SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  AKTUALNOŚCI

  Strategia pracy na wakacje
  11-06-2019

  Nadeszła "wreszcie" fala upałów. Jeśli tak jak ja, spędzacie kilka godzin w biurze czy w domu przed komputerem, warto zadbać o kilka elementów, by mózg dobrze pracował, a to przenosiło się na profity. W miejscu pracy:

  • zadbaj o to, by pomieszczenie było "przewietrzone" PRZED momentem rozpoczęcia pracy (może to być uchylone okno na noc lub przez kogoś godzinę przed "startem") - tlen jest niezbędny, a jego brak objawia się ziewaniem i znużeniem
  • zadbaj o dobrą temperaturę w pomieszczeniu; ci, którzy nie mają klimatyzacji mogą przewietrzyć w nocy i z rana spuścić rolety (po pracy je odsłoń dla roślin), by utrzymać niską temperaturę;
  • zadbaj o dobre światło - w ciemnym pomieszczeniu źle się pracuje, lepsze jest światło rozproszone lub lekki półmrok - jeśli jesteś w stanie swobodnie czytać, to jest ok
  • zadbaj o wodę - w upalne dni powinieneś więcej pić, a przerwy "na siku" też ci dobrze zrobią, bo zmuszą cię do oderwania się od komputera raz na godzinę (sugeruję 5min przerwy na każdą godzinę na ile to możliwe)

  To takie najważniejsze rzeczy. Podsumujmy, byś zapamiętał:

  1. Rano wietrzysz, by dostarczyć tlenu i obniżyć temperaturę.
  2. Twoje miejsce pracy powinno być uporządkowane i gotowe, gdy rozpoczynasz pracę.
  3. Pamiętaj o wodzie i przerwach.

  Pamiętaj, że jesteś umysłem z dołączonym ciałem. Ciało służy tylko do przemieszczania mózgu.
  Aby umysł dobrze pracował, ciało musi być w formie!

  więcej

  Bonusy powitalne na czerwiec 2019
  06-06-2019

  Zaktualizowałem podstronę Najlepsze bonusy powitalne.

  ---

  W najbliższy weekend, w dniach 07.06 - 09.06.2019 klienci bukmachera Fortuna będą mogli wziąć udział w promocji „Bonusowy Pressing”. 

  Aby z niej skorzystać należy postawić na stronie internetowej, bądź w aplikacji mobilnej Fortuny 3 kupony po 10 PLN brutto każdy (oferta przedmeczowa), zawierające min. 1 zdarzenie związane z piłkarskimi spotkaniami w ramach kwalifikacji Euro 2020.

  Gracze, którzy spełnią warunki tej promocji otrzymają 10 PLN bonusu wypłacanego w punktach FKP.

  Co ważne, nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

  Powyższa promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach: Hitu Dnia, Eksperta+, a także zakładów unieważnionych czy anulowanych.

  Więcej informacji na stronie bukmachera Fortuna.

  ---

  Nowi gracze, którzy zarejestrują się w ETOTO pomiędzy 6 a 10 czerwca 2019, mogą z okazji meczów polskiej reprezentacji liczyć od SureBety.pl na dodatkowy freebet 10 PLN. Osoby, które dokonały rejestracji w tym okresie, proszę o kontakt emailowy.

  ---

  Bukmacher forbet z kolei zwiększa o 12% weekendowe (pt 18:00 - ndz 23:59) wygrane w czerwcu. Warunkiem jest min. 3 zdarzenia na kuponie z kursami min. @1.30. Liczą się tylko zakłady przedmeczowe, z wyłączeniem kuponów systemowych i kuponów za środki bonusowe.

  forbet jest również promocja 20 PLN za każdą bramkę Polaków w piątkowym meczu Macedonia-Polska.

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY

  OKzaklady.PL

  OKzaklady.PL

  W kwietniu 2019 jeden z naszych Czytelników wykupił płatny abonament w OKzaklady.pl. Typy przynosiły straty, a po pewnym czasie zorientował się, że przegrane typy nie pojawiają się w archiwum. Dochodzenie przyniosło nowe, ciekawe fakty.
  BetBallers

  BetBallers

  BetBallers jest stroną dedykowaną dla graczy obstawiających piłkę nożną. Udostępnia wyjątkowe narzędzie: bardzo bogate statystyki powiązane z kursami bukmacherów - od notowań przedmeczowych do końcowego gwizdka. To daje graczowi przewagę nad bukmacherami,
  MuchBetter

  MuchBetter

  MuchBetter jest innowacyjnym, opartym na aplikacji mobilnej portfelem internetowym pozwalającym na płatności bezpieczne, uczciwe i ekonomiczne. Możesz za jego pośrednictwem szybko wpłacać/wypłacać pieniądze od/do bukmacherów. Środki z hazardu możesz wypła  OPINIE CZYTELNIKÓW

  Opinie czytelników Surebety.pl
  Opinie czytelników Surebety.pl
  Opinie czytelników Surebety.pl
  Opinie czytelników Surebety.pl
  Opinie czytelników Surebety.pl
  Opinie czytelników Surebety.pl

  POLECANI BUKMACHERZY

  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  reklama

  Zobacz opis bukmachera ETOTO

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA


  KOMENTARZE
  Top