Strona bukmachera się nie wyświetla?
  Odblokuj ją w 5 minut

  Zobacz opis bukmachera Expekt

  Dane typera

  Login: s33

  Imię: Krzysiek
  Ranga: średniozaawansowany
  Profil na forum: s33

  O mnie  Komentarze użytkownika


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie Analiza meczu
   08-07-2016 10:53 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Dzięki serdeczne :)


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie Analiza meczu
   01-07-2016 15:05 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @asurbanipal

   Dobre analizy chyba sprzyjają lepszej skuteczności, a ta wyprawcowaniu większego zysku. 

   @anonim

   Dzięki, będę studiował. 


   Zna ktoś jeszcze jakieś strony z takimi analizami?


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie Analiza meczu
   30-06-2016 13:57 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   A czy ktoś może polecić stronę na której można znaleźć takie konkretne, profesjonalnie zrobione analizy meczowe? Chodzi mi o piłkę nożną. Analizy mogą być nieaktualne, chciałbym się trochę doszkolić i podpatrzyć na jakie elementy zwracają uwagę gracze zawodowi i jak wygladają ich analizy.


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie 1xBet
   29-06-2016 20:45 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @GraczGracz43

   Czytając takie komentarze nie boisz się tam wpłacać pieniędzy? Ja w tej chwili już tam nie gram, moim zdaniem szkoda ryzykować dopóki nie będą poważniej traktować swoich kientów. 

   Przez około miesięc grałem tam regularnie. Jeśli chodzi o ofertę, kursy, wydarzenia na żywo itd. są bardzo dobrzy, jednak ryzyko utraty lub zamrożenia środków w taki sposób jak u osób które wypowiadały się wcześniej moim zdaniem jest aktualnie zbyt duże.

   Ja dokonałem tam 2 wpłat, łacznie z bonusem startowym można powiedzieć, że "przegrałem" u nich ponad 1 tys zł, lekko obcieli mi kursy i w połączniu z problemami innych użytkowników postanowiłem nie wpłacać tam więcej środków, dopóki sytuacja się nie wyjaśni.

   Jeśli zamierzasz ryzykować, może przed wpłatą warto pomyśleć o weryfikacji konta. Jeśli zamierzasz korzystać z bonusa napisz przed wpłatą do nich maila z prośbą o informację czy możesz korzystać z bonusu - np. bo zmieniłeś łącze internetowe i nie wiesz czy ktoś nie rejestrował się u nich z tego IP. W taki sposób zmniejszysz ew. ryzyko - będziesz miał konto zweryfikowane (podstawowo) i odpowiedź odnośnie rejestracji z twojego IP - ewentualnie jakieś podkładki do reklamacji.


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie BetClic
   29-06-2016 20:31 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @james

   To faktycznie dziwne tak szybkie limity. A nie ogrywałeś już innego buka z grupy BetClick? BetAtHome, Expekt i BetClick to ta sama grupa, więc może się naraziłeś u którego z nich? 

   Buk do najpoważniejszych nie należy, no limitów tak na starcie też raczej nie powinien dawać.

   W zakładach grałeś za cały stan konta? Jeśli tak i w dodatku na wydarzenia które miały najwyższe kursy wśród konkurencji to mogłeś się szybko narazić...


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie BetClic
   27-06-2016 10:08 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @james

   A te dwa zakłady które grałeś nie były czasem surebetami?

   Wg mnie jeśli zagrałeś za całośc lub za większość tego co wpłaciłeś i w dodatku jeszcze na surebety to taką grą przy świeżym koncie prosisz się wręcz o zainteresowanie się Twoim kontem.

   Nie wiele grałem u tego buka, ale z niczym problemów żadnych nie miałem, w tym z wypłatą i weryfikacją konta. 

   Jeśli "kombinujesz" na zgarnięcie bonusów lub surebety spróbuj postawić się w roli buka i zobacz jak wyglądają Twoje kupony i stawki za nie. Graj tak by w oczach buka wyglądać jak gracz rekreacyjny, a taki raczej nie gra za prawie całość w 1 zakładzie, gra tylko popularne rynki/wydarzenia itd.

    


  • (18)
   s33 napisał komentarz na blogu Zachowaj spok...
   31-05-2016 13:23 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Każdego dnia trzeba pracować nad sobą i walczyć ze swoimi słabościami - każdy z nas je ma. 

   @anonim
   Chyba większość graczy ma podobnie i każdemu chyba ciężko wyczuć dobry moment zakończenia gry, szczególnie przy zakładach live. Pojawia się pytanie: "jak tu kończyć, skoro idzie tak dobrze?"

   Większość moich zakładów to też zakłady live (szczególnie overy w krótkim okresie czasu i zmiany wyników w ostatnich minutach meczu) i zmagam się podobnym problem który masz i Ty. Często idzie dobra seria i bardzo ciężko się oderwać, ale pamiętaj wszystko co robisz zależy tylko od Ciebie! To Ty musisz "pokonać siebie i swoje słabości", aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku, gdy Ci się uda możesz być z siebie dumny.

   Może w jakimś stopniu pomoże Ci mój sposób na wcześniejsze wyjście z gry.

   Zanim zaczynam grę live wyznaczam sobie budżet który jestem w stanie sobie pozowlić stracić jeśli nie pójdzie.
   Z reguły jest to 100 zł, zapisuje stan konta przed grą, próg końca gry (czyli mniej o 100 zł niż stan konta) oraz stan konta przy którym muszę zakończyć grę - np. kapitał na grę +250%. 

   W ten sposób ograniczam sobie możliwość do straty tego co zarobiłem podczas dobrej passy. Często z bólem serca kończę dobrą grę, ale na niezłym plusie (jak dla mnie). W moim przypadku to pomogło, aby nie roztrwaniać zysków z dobrej wcześniejszej gry.

   Wyznacz sobie ambitny (ale realny) cel danej gry zanim usiądzesz do typowania (np. masz 100 zł na grę na livach, po tym jak z niej robisz np. 400 zł [300% zysku] odpuszczasz sobie dalszą grę). Ja tak robię i w moim przypadku się to sprawdza.


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie 1xBet
   17-05-2016 07:02 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @arman

   Jak dokładnie wygląda wypłacaloność tego buka nie wiem (nie wypłacałem u nich kasy), ale podejrzewam, że raczej nie zerowa jak napisałeś. Problemy może robić prawie każdy mało wiarygodny buk, dlatego może warto rozważyć dwie opcje (ja tak staram się robić), które powinny ułatwić zadanie:

   1. Jeśli grasz tylko po to aby skorzystać z bonusu, najlepiej jest to "przegrać", czyli wygrać u innego buka. Z 1xbet jest to bardzo łatwa sprawa, bo ma świetne kursy i licznie występuje w surebetach. W ten sposób przetransferujesz środki do innego buka i nie ma problemu z wypłacalnością (ja tak właśnie zrobiłem).

   2. Jeśli masz zamiar grać u danego buka i wiążesz z nim jakieś nadzieję na dłuższą grę, przed wpłatą kasy koniecznie zweryfikuj konto! Najlepiej też napisz do supportu pytanie czy Twój adres IP jest w porządku i nie brał udziału w żadnej promocji. W ten sposób unikniesz wielu ewentualnych problemów. Gdy wpłacisz kasę, a masz konto niezweryfikowane wtedy jesteś już w gorszej pozycji, bo zawsze mogą się do czegoś przyczepić w myśl zasady "dajcie mi człowieka, a znajde na niego paragraf". Gdy uzyskasz mailowe potwierdzenie, że na Twoje IP nie brano żadnych bonusów oraz zweryfikujesz dane, to bukmacher będzie miał ciężko Ci zrobić jakiekolwiek problemy z wypłatami. A gdyby takie już zrobił, masz piękną podkładkę do złożenia reklamacji i upominania się swoich praw dalej (wydawca licencji, sbr), wtedy to buk może relatywnie więcej stracić niż zyskać nie wypłacając Ci pieniędzy. 


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie Gracz zawodowy...
   16-05-2016 19:02 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Dopóki nie wejdzie nowa ustawa hazadrdowa raczej nie masz o czymś takim myśleć (tak mi się wydaje), bo teoretycznie chyba takie granie u buków innych niż naziemni jest zabronione (choć niezgodne z prawem unijnym które jest nadrzędne). Ciężko raczej w takim układzie być zadowym graczem, gdy nie można korzsytać z zagranicznych buków, czy też giełd.

   Zakładając, że takie źródło dochodu będzie dozwolone, to przedewszystkim musisz odnaleźć jakie PKD bedzie najlepiej pasowało do takiej branży. Na podstawie klasyfikacji PKD dopiero będziesz mógł uzyskać informację jakie forma opodatkowania firmy wchodzi w grę (ryczatł ewidencjonowany czy np. księga przychodów i rozchodów). Jeśli PKD na to pozwalałoby najlepszy byłby ryczałt ze stawką 8% (wg mnie raczej nie ma na co liczyć, bo to głównie pod wybrane usługi). Jeśli wychodziłoby, że będziesz na ryczałcie ze stawką 18%, to lepiej pomyśleć o księdze przychodów i rozchodów (też 18% podatku dochodowego), będzie mógł wtedy wrzucać w koszta firmy np. zakup sprzętu, oprogramowania, umeblowanie, interenet, media, paliwo itd. (z tego co się orientuje to na ryczałcie nie ma czegoś takiego jak koszty uzyskania przychodu).

   Do kosztów oprócz niestety trzeba zaliczyć bardzo duże składki ZUS niezależnie od tego czy zarabaisz czy nie (chory system!).
   Jeśli to Twoja pierwsz firma lub w przeciągu ostatnich 5 lat nie prowadziłes działalności możesz skorzystać z preferyncyjnych stawek zus (jeśli nic się nie zmieniło, a za przepisami ciężko nadążyć skupiająć się na innej pracy), te stawki w 2016 roku wynoszą ok. 465 zł miesięcznie, a pełne składki po 2 latach to koszt rzędu ponad 1120 zł miesięcznie. Wysokość składek może się różnić w zależności od rodzaju działalności (ubezpieczenie wypadkowe) i od tego czy chcesz dobrowolnie opłacać składki na ubezpieczenie chorobwe.

   Ogólnie prowadzę firmę już prawie 10 lat, warunki dla mikro firm i jednoosobowych firm są fatalne w porównaniu z innymi krajami. ZUS, przepisy, biurokracja i urzędnicy wykończyli już niejedną firmę, niestety w naszym kraju prowadzący firmę to dla większości urzędników "zło konieczne". Samozatrudnienie to cięzki kawałek chleba, szczególnie na początku, no ale nic łatwo nie przychodzi.


  • (18)
   s33 napisał komentarz w temacie 1xBet
   13-05-2016 09:38 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @anonim IP: 83.26.***.***

   Mi się udało bez problemów obrócić tą kasą (300 zł + 300 zł bonsu), lekką obniżkę kursów zanotowałem już po drugiej wpłacie kolejnych 300 zł przy zerowym stanie konta.
   Trochę mój błąd, że za dużo surebetów grałem (pewnie ok. 50%). Ja bonus i kwotę przegrałem, więc nie musiałem się martwić o wypłatę, myślę, że warto zagrać u nich w ten sposób i ogólnie w ten sposób grać u większości buków którach renoma, ranking jest choćby po części wątpliwy, na pewno unikniesz większych problemów z ewentualną wypłatą.

   Jeśli myślisz o grze u nich dłużej (a wydaje się, że warto o takiej u nich myśleć - przekonali mnie do siebie), nie graj po 200 zł, lepiej obstawić więcej kuponów po np. 50 zł i pograć trochę dłużej. Nie graj wyłącznie samych surebetów, raczej dobrze się to może nie skończyć (chyba, że akurat prawie wszystkie surebety u nich "przegrasz" - ja ogólnie z wszystkich surebetów przegrałem u nich jakieś 80% z nich, ale chyba dla nich nie ma to znaczenia).

   Szkoda mi tych limitów, bo oferta dobra, kursy świetne, całkiem dobry live i transmisje ze streamingu. 

   Czasem gram tam live'y na overy w piłce kopanej (z tego co widzę, na live nie mam obciętych kursów), z reguły mają na to lepsze kursy niż bet365, więc jeśli planujesz pograć trochę dłużej u nich, nie pal sobie konta zbyt szybkim obrotem środków (tym bardziej, że nie ma u nich na to limitu czasowego) lub graniem zbyt dużej liczby siurków :)

   W mojej opini 1xbet warto się zainteresować. Niestety niski SBR, niepewna renoma i wiarygodność nie przemawiają za tym, żeby wpłacić tam coś więcej pieniędzy. Ja dostałem obniżkę kursów dość szybko, nie grając za wielkie kwoty i wszystko co wpłaciłem do nich przegrałem, więc raczej nie ma co się nastawić, że jest do buk na granie dłużej. Zapewne zgubiła mnie za duża liczba surebetów i stąd szybie obniżki kursów. 

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×