SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Portugalia - Polska 2018
  19-11-2018

  To powinno być łatwe zwycięstwo Portugalii. Mateusz Borek podsumował nasze ostatnie spotkanie Polska - Czechy i wygląda to źle. Pesymiści nawet mogą stwierdzić, że z meczu na mecz jest coraz gorzej.

  Nie jesteśmy jeszcze w punkcie, w którym forma reprezentacji ma szansę się odbić od dna. Polecam mocno rozważyć obstawienie wygranej Portugalii we wtorek w ramach Ligi Narodów. Trzeba wcześniej sprawdzić, czy motywacja Portugalii do wygranej jest wystarczająco wysoka i czy nie mają znaczących osłabień kadrowych.

  20.11.2018 (wtorek) Portugalia - Polska
  Kursy 1X2: 1.64 - 3.90 - 5.80

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.
  betclic

  betclic

  Betclic to nie tylko zagraniczny, ale i legalny bukmacher działający w Polsce pod firmą BEM Operations Limited. Jest to średniej klasy bukmacher, z bogatą ofertą zakładów na żywo i bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym.
  LeuPay

  LeuPay

  Gracze z szarej strefy, którzy obstawiają u zagranicznych bukmacherów z obszaru Polski, mają dostępne mało metod płatności. Niektórzy z nich korzystają z LeuPay zamiast polskiego konta bankowego.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  totalbet-160x600.jpg
  reklama

  Zobacz opis bukmachera TOTALbet

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top