SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Problem z powiadomieniami o typach
  16-01-2019

  W weekend 18-20 stycznia Totalbet proponuje udział w promocji zyskania 50 PLN.

  Wystarczy postawić 2 różne kupony (singiel lub AKO) za min. 50 PLN każdy (min. kurs kuponu @2.0) na konkurs Pucharu Świata w Zakopanem i wysłać email do obsługi klienta. Otrzymany bonus trzeba obrócić 3x by uwolnić go do wypłaty. Szczegółowy Regulamin promocji na stronie Totalbet.

  Dołącza do nas nowy typer z "górnej półki" - Ingelberg, który ma sprawdzoną historię typów w serwisie mybigpartner.com. Tam po prawie 500 typach uzyskał yield +7,7% i zarobek +375 jednostek. Można więc na niego liczyć. Typuje głównie tenis i kosza.

  Zgłoszono mi problem polegający na tym, że powiadomienia email o typach docierają z opóźnieniem. Po przyjrzeniu się bliżej sprawie widzę, że chodzi o opóźnienie rzędu nawet 2 godzin. Przy tak dużym opóźnieniu, nawet sporadycznym, jest duży problem z postawieniem zakładu na czas. Sprawę bada nasz dział IT.

  Udostępniliśmy już aplikację na Androida, przez którą można otrzymywać powiadomienia, ale coraz więcej osób woli iPhony (ja też), a wdrożenie powiadomień na system iOS jest drogi i nie będziemy go robić.

  Wiem, że wielu z was korzysta z różnego rodzaju powiadomień o typach, dlatego pytanie "Co polecacie?".
  Propozycje rozwiązań proszę przesyłać do mnie na email albo w formie komentarza do tej aktualności po kliknięciu "więcej".

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Revolut

  Revolut

  Revolut jest systemem płatności, który udostępnia IBAN. Nie jest to bank, ale możesz za pomocą Revolut otrzymać i wysyłać bankowe przelewy międzynarodowe. Niestety Revolut nie nadaje się do zakładów bukmacherskich dla Polaków.
  Typiko

  Typiko

  Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


  reklama

  Zobacz opis bukmachera Fortuna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top