SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Nowy typer 2018
  12-11-2018

  Witamy na pokładzie SureBetów nowego typera. Olgierd będzie dodawał typy z analizami. Polecam go śledzić zwłaszcza tym, którzy sami chcą kiedyś typować na własną rękę.

  Dodałem opis bukmachera PZBUK, u którego miałem ogromne problemy z zarejestrowaniem się. Bukmacher jeszcze nie wystartował, ale już chciałem przybliżyć najważniejsze informacje o nim.

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.
  betclic

  betclic

  Betclic to nie tylko zagraniczny, ale i legalny bukmacher działający w Polsce pod firmą BEM Operations Limited. Jest to średniej klasy bukmacher, z bogatą ofertą zakładów na żywo i bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym.
  LeuPay

  LeuPay

  Gracze z szarej strefy, którzy obstawiają u zagranicznych bukmacherów z obszaru Polski, mają dostępne mało metod płatności. Niektórzy z nich korzystają z LeuPay zamiast polskiego konta bankowego.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  fortuna-160x600.png

  Zobacz opis bukmachera Fortuna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top