SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Dostosowanie do nowych warunków
  14-12-2018

  W latach 2005-2017 skupiałem się prawie wyłącznie na zagranicznych bukmacherach i w nich się wyspecjalizowałem (oferowali bez porównania lepsze warunki niż polscy bukmacherzy). 1 kwietnia 2017 przyniósł mało śmieszne zmiany dla zawodowych graczy i zmusił mnie do poznania dokładniej oferty bukmacherów naziemnych.

  Jeśli nie możesz kogoś pokonać, to się do niego przyłącz.

  W sytuacji bez wyjścia, postanowiłem skupić się na możliwościach jakie mi zostały i swoją specjalistyczną wiedzę zastosować w stosunkowo świeżej dla mnie dziedzinie legalnych bukmacherów.

  Podbój nowego rynku zaczynam od zrobienia porządnej recenzji bukmachera Fortuna. Uzupełniłem naprawdę maksymalnie dużo szczegółów, ale pominąłem rzeczy zbędne. Skupię się na bukmacherach legalnych, ale wciąż możecie na mnie liczyć jak chodzi o porady dot. zagranicznych bukmacherów ;)

  Jeśli zostałeś postawiony w sytuacji bez wyjścia, musisz walczyć! Tylko to zapewni Ci przetrwanie.
  Do boju!

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Typiko

  Typiko

  Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.
  betclic

  betclic

  Betclic to nie tylko zagraniczny, ale i legalny bukmacher działający w Polsce pod firmą BEM Operations Limited. Jest to średniej klasy bukmacher, z bogatą ofertą zakładów na żywo i bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.


  reklama

  Zobacz opis bukmachera Fortuna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top