Strona bukmachera się nie wyświetla?
  Odblokuj ją w 5 minut

  Zobacz opis bukmachera Expekt

  Dane typera

  Login: maniekmanku

  Imię: Mariusz
  Ranga: początkujący
  Profil na forum: maniekmanku

  O mnie  Komentarze użytkownika


  • (1)
   maniekmanku napisał komentarz na blogu Problemy z Exb...
   07-04-2016 10:06 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   PRZESTRZEGAM PRZED TYM BOOKIEM !!!

   Witam , chciałbym podzielić się moją przygodą z tym bookiem i przestrzec przed rejestracją u nich.

   Założyłem konto u tego buka ponieważ przyciągnęła mnie jego szeroka oferta. Zignorowałem ostzeżenia o ich praktykach wobec graczy. 

   Odrazu napiszę , że jeżeli grasz tylko po to żeby stracić kasę nawet nie marząc o wygranych to to jest idealny bukmacher, nawet jeśli wygrasz to zrobią coś , żeby zablokować Twoje konto i środki. 

   Nie pamiętam dokładnie, ale zarejestrowałem się u nich na początku 2014 roku. przez półtora roku byłem graczem nabijającym im kieszeń nie miałymi sumami i wszystko było wporządku, jednak ostatnio od około dwóch miesięcy zacząłem grać progres na zakłady w e-football grając duplicate bets, nie miałem pojęcia , że wprowadzili jakis przepis o niemożliwości grania duplicate bets o czym nie zostałem poinformowany . Paradoksem jest to , że firma pozawala na zawieranie takich zakładów w trakcie gry. U innych buków któryh znam nie ma po prostu możliwości grania duplicate bets po osiągnięciu max limit, zakłady takie są po prsotu odrzucane przez system. w EXBINOG tak się nie dzieje. 

   Dopiero po około dwóch miesiącach 31.03.2016 otrzymałem ostrzeżenie , że nie mogę grać takich zakładów w mailu. Napisane tam było ze wysłali do mnie niezliczoną ilość ostrzeżeń choć było to pierwsze. Tego dnia nie miałem dostępu do maila i 01.04.2016 ponownie zagrałem duplicate bets które były przyjmowane i na koniec dnia ponownie otrzymałem drugą wiadomośc z ostrzeżeniem i po jej odczytaniu natychmiast zaprzestałem grania tego o co prosili w mailu.

   Jednak na moje nieszczęście kolejne dni przynosiły mi kolejne wygrane i zyski w granicach 400-500 zł dziennie. Grałem zakłady przedmeczowe z róznych dyscyplin jak NHL, NBA . ligi piłkarskie zawsze uważając aby zmieścić się w limicie. Na koncie miałem 12000 zł i postanowilem wypłacić w poniedziałek 04.04 połowę z tej kwoty. 

   No i, wiem , że nie zaczyna sie od no i ... :P zaczęła się cała procedura weryfikacji mojego konta , tak więc gdy tylko chciałem wypłacić wiekszą kwotę ktoś uważnie czuwał abym tego nie zrobił. 

   Kolejnym paradoksem jest ze EXBINOG w poniedziałek (04.04) przysłał do mnie smsa (już po zleceniu wypłaty) , że proponują mi wstąpienie do ich klubu VIP jeżeli wpłacę 5000 zł i uzyskanie od tej kwoty 125 % bonusu. Nie skusiłem się i czekałem jaka będzie decyzja odnośnie mojej wypłaty podjejrzewając , że coś kombinują jak tu odzyskać pieniądze ze zleconej wypłaty. 

   Na podsumowanie z poniedziałkowej oferty wstąpienia do klubu VIP skończyło się na jak narazie tymczasowej blokadzie konta w celu weryfikacji. 

   W otrzymanym mailu zostałem poinformowany, że środki zlecone do wypłaty będą wypłacone gdy zakończy się weryfikacja (nie było określonego czasu) , nie mogę stawiać zakładów, a pozostałe 6000 zł figurują jako środki do obrotu bonusem , ponieważ rówznież okazało się , że nie wypelniłem warunków bonusu , jednak wcześniej przyjeli moje zlecenie wypłaty. Część przyjęli a co do częsci stwierdzili , że nie wypełniłem bonusu. 

   CDN ... jednak po tym co czytam w necie nie liczę nawet na odzyskanie złotówki z mojego konta. 

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×