Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany
  Profil na forum: kwoy

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!

  Komentarze użytkownika


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie BetRebels
   kilkanaście godzin temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Nie tyle chodzi o historię transakcji, co o ich podsumowanie (suma obrotów: wpływy i przelewy wychodzące) - bukmacher chce w ten sposób sprawdzić, czy nie jest to czasem konto-widmo (kupione w pakiecie z kontem u bukmachera - zarejestrowane na osobę trzecią). Upewniają się, że jest normalnie używane itp. Niektórzy bukmacherzy żądają zrzutu ekranu z ustawień rachunku Skrill (zakładka z danymi osobowymi), by potwierdzić, że wszystko jest zgodne z przedstawionymi przez Ciebie danymi. Ze Skrill statement spotykam się po raz pierwszy i również uważam, że to przesada.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie Co to jest VPN...
   17-06-2017 09:04 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Jeśli odwiedzałeś stronę tego bukmachera wcześniej (jeszcze na polskim IP), a teraz próbujesz, będąc połączonym przez VPN, to obstawiam, że winne mogą być ciasteczka przeglądarki (sprawdź, czy problem występuje, gdy korzystasz z trybu incognito lub zmień przeglądarkę).


  • (140)
   20-05-2017 07:47 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Wyłączenie możliwości komentowania anonimom to świetna decyzja. Nie tylko ze względów technicznych - pracownicy pseudo buków nie będą mogli działać bezosobowo i skończą się czasy kryptoreklamy.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   19-05-2017 15:14 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Trafiasz takie kursy i tyle zarabiasz, więc po co Ci klienci?

   Przerabiałem takich osobników. Przestrzegam przed kontaktem (zapewne niepotrzebnie, bo większość z Was też widzi w tym ogłoszeniu coś podejrzanego). Chrońcie swoje pieniądze.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie marathonbet
   19-05-2017 10:22 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Komentarze anonimów naciągane. Zgodzę się z tym, że MarathonBet to bukmacher wiarygodny i wypłacalny. Niestety, posiada ogromną wadę - niskie limity, które przedziela bardzo szybko (Polacy prawdopodobnie już na starcie są limitowani).


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie unibet
   16-05-2017 18:04 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Nie rozumiem tej krytyki wobec administratora. Ja też nie zawsze zgadzam się z polityką pana Krzysztofa, ale uważam, że zrobił wiele dobrego. Gdybym trafił na ten portal jako początkujący gracz, sporo bym się nauczył, artykuły tutaj zawarte mogłyby mnie ukształtować jako gracza. Fakt, że wiedzę tu zawartą traktuję w formie uzupełniania i ciekawostek, ale mimo to doceniam pracę, którą włożono w stworzenie i prowadzenie surebety.pl. Pisanie, że admin zarabia na nas jest sporym nadużyciem - rejestrowanie się z linków programów partnerskich jest całkowicie dobrowolne, nie ma żadnego przymusu. Nie rozumiem więc, jak można sugerować, że Pan Krzysztof chce na nas zarabiać i w oparciu o to założenie żądać od niego różnych rzeczy. Nie przesadzajmy.

   Co do samego Unibet. Nie lubię tego bukmachera, ale mimo swojej niechęci potrafię zauważyć, że to wiarygodna firma. A że sprawia problemy? Mogło być gorzej. Pieniądze wypłacają, a że trwa to dłużej niż kilka godzin, to nic dziwnego. Niestety mają do tego prawo. Armanie, polecam zapoznać się z regulaminem bukmachera.

   Co do wpisu Anonima. Po 10 latach wiele mogło się zmienić, więc nie dziwi mnie, że Unibet wszczął procedurę weryfikacji tożsamości, zwłaszcza jeśli chodzi o tak pokaźną wypłatę.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie Nielegalni buk...
   11-05-2017 17:24 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Nie przesadzajmy, wymienione przez Ciebie firmy to jednak bukmacherzy, a surebety.pl to portal o bukmacherach właśnie.

   Nikt nie pisze o nich ciepło, ale warto wiedzieć, że tacy bukmacherzy istnieją.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie unibet
   07-05-2017 10:44 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Połowicznie zgodzę się z armanem. Takie zagrywki nie przystoją bukmacherowi o ocenie SBR na poziomie B. Z drugiej strony można stwierdzić, że nakładanie limitów na konta (tak jak czyni to choćby bet365, posiadający ocenę SBR A+) także jest nieuczciwą praktyką. Przynajmniej z punktu widzenia gracza. 

   Ograniczanie form wypłaty środków z konta bukmacherskiego (czy wspomniane limity) jest ciosem poniżej pasa, ale należy do środków dozwolonych. Nie wpływa ono na wiarygodność bukmachera.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie betcos
   04-05-2017 22:13 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Podtrzymuję swoje stanowisko. Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników (rejestracja jest w pełni darmowa, więc nie widzę powodu, dla którego ludzie mieliby się nie rejestrować), a dla użytkowników niezarejestrowanych możliwość przeglądania treści strony bez opcji jej komentowania.

   Odnośnie komentarza Anonima IP: 178.235.***.**,

   Betcos - klon innego scamerskiego pseudo buka, który konfiskował środki graczy. Tobie jednak wypłaca kilka tysięcy w 10 minut? Podejrzanym jest sam fakt tego, że odważyłeś się wpłacić tam jakiekolwiek pieniądze.


  • (140)
   kwoy napisał komentarz w temacie betcos
   04-05-2017 16:07 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Bukmacher, który praktycznie jest SCAM-em, ale wypłaca po kilka tysięcy w 10 minut? 

   Panie Krzysztofie, apeluję o to, by komentować mogli jedynie zarejestrowani użytkownicy (pozostali mogą mieć wgląd w artykuły bez możliwości ich skomentowania). Ograniczy to w przyszłości takie pseudo reklamy. Ktoś niedoświadczony po przeczytaniu takiego komentarza może uwierzyć w jego treść, a tego nie chcemy. Portal surebety.pl to świetna marka, ale też wielka odpowiedzialność z tym związana.

   Swoją drogą surebety.pl jest naprawdę w ścisłej czołówce portali o tematyce zakładów bukmacherskich. Bukkmarzeczy-SCAMy wysyłają tu swoich przedstawicieli, którzy mają po prostu "dobrze pisać" o danej firmie (podobny zabieg można zaobserwować w komentarzach pod artykułem o 1XBet - tam również "pochwalne" komentarze pochodzą od "Anonimów") - to, choć godne napiętnowania, świadczy o popularności samego surebety.pl (bukmacherzy, nawet ci mniej znani, mają świadomość istnienia Pana Krzysztofa i strony, którą założył).

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×