Dane typera

  Login: mani

  Imię:
  Ranga: początkujący
  Profil na forum: mani

  O mnie  Komentarze użytkownika


  • (2)
   mani napisał komentarz w temacie Ustawa hazardo...
   mniej niż tydzień temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Czyli mogiła nawet strony będą blokowali. Nawet jak betssony itp. wejdą to przy takim podatku nie będzie się opłacało u nich grać. Tyle lat było dobrze, tyle hajsu wpadło... Zawodowe granie w bukmacherkę w PL R.I.P


  • (2)
   mani napisał komentarz na blogu Jasna strona z...
   30-08-2016 21:55 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Też mam a raczej miałem zamiar grać zawodowo - konkretnie innych świetnych typerów za bardzo mały % budżetu, tak aby gdy jeden nawala inni odrabiali, nawet kiedyś tak troche gralem i ponad 10k wpadło przy y pewnie z 10% conajmniej. Aktualnie pracuje - na um. cywil. pr. Miałem zebrać kapitał i grać zawodowo, ale jak PIS wprowadza zmiany w ustawie to bedzie pozamiatane. Uzałem, że nima się co bawić w jakieś VPNy itp. skoro gdzieś czytałem, że banki dostały polecenie przyglądania się "dziwnym transakcjom" to nawet taka wpłata na Skrill itp. może być dla nich już jakimś tropem, a jak mieliby 95% zysków zwinąć i jakąś karę przywalić to dziękuję, bo cały czas ukrywać się (np. maile) bym niedał rady.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×