Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Surebety

Fan zakładów
    Podziękował
    0
    Przydatnych postów: 0

Surebety

Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem i chciałbym spróbować swoich sił w Surebetach.
    Mam pytanie odnośnie do limitów o których krążą różne opowieści...
    Czy da się je kompletnie wyeliminować?
    Konta założyłem już w 4 bukmacherach ( w tym właśnie w Marathonbet, który szybko limituje)
    Na stronie głównej przeczytałem, że zakłady powinno się stawiać do 200- 250 zł. Czy później będzie można tą stawkę podwyższyć ( np. w 188Bet, Pinnacle) ?

Czy ktoś z was zarabia już takim sposobem długoterminowo i nie napotkał się na limity?
    Pozdrawiam

Super Moderator Awatar Inbloom
    Podziękował
    38
    Przydatnych postów: 6
    Witamy serdecznie na naszym forum

W temacie Surebetów niewiele mogę pomóc gdyż sam w ten sposób nigdy nie zarabiałem ale pewne zagadnienia są mi znane.

Jeśli chodzi o limity to na pewno trzeba uważać ale umiejętnie dobierając bukmacherów można to ryzyko nieco zminimalizować.

Co więcej, zamiast ryzyka podnoszenia stawek, dla większego profitu - Surebety - można wykorzystać także do obrotu bonusem.

No i ostatnia rada. Do stosowania Surebetów polecam także rejestrację na giełdzie Betfair - limitów nie ma ale za to czasem ogranicza nas płynność rynków (zależnie od popularności wydarzeń).

Ponadto czym mogę służyć to lektura naszych artykułów : Pytania, Taktyka, Praktyka

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu Ci pomogłem. Jeśli będziesz miał dalsze pytania lub jakieś niejasności to pisz śmiało, postaramy się pomóc.
    Jeśli masz problem, chętnie pomogę Napisz do mnie Prywatną Wiadomość (PW).

Uprawnienia postowania