Strona bukmachera się nie wyświetla?
  Odblokuj ją w 5 minut

  Zobacz opis bukmachera Expekt

  Dane typera

  Login: Hayek

  Imię:
  Ranga: początkujący
  Profil na forum: Hayek

  O mnie

  Nigdy człowiek nie zbłądził tak bardzo, jak brnąc dalej ścieżką, która kiedyś doprowadziła go do sukcesu.

  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (4)
   Hayek napisał komentarz w temacie c-o-w.eu
   29-11-2016 11:27 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Jeszcze raz serdecznie proszę o skrupulatność w wyliczeniu yieldu. Proszę podać dokładnie ile zostało postawione jednostek przez cały sezon 2016. Beż żadnych zaokrągleń. Tylko w ten sposób będzie można wyliczyć dokładnie yield. A tak to dalej mamy brak dokładności = profesjonalizmu. Zakładając nawet że średnio wychodzi 1,1j na typ to yield wyjdzie nieznacznie mniejszy i zapewne tak jest. Odpowiedź, że ilość postawionych jednostek jest właściwie taka sama jak ilość typów jest niewystarczająca. Nawet jeśli średnia wychodzi 1,0025j/typ to proszę to napisać. 

   Z góry dziękuję


  • (4)
   Hayek napisał komentarz w temacie c-o-w.eu
   24-11-2016 07:42 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Dostałem od Szanownego Pana Shakala maila z podsumowaniem sezonu 2016 i możliwością wykupienia promocyjnego abonamentu w cenie 1499zł na cały sezon 2017. Za propozycję bardzo serdecznie dziękuję.

   Mam jednak parę uwag. Otóż wyliczony yield jest błędny. Autor podał następujące działanie: Yield: (54,61:1172)*100% = +4,65%

   http://www.c-o-w.eu/2016/11/podsumowanie-sezonu-2016.html

   Yieldu nie wylicza się poprzez zysk w jednostkach podzielone przez ilość typów które zostały rozstrzygnięte. Yield wylicza się następująco: zysk w jednostkach podzielone przez suma wszystkich podanych jednostek we wszystkich podanych typach (nawet tych zwróconych)*100%. Dla podszkolenia się, polecam świetny profesjonalny artykuł Pana Krzysztofa i Paweltyper:

   http://www.surebety.pl/artykul/co-to-jest-yield

    

   W Pana przypadku będzie to wyglądać tak: 54,61/(suma wszystkich podanych typów w jednostkach/1200)*100%

   Serdecznie proszę o poprawę obliczeń. Niestety yield oczywiście będzie niższy niż podany, ale chyba zależy Panu na profesjonaliźmie prawda?

   Kolejna sprawa to przewijające się komentarze. Mam wrażenie, że niektóre komentarze sam sobie Pan wstawia lub koledzy dla zachęty i rozreklamowania bloga. Po prostu za dużo jest komentarzy hurra optymistycznych, co normalnie nie jest spotykane. Trochę to razi w oczy. Oczywiście mogę się mylić za co z góry przepraszam.

   Autorska strona internetowa ma swoje plusy ponieważ na Pana abonamenty nie jest narzucana żadna marża. Jednak nie myślał Pan nad dołączeniem do społeczności blogabet? Miałby Pan dostęp do klientów z całego świata. Wszystkie typy byłyby na bieżąco rozliczane przez adminów blogabet, yield byłby automatycznie wyliczany, Pana typy byłyby w pełni weryfikowane i klient miałby wgląd do całego zakresu archiwum. To nie jest reklama z mojej strony, jestem po prostu ciekaw jakby Pan sobie poradził w realiach globalnego rynku. A kto wie może zwiększyłby Pan zyski na abonamentach i klient byłby bardziej zadowolony z pełni weryfikowanych typów.

   Za odpowiedź do moich uwag z góry dziękuję


  • (4)
   Hayek napisał komentarz w temacie Skrill
   19-04-2016 13:52 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   https://www.skrill.com/pl/program-vip/

   Dla VIPów bronze jest opłata 1,8 euro za każdą jednorazową wypłatę z bankomatów niezależnie od kwoty. Zwiększono limity na wypłaty z bankomatów. Teraz przykładowo dla bronze limit wynosi 750 euro wcześniej 250 euro.

   Od silver w górę wszytkie wypłaty są darmowe. Płatności kartą dalej są darmowe niezależnie od statusu konta.


  • (4)
   Hayek napisał komentarz na blogu Podsumowanie w...
   01-04-2016 11:54 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Publikacja wpisu blogowego była wczoraj 31 marca, czyli na żart prima aprilisowy powyższy wpis się nie załapał. 

   Konkluzja: to wszystko prawda! {#emotions_dlg.wink}

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×