ZA DARMO, za które musielibyście normalnie zapłacić ciężkie pieniądze, a Wy co?

Widać, że nie macie pojęcia o fixach, więc Wam trochę wyjaśnię.

Dawno dawno temu, gdy jeszcze żyły dinozaury i nie było porównywarek kursów, mecze ustawiało się po wysokich kursach, bo wtedy można było najwięcej zarobić.
    Czasy się zmieniły. Teraz lepiej jest ustawić mecz po niskim kursie, aby wałek nie został zauważony.

Przemyślcie to i liczę na poprawę zachowania
    Dajcie komuś szansę zanim go skrytykujecie (nie ważne czy słusznie czy nie).

Chcemy tu zbudować miłą atmosferę i każdy kto będzie nam to utrudniał będzie odsyłany na forum.bukmacherskie.com.

Seryjny AKOwiec
    Podziękował
    19
    Za darmo? Czyżby ,ponoć koledze za pieniadze chciał sprzedać ? Moze cie mnie zbanować ale ten pan "anousm" nie oferuje nic za darmo.Więcej uczciwości .pozdrawiam

Uprawnienia postowania