SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Weekend 22-24.02.2019
  22-02-2019

  +14% w LVbet

  Przypominam o promocji +14% w LVbet dot. topowych lig europejskich za zakłady postawione w aplikacji Android lub iOS.

  W czasie weekendu 22-24 luty 2019 promocja obejmie 1. ligę włoską.

  ecoPayz

  Otrzymałem dobrą informację, że w lato 2019 ecoPayz spodziewa się wdrożenia kart debetowych w walucie PLN. Osobiście mam tam dużo środków w tej walucie i wiedziałem, że prędzej czy później musi to nastąpić, jeśli chcą nadążać za konkurencją.

  A co do konkurencji, to napiszę Wam wkrótce pewną nowinkę, tylko muszę artykuł skończyć :) Jeśli dziś (pt) nie zdążę, to pojawi się w poniedziałek do godziny 15:00.

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Noblebet

  Noblebet

  Wszystko wskazuje na to, że dwie nowe marki bukmacherów - Noblebet i OKbet - należą do jednego z największych bukmacherów w Polsce, który bardzo szybko się rozwinął i zajął miejsce w czołówce. Po co jednak tworzyć dwie nowe firmy?
  Revolut

  Revolut

  Revolut jest systemem płatności, który udostępnia IBAN. Nie jest to bank, ale możesz za pomocą Revolut otrzymać i wysyłać bankowe przelewy międzynarodowe. Niestety Revolut nie nadaje się do zakładów bukmacherskich dla Polaków.
  Typiko

  Typiko

  Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Nie masz dostępu do zagranicznych bukmacherów bez podatku 12%? Napisz do mnie by go uzyskać.

  lvbet-120x600.jpg
  reklama

  Zobacz opis bukmachera LVbet

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top