SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  3. kolejka LM 2018/19
  22-10-2018

  Mecze reprezentacji nie zwiększyły naszego poczucia dumy narodowej. Tym bardziej można się cieszyć z powrotu spotkań Ligi Mistrzów.

  Z tej okazji Fortuna proponuje podniesienie puli "Ekspert" do 100.000 PLN na spotkania 3. kolejki LM! Trzeba wytypować 10 z 16 spotkań i trafić wszystkie, by wziąć udział w podziale puli. Pomocne jest to, że aż 5 spotkań w tej kolejce ma kurs @1.50 lub niższy :)

  ===

  W piątek 19 października bukmacher 1xbet wyświetlał informację dla polskich IP, że jest niedostępny w tym kraju. Obecnie wyświetla się informacja, że starają się o polską licencję.

  Osoby, które chcą utrzymać dostęp do strony bukmachera, proszone są o skorzystanie z aplikacji VPN lub o kontakt emailowy z supportem bukmachera. Można też skorzystać z aplikacji iOS, co rekomenduje obsługa klienta bukmachera.

  dzialanie-vpn600.png

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  LeuPay

  LeuPay

  Gracze z szarej strefy, którzy obstawiają u zagranicznych bukmacherów z obszaru Polski, mają dostępne mało metod płatności. Niektórzy z nich korzystają z LeuPay zamiast polskiego konta bankowego.
  Totalbet

  Totalbet

  Totalbet to najnowsza inwestycja polskiego multimilionera - Zbigniewa Benbenka. Wkrótce pojawi się strona internetowa i dopiero wtedy będzie można powiedzieć coś więcej o tym bukmacherze.
  UPayCard

  UPayCard

  UPayCard jest portfelem elektronicznym z możliwością wysyłania i otrzymywania bitcoinów. Polskim graczom zakładów bukmacherskich może się przydać tylko do bitcoinów, bo dla tradycyjnych wpłat i wypłat portfelowych konkurencja lepiej zaspokaja potrzeby.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  Top