SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Wisła Kraków ma kłopoty
  19-12-2018

  Według publikowanych informacji nowym właścicielem większościowym Wisły Kraków ma być firma z Kambodży, która specjalizuje się w restrukturyzacji przedsiębiorstw i sprzedaje je dalej. Na ile uda im się wdrożyć swój model w polskiej rzeczywistości? 

  Fakty są takie, że piłkarze od lipca 2018 nie otrzymują wynagrodzeń, a suma zaległości wynosi 12.000.000 zł (spłata zadłużenia jest jednym z warunków sprzedaży klubu). Mimo braku pieniędzy, piłkarze Białej Gwiazdy całkiem nieźle razem sobie w nowym sezonie 2018/19, zajmując dobre 7. miejsce w 16-to drużynowej stawce. W piątek zagrają u siebie z Lechem Poznań. Może to być ich ostatni występ na własnym stadionie w ramach Ekstraklasy przed degradacją do IV ligi, jeśli czarna wizja bankructwa okaże się rzeczywistością. Klub musi się uporać z problemem do 31 marca 2019.

  Z jednej strony szkoda, że Wisła Kraków ma problemy finansowe, ale z drugiej nie możemy się poddawać sentymentom jako profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich. Zastanówmy się jak ta informacja wpływa na jakość gry Wisły Kraków?

  1. Dotychczas nie widać wielkiego wpływu na wyniki zespołu w nowym sezonie. W poprzednim sezonie Wisła Kraków zakończyła rozgrywki na 6. miejscu.

  2. Atmosfera w drużynie z każdym miesiącem bez wypłaty na pewno staje się coraz gorsza, a gracze nie są pewni swojej przyszłości. W takich warunkach coraz trudniej o wysoką motywację do gry.

  3. Restrukturyzacja na pewno przyniesie cięcia w kosztach, które dotkną personaliów takich jak zawodnicy, trenerzy, działacze, zarząd klubu. Może się to odbić na jakości gry.

  4. Wielką niewiadomą jest nowy potencjalny inwestor z Kambodży, którego z uwagi na krótki czas ciężko prześwietlić pod kątem wiarygodności. Bywały przypadki, w których kluby zostały doprowadzane do plajty.

  5. Wisła Kraków staje się coraz bardziej podatna na ustawianie meczy.

  Pierwszą myślą, jaka się nasuwa, to obstawianie przeciwko Wiśle Kraków w najbliższym spotkaniu z Lechem. Trzeba jednak sprawdzić czy Lech jest w stanie wygrać ten mecz.

  Będzie przerwa w rozgrywkach do lutego 2019 i w tym czasie warto śledzić informacje dotyczące klubu. 

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Typiko

  Typiko

  Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.
  betclic

  betclic

  Betclic to nie tylko zagraniczny, ale i legalny bukmacher działający w Polsce pod firmą BEM Operations Limited. Jest to średniej klasy bukmacher, z bogatą ofertą zakładów na żywo i bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  totalbet-160x600.jpg
  reklama

  Zobacz opis bukmachera TOTALbet

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top