SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  AKTUALNOŚCI

  Promocja na zakończenie ligi
  17-05-2019

  Na ostatnią kolejkę Ekstraklasy TOTALbet przygotował specjalną promocję, w której możesz zdobyć 500 PLN:

  Szczegóły oferty (kliknij w prawym górnym rogu "Promocje")

  Totalbet 500 złotych za strzelca Ekstraklasy

  więcej

  Nowy typer: ZbyszekK
  16-05-2019

  Uzyskałem dziś potwierdzenie od ecoPayz, że uruchomienie karty debetowej w walucie PLN jest aktualne na lato 2019. Potrzebują jeszcze tylko zgodę providera.

  Witamy na pokładzie SureBety.pl nowego typera!

  ZbyszekK to "dziadek typuje" jak się sam określa, gdyż ma już 53 lata i bliżej mu już do dziadka niż do ojca czy studenta :)

  Jego dotychczasowe wynikiniejasne.

  Po 10 latach typowania Zibi.K (archiwum na bettingexpert.com) jest na minusie z wynikiem -1227j, ale yield wynosi tylko -1,7%. Nie ma wykresu ostatnich 2-3 lat osiągnięć, więc trudno powiedzieć jak mu teraz idzie, a to jest najbardziej kluczowe.

  Jednakże nie wyniki będą jego największą zaletą. Rekomenduję obserwować go z dwóch powodów:

  1. Zbyszek zadeklarował, że będzie uzasadniał swoje typy. Z analiz meczowych innych graczy można się bardzo dużo nauczyć - zarówno z tych trafionych jak i nietrafionych.
  2. Możesz poznać sposób myślenia wieloletniego gracza, który ma już ogromne doświadczenie. Obserwując na jakie elementy zwraca uwagę, możesz zastosować je w swoim modelu gry albo po prostu doszlifować jego analizy dla własnych potrzeb, traktując jego typy jak wskazówkę w jakim meczu może być valuebet, i poszukać na własną rękę dodatkowych informacji, które mogły zostać pominięte.
  Głęboko wierzę, że wkład Zbyszka w SureBety.pl będzie pozytywny!

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY

  BetBallers

  BetBallers

  BetBallers jest stroną dedykowaną dla graczy obstawiających piłkę nożną. Udostępnia wyjątkowe narzędzie: bardzo bogate statystyki powiązane z kursami bukmacherów - od notowań przedmeczowych do końcowego gwizdka. To daje graczowi przewagę nad bukmacherami,
  MuchBetter

  MuchBetter

  MuchBetter jest innowacyjnym, opartym na aplikacji mobilnej portfelem internetowym pozwalającym na płatności bezpieczne, uczciwe i ekonomiczne. Możesz za jego pośrednictwem szybko wpłacać/wypłacać pieniądze od/do bukmacherów. Środki z hazardu możesz wypła
  Noblebet

  Noblebet

  Wszystko wskazuje na to, że dwie nowe marki bukmacherów - Noblebet i OKbet - należą do jednego z największych bukmacherów w Polsce, który bardzo szybko się rozwinął i zajął miejsce w czołówce. Po co jednak tworzyć dwie nowe firmy?  OPINIE CZYTELNIKÓW

  Top