SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Dobre zmiany
  21-09-2018

  Bukmacher totolotek wreszcie postanowił bardziej zawalczyć o swoją pozycję. Szacuje się, że 50% rynku legalnych bukmacherów należy teraz do STS, 30% do Fortuny, a totolotek ma ok. 10%.

  Wprowadzili "najwyższy kurs dla TOP10 obstawianych zdarzeń na dany dzień".

  W praktyce wygląda to tak, że po godzinie 14:00 danego dnia selekcje, które mają najwięcej obstawione w totolotku, mają ustalany najwyższy kurs wśród legalnych bukmacherów. Niestety lista tych spotkań nie jest dostępna na stronie bukmachera. Wdrożenie tego potrwa kilka tygodni.

  Promocję warto łączyć z innymi promocjami typu "Gram Grubo Europejskie Puchary" (od 20 PLN).

  Dziś piątek, więc możecie skorzystać także z promocji "Gram Grubo Piątek", w której stawiając przynajmniej 100 PLN macie szansę na uzyskanie +14% wartości kuponu.

  Świetną wiadomością jest też to, że od dziś można rejestrować konto w totolotku bez udostępniania dowodu osobistego podczas rejestracji. Na razie działa to tylko z komputerów, ale w niedalekiej przyszłości będzie działało także dla urządzeń mobilnych.

  Jak widać, jest to bukmacher warty uwagi, zwłaszcza od wtorku do piątku :)

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  LeuPay

  LeuPay

  Gracze z szarej strefy, którzy obstawiają u zagranicznych bukmacherów z obszaru Polski, mają dostępne mało metod płatności. Niektórzy z nich korzystają z LeuPay zamiast polskiego konta bankowego.
  Totalbet

  Totalbet

  Totalbet to najnowsza inwestycja polskiego multimilionera - Zbigniewa Benbenka. Wkrótce pojawi się strona internetowa i dopiero wtedy będzie można powiedzieć coś więcej o tym bukmacherze.
  UPayCard

  UPayCard

  UPayCard jest portfelem elektronicznym z możliwością wysyłania i otrzymywania bitcoinów. Polskim graczom zakładów bukmacherskich może się przydać tylko do bitcoinów, bo dla tradycyjnych wpłat i wypłat portfelowych konkurencja lepiej zaspokaja potrzeby.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  Top