Dane typera

  Login: GallAnonim

  Imię:
  Ranga: średniozaawansowany
  Profil na forum: GallAnonim

  O mnie  Komentarze użytkownika


  • (2)
   GallAnonim napisał komentarz w temacie Ustawa hazardo...
   19-07-2016 19:55 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Czy istnieje jakaś stronka opisująca jak wyglądają zakłady przez internet w konkretnych krajach Europy (podatki, działający tam bukmacherzy)? Nie proszę o odpowiedzi typu "Google nie gryzie", bo jeśli już jest coś opisane na forach to zazwyczaj są to informacje starsze niż 5 lat, a w tym czasie wiele się mogło zmienić. 

   Mogę liczyć na pomoc? ;D


  • (2)
   GallAnonim napisał komentarz na blogu Jarosław Gowi...
   23-05-2016 22:28 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Na spokojnie, napalacie się jakby ten projekt miał wejść jutro. Poza tym to nadal jest TYLKO PROJEKT NOWELIZACJI, także musi jeszcze przejść przez wiele konsultacji, a na końcu musi zostać zatwierdzona przez Komisję Europejską. Już macie miliony planów, a nawet jeszcze nie podano szczegółów odnośnie opodatkowania bukmacherów oraz warunków jakie muszą spełnić, żeby uzyskać polską licencję. 

   PIS ma nóż na gardle przez UE, a wybierając ten projekt szczerze mówiąc strzeliliby sobie w kolano. Poczekajmy do końca wakacji aż swój projekt przedstawi Gowin, który jednak jest WICEPREMIEREM :) 

   Szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem ani PISu, ani PO, ani żadnej innej partii. Po prostu władza jak każda inna, odejdą, a na ich miejsce przyjdą inni. Jednakże sądzę, że PIS mając do wyboru dwa projekty, gdzie pierwszy oznacza bunt społeczeństwa, kolejne odszkodowania itd, natomiast drugi większe wpływy z podatków do budżetu państwa, zadowolenie społeczeństwa i koniec z odszkodowaniami, a na dodatek tworzony przez wicepremiera to nawet biorąc na logikę Jarek wybierze ten drugi. Bo po co robić wokół siebie burdel, skoro można zdobyć kolejne procenty poparcia? ;)

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×